TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Różne konstrukcje

2009-01-14 07:20:00 różni autorzy

Fani Star Wars potrafią stworzyć najróżniejsze sceny, postacie lub pojazdy z niemal wszystkich dostępnych materiałów. Oto kolejne przykłady konstrukcji z klocków Lego, wykonane przez różnych twórców:

A-Wing Carrier:


Relaks droidów:


Mostek Gwiezdnego Niszczyciela:


Linki do innych konstrukcji z klocków Lego (nie tylko gwiezdnowojennych) znajdziecie tu.
KOMENTARZE (20)

Twórczość fanów

Team Speak Star Wars

2009-01-05 20:05:40 QGD & Skeniol

Nowy rok powitał nas nową fanowską inicjatywą. Ci którzy słuchali pierwszej części dwunastego odcinka StarCasta domyślają się, że chodzi o możliwość rozmowy z innymi fanami za pomocą programu Team Speak. O nowocześniejszej wersji Kantyny rozmawia się na naszym forum już od wczoraj. Dziś prace nad serwerem zostały rozpoczęte i co najważniejsze także dziś zobaczymy jej namacalne efekty! Na swoje barki próbę stworzenia tej unikatowej platformy kontaktu, wzięli początkowo Qui-Gon Danio i Skeniol, który użyczył łącze i obszar na swoim serwerze dedykowanym. A oto co sami pomysłodawcy mówią o projekcie Team Speak Star Wars:
To własnie dzięki temu kanałowi fani SW będą mogli się łączyć w nowy innowacyjny sposób, jakim jest czat głosowy. Pragniemy podziękować jeszcze Włodarowi, który pomaga w konfiguracji kanałów.

Kanał będzie dostępny pod adresem IP: 91.204.162.121. Obecny limit slotów wynosi 100, jednak jeżeli zajdzie taka potrzeba, zostanie on zwiększony o kolejną setkę.

Team Speak 2 w wersji dla klienta można pobrać tutaj. Program jest bardzo prosty w obsłudze, w zasadzie należy tylko wpisać własny nick i IP serwera, z którym chcecie się połączyć w okienku „Quick Connect”, które znajdziecie w zakładce „Connection”.Wielkie otwarcie już za godzinę, punkt 21:00!

Temat na forum
KOMENTARZE (23)

Twórczość fanów

StarCast #12 - część 1

2009-01-04 16:47:06 Wedge

W dniu dzisiejszym ukazała się kolejna - 12 już - edycja StarCastu. Grudniowe wydanie podzielone jest na dwie części, z czego pierwsza dostępna jest do ściągnięcia już teraz, a druga pojawi się za kilka dni. Część, którą posłuchać możecie już dzisiaj poświęcona jest wyłącznie The Clone Wars oraz fandomowi. Kolejna część poświęcona będzie w całości komiksom Egmontu.

Pierwszą część można posłuchać w tym miejscu.
KOMENTARZE (17)
Loading..