TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Nowe opowiadanie

2010-05-21 11:03:37 Resvain

W naszej bastionowej biblioteczce pojawiło się dziś nowe opowiadanie, którego akcja rozgrywa się podczas Wojen klonów. Fanfik dołączył do pokaźnej kolekcji tekstów opowiadających o losach klonów, a znajdziecie go w tym miejscu. "Rozkazy" o jednej z wielu bitew tego olbrzymiego konfliktu napisał Mikołaj "Resvain" Lewalski.

Zapraszamy do lektury!
I nie zapomnijcie poinformować autora, jak Wam się podobało.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Niezwykłe zdjęcia...

2010-05-17 17:00:38 KubaWinter za WebofEntertainment.com

Na stronie WebofEntertainment.com zaprezentowano kolekcję zdjęć, których autor -Cedric Delsaux, w ziemską scenografię wkomponował postacie i pojazdy z Gwiezdnych Wojen. Zrobił to tak, że w pierwszej chwili, zwłaszcza w przypadku niektórych prac, elementy SW nie rzucają się w oczy, stapiają się wręcz z tłem.Gorąco zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac autora w tym miejscu, ponieważ zdecydowanie zasługują na uwagę. Pozostaje tylko pytanie, czy przedstawione na nich miejsca mają tak bardzo starwarsowy klimat, czy może wykorzystane elementy ze świata Gwiezdnych Wojen mimo wszystko, mają tak bardzo ziemski charakter.


KOMENTARZE (22)

Twórczość fanów

"Ten, który wygrał za dużo..." – wersja PDF

2010-05-10 11:52:09 Immo

Jak donosi Immo, autor bestsellerowej powieści "Ten, który wygrał za dużo..." rozgrywającej się w naszym kochanym uniwersum, dla wszystkich, którzy nie lubią spędzać wielu godzin przy monitorze i czytając został specjalnie przygotowany e-book w formacie PDF do ściągnięcia i wydrukowania we własnym zakresie.

Poniżej krótki opis powieści:

„Jeyco Lawters, młody karciarz, podróżuje po galaktyce, utrzymując się z gry w sabacca z rozmaitymi istotami, czasem też dostarczając na zlecenie różne towary. Pewnego dnia przypadkiem zasiada do partii, która całkowicie odmieni jego życie. Nie wie on bowiem, że z jednym ze współgraczy wiąże się sięgająca wielu lat w przeszłość tajemnica. Tajemnica, która przyciąga kłopoty...”

"Ten, który wygrał za dużo..." – wersja PDF.

Przypominamy również, że obie części powieści można także znaleźć w biblioteczce bastionowych opowiadań:
"Ten, który wygrał za dużo..." – Część I
"Ten, który wygrał za dużo..." – Część II

Temat na forum

Autor bardzo prosi o nie umieszczanie spoilerów w komentarzach pod swoją powieścią aby nie psuć przyjemności z czytania innym osobom.

KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

LEGO Star Wars: Napad

2010-05-06 19:02:56 Darth Kamil

Zaledwie wczoraj mieliście okazję obejrzeć gwiezdnowojenny filmik stworzony z wykorzystaniem klocków LEGO, a już dziś prezentujemy kolejny, tym razem wykonany przez polskiego fana.
Film prezentowany poniżej, metodą animacji pokladkowej, stworzył Darth Kamil, który jak sam mówi, cały czas stara się rozwijać swoje umiejętności. Jego najnowsze dzieło "LEGO Star Wars: Napad" opowiada o pewnej przygodzie Luke'a, Hana i Landa.Temat na forum
KOMENTARZE (27)

Twórczość fanów

TheBenKenobi recenzuje #9

2010-05-04 18:20:10 TheBenKenobiPo kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej przygotowaniami do egzaminów końcowych TheBenKenobi powraca z nową wideorecenzją. Będzie to już 9 filmik, w którym Artur opowiada o figurkach postaci i statkach z Gwiezdnych Wojen. W swojej najnowszej wideo recenzji TheBenKenobi postanowił przyglądnąć się bliżej mało znanej Wioslei. Z nagrania dowiecie się co nieco na temat tej postaci oraz moment w „Nowej nadziei”, w którym można ją zauważyć. Nawet rasa Wioslei jest mało rozpoznawalna, a dzięki prezentacji figurki można poznać anatomię i specyfikę tego gatunku. Filmik trwa 5 i pół minuty i nawet, jeżeli nie jesteście zainteresowani figurką Wioslei, to warto go obejrzeć dla samej ciekawostki przyrodniczej.W tym miejscu znajdziecie wszystkie gwiezdne recenzje TheBenKenobiego, na jego kanale na YouTube.

Na koniec małe pytanie od TheBenKenobiego: czy podoba Wam się obecna forma recenzji? Swoje spostrzeżenia, uwagi i sugestie wysyłajcie na e-miala Artura lub umieszczajcie stosowne wpisy w komentarzach pod newsem.


Temat na forum
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Przegląd konkursowych bałwanów

2010-05-03 15:06:09 zdolni faniZima już co prawda za nami, ale nic nie stoi na przeszkodzie obejrzeć bałwany, które zdolni fani zgłosili do Konkursu bałwankowego. Poznaliście już laureatów wraz z ich śnieżnymi dziełami, których przedstawiliśmy tutaj. Natomiast dziś prezentujemy pozostałe najciekawsze bałwanki. Jak już wspominaliśmy nadesłanych śnieżnych prac było wiele i większość zdecydowanie zasługuje na uwagę.


Tonks - Ewok


Adam Kulesza – Gwiazda Śmierci


beniec z pomocą Kacpra i Jasia – Jabba The Hutt

JohnnyTano - T3-M4

Wolf Skywalker - Trooper

Nomi Skywalker – R2-D2

Nefer-tina – Sokół Millenium

Yvaine_Raayz - Ewok

Rycu – postacie z The Clone Wars

jaroslaw1922 - Kit Fisto

jawa

Darth Moon - Jama Sarlacca


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom i przypominamy, że obecnie trwają dwa konkursy: literacki na bajkę oraz druga odsłona Omnibusa.

Temat na forum.

KONKURSY NA BASTIONIE
KOMENTARZE (23)

Twórczość fanów

Karabin blasterowy DC-15

2010-05-02 19:07:47 Adam Kulesza

Wielu fanów z pewnością słyszało o braciach Adamie i Marku Kuleszy, którzy od lat tworzą liczne, bardzo zróżnicowane prace poświęcone Gwiezdnym Wojnom. Niektórzy mieli nawet okazję oglądać ich dzieła na różnych imprezach poświęconych Star Wars (m.in. podczas StarForce 2009) oraz na naszej stronie.
Dziś z olbrzymią przyjemnością prezentujemy model karabinu wykonany przez Adama Kuleszę. Poniżej znajdziecie kilka słów od autora. Natomiast wszystkie zdjęcia i dokładny opis znajdziecie w tym miejscu.

„Witam fanów sagi Lucasa, witam fanów całego uniwersum, tych co grają i zbierają, albo tylko oglądają. Oto rekwizyt z mojej kolekcji, karabin DC-15, broń klonów z frontów planetarnych bitew i potyczek. Karabin powstał w 2005 r., jest zbudowany ze stali z drewnianą kolbą, waży 10,91 kg. Posiada pas transportowy do przenoszenia ze względu na swą masę, no i oczywiście do prezentacji na wystawach lub pokazach. Jest to jeden z trzech karabinów z mojej kolekcji, mam też dwa E-11, ale to inna historia...
(…) Budowa DC-15 jest umowna według mojej wizji artystycznej i możliwości technicznych.

Adam Kulesza”
Przy okazji zapraszamy do galerii z modelami obu braci oraz do galerii z ich fanartami.
KOMENTARZE (17)
Loading..