TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Cztery nowe opowiadania

2009-04-27 18:27:00 Aris, DeStrach, Radek, Radena

Zgodnie z obietnicą prezentujemy dzisiaj dawkę nowych opowiadań fanów. Trzy prace należą do autorów, którzy już publikowali na Bastionie, czwarta to debiut.

Trzy z tych opowieści rozgrywają się u schyłku Wojen klonów. Mistrz Jedi Radek przygotował drugą część swojej "Ballady o upadku Zakonu Jedi", znajdziecie ją tutaj (dla przypomnienia, część pierwsza znajduje się w tym miejscu).
Mateusz "Aris" Araszkiewicz napisał opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w ostatnich dniach Republiki, a które opowiada o losach pewnego Padawana Jedi. "Złudzenie" znajdziecie w tym miejscu.
Natomiast DeStrach przedstawił nam losy jednego żołnierza (nie będącego klonem) Wielkiej Armii Republiki w tekście "Zwyczajny żołnierz", będącym utworem epistolarnym. Forma ta nie trafia się często w naszej biblioteczce więc tym bardziej zapraszam do lektury.
Na dokładkę prezentujemy kolejny krótki tekst Jedi Nadiru Radeny skupiający się na postaci Revana. "Revan. Pustka i zdrada" znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do lektury! Nie zapomnijcie ocenić i skomentować tekstów.
A kolejne opowiadania już wkrótce:]
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Porcja nowych fanartów

2009-04-26 22:49:00

Z przyjemnością prezentujemy porcję nowych fanartów, które trafiły do bastionowych zbiorów.
W galerii Samuraj Neron, która wygrała niedawno konkurs na pasek komiksowy, znalazły się trzy nowe prace.
Twórcy pozostałych fanartów debiutują na łamach Bastionu, a wśród ich grafik znajdziecie klony, Bobę, Thrawna oraz przedstawicieli rasy Kaleesh, z której pochodził Generał Grievous. Zapraszamy do zapoznania się z pracami, których autorami są: Kueller, Alija oraz Kielo.

Natomiast już jutro porcja nowych opowiadań!
KOMENTARZE (21)

Twórczość fanów

Rozróba

2009-04-25 23:30:35 Carno

Takiego opowiadania jeszcze chyba na Bastionie nie było. Znany wielu z Was Janusz "Carno" Tomaszewski uraczył nas po długiej przerwie nad wyraz dojrzałym, a przy tym znakomitym tekstem osadzonym w realiach Gwiezdnych Wojen. Ponieważ historia ta jest mocno drastyczna, wulgarna i w ogóle obsceniczna, kierowana jest ona jedynie do osób pełnoletnich (stąd też dostęp do niej mają jedynie zalogowani użytkownicy; żebyśmy w razie czego mogli donieść rodzicom). Aby jeszcze raz wyraźnie podkreślić, że Rozróba jest skierowana do osób pełnoletnich, prezentujemy znaczek:


Skoro już wszyscy niepełnoletni wiedzą, że należy się od tego tekstu trzymać z daleka, pozostałych zapraszamy tutaj.

Miłego czytania!
KOMENTARZE (19)
Loading..