TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Premiera I.M.P.S. – The Relentless - Chapter 2

2009-11-28 15:18:28 ImpsTheRelentless.Com

Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli fanowskiej twórczości spod znaku fanfilmów. Eric Hilleary, Dave Max i Caleb Skinner, czyli twórcy takich perełek jak „Troops” czy „I.M.P.S. - The Relentless” wrócili i to w bardzo dobrym stylu. Ich najnowsze dzieło I.M.P.S. – The Relentless – Chapter 2: The Norca System, był chyba najbardziej wyczekiwanym fanfilmem ostatnich lat, którego premiera odbyła się zaledwie kilka godzin temu.

Poniżej możecie obejrzeć drugi rozdział historii o perypetiach oddziałów stacjonujących na niszczycielu „The Relentless”. The Norca System można także zobaczyć na stronie twórców lub w tym miejscu. W ciągu kilku najbliższych dni powinna pojawić się wersja, którą będzie można ściągnąć na dysk swojego komputera.Zapraszamy także do lektury recenzji dwóch pozostałych fanfilmów twórców „Chapter 2”, które znajdziecie na łamach Bastionu.

Recenzja Troops
Recenzja I.M.P.S. – The Relentless - Chapter 1: Davenport Gateway

O projekcie „Imperial Military Personal Stories – The Relentless” możecie podyskutować na forum w tym temacie.
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

TheBenKenobi recenzuje #6

2009-11-22 14:22:58 TheBenKenobiW szóstej recenzji swojego własnego cyklu recenzenckiego TheBenKenobi opowiada o figurce Cade’a Bane’a z serii „The Clone Wars Collection” prosto z czerwonego opakowania. Cad Bane jest jednym z głównych bohaterów drugiej serii serialu animowanego „Wojny Klonów”. Każdy kto by chciał nabyć tą figurkę powinien zajrzeć do recenzji by się przekonać, czy właśnie tego po niej oczekuje. Recenzja poprzedzona jest wstępem, w którym TheBenKenobi poleca inne godne zaufania polskie media na temat figurek Star Wars. Jak widać rozwój dziedziny gadżetowo-zabawkarskiej jest w Polsce coraz bardziej zauważalny.W tym miejscu znajdziecie wszystkie recenzje figurkowe TheBenKenobiego, na jego kanale na YouTube.


Temat na forum
KOMENTARZE (21)

Twórczość fanów

StarCast nr 14

2009-11-17 16:16:26 WedgeJak donosi Wedge, dostępny jest już kolejny odcinek StarCastu, noszący numer 14. Oto oficjalna informacja:

Witam serdecznie. Z przyjemnością pragnę poinformować, iż zgodnie z zapowiedziami ukazał się już nowy StarCast. W listopadowym wydaniu nie zabrakło informacji o "Wojnach Klonów", a także ostatnio wydanych książkach z serii "Dziedzictwo Mocy" i komiksach. Póki co StarCast w formie pliku mp3 możecie sobie ściągnąć za pomocą rapidshare - ta niedogodność zniknie w momencie startu serwisu StarWars.pl.

Link do ściągania znajdziecie w tym miejscu.. Można również ściągnąć audycję z serwera Bastionu

Z kolei tym którzy nie przepadają za ściąganiem polecamy nasz kanał na YouTube, gdzie również znajdziecie nowy StarCast (w 6 częściach).

Życzymy miłego słuchania i zapraszamy do komentowania na przykład na naszym StarCastowym blogu.


Temat na forum
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Zapowiedź StarCastu nr 14

2009-11-13 05:20:35 TaraissuJak donosi Taraissu, współprowadząca cyklicznej audycji "StarCast":

Kolejna odsłona StarCastu jest już w montażowni, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z krótką zapowiedzią czternastej audycji. Tym samym rozpoczynamy nową świecką tradycję. Każda kolejna edycja StarCastu będzie poprzedzana krótkim trailerem bazującym na surowym materiale świeżo nagranego podcastu. Mamy nadzieję, że odrobinę zaostrzymy Wasz apetyt i uspokoimy ewentualne wątpliwości co do regularności ukazywania się kolejnych nagrań. Będzie to przedsmak właściwego show, który powinien ukazywać się najpóźniej tydzień od pojawienia się zapowiedzi.

Przypominamy, iż szystkie nasze audycje są dostępne na naszym kanale na YouTube w tym miejscu

Serdecznie zapraszamy do słuchania i komentowania!
Temat na forum
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Nowe fanarty

2009-11-11 13:04:59 Alija

Alija, której prace mieliście już okazję podziwiać, przysłała nowe grafiki przedstawiające przedstawicieli rasy Kaleesh, z której pochodził Generał Grievous oraz znanych z serialu "The Clone Wars": senator Chuchi i premiera Chi Cho.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi pracami w tym miejscu.
BASTIONOWA GALERIA FANARTÓW


Przy okazji przypominamy, że do 15 listopada można zgłaszać prace do rysunkowego konkursu rozgrywanego w dwóch kategoriach wiekowych (do lat 12 i od lat 13). Tematem przewodnim jest serial animowany „The Clone Wars” („Wojny klonów”). Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie wzięli udziału :)
Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.


KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

''Sokół Millenium'' made in Poland

2009-11-09 21:24:16 Zao

Nasz przyjaciel ze Spotkań Wielkopolskich Fanów Star Wars niejaki Zao chciał za pośrednictwem naszego serwisu zaprezentować niezwykły prezent ślubny, jaki otrzymał od innych fanów Star Wars. Niejednemu autorytetowi i znawcy w dziedzinie Gwiezdnych Wojen może opaść szczęka podczas przeglądania poniższych zdjęć, dlatego zachowajcie wszelkie środki ostrożności podczas tych pozornie niewinnych czynności!

Na pierwszym zdjęciu sesji dziennej widać konstruktorów Sokoła, a na ostatnim zdjęciu sesji nocnej właściciela, który tłumaczy tajniki powstania niezwykłego wehikułu:

Prace nad Sokołem trwały około miesiąca. Na samochód terenowy marki Suzuki samurai została nałożona konstrukcja metalowych prętów. Konstrukcja po rozłożeniu liczy około 85 metrów szerokości. Na tą konstrukcję został nałożony baner reklamowy, na którym umieszczono odwzorowanie „Sokoła”. Baner ma długość około 70 metrów. Dorobiona została także antena paraboliczna. Całość można złożyć i rozłożyć w około 30 minut, pojazd oczywiście jeździ. Niestety wymiary pojazdu - 4 m szerokości na 8 długości - wykluczają jakiekolwiek podróże pod drogach publicznych. Konstrukcja jest tak zmontowana, że silniki „Sokoła” znajdują się z przodu samochodu – nie było innej możliwości - więc „Sokół” porusza się "tyłem do przodu". „Sokół” miał swój premierowy wjazd 14 sierpnia 2009 roku na moim weselu, został podarowany mi w prezencie.

Chciałbym podziękować Mojemu Tacie i panu Leszkowi Złotowskiemu oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do wykonania Sokoła. Wielkie podziękowania także dla tych, dzięki którym pierwszy wjazd Sokoła był możliwy. Jesteście wielcy :).

Filip "Zao" Owsianny


„Sokoła” będzie można w nie tak dalekiej przyszłości zobaczyć na żywo na konwentach fantastycznych. Pierwszym z nich będzie najprawdopodobniej Pyrkon 2010 w Poznaniu. Każdy będzie mógł się „Sokołem” przejechać, sprawdzić jak wygląda od środka i zobaczyć go w natarciu bojowym. Wyczekujcie informacji na temat jego rozkładu jazdy, jeżeli nie chcielibyście przepuścić takiej okazji!
KOMENTARZE (37)
Loading..