TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Speedpainting: Star Wars

2010-06-24 12:58:09 Sky za www.max3d.pl

Na stronie www.max3d.pl poświęconej zagadnieniom związanym z grafiką 3D, 2D, grafiką komputerową etc., regularnie organizowane są konkursy pod nazwą Tygodniowy speedpainting.

Speedpainting polaga na tworzeniu obrazów dowolną techniką w stosunkowo krótkim czasie. W konkursie, na stronie www.max3d.pl, zwycięzca poprzedniej tury wybiera temat przewodni do następnej odsłony. Ostatnio wybór padł na Star Wars, co zaowocowało wysypem szybko stworzonych (1,5 h), a przy tym bardzo ciekawych prac związanych z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Edycję poświęconą Star Wars wygrała praca przedstawiona powyżej, której autorem jest Thalion. Wyboru dokonują użytkownicy poprzez oddanie głosu w ankiecie. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe prace autorstwa: RebeDC (Grievous), Klocjusza (panorama), JakkaS (Jedi), resh (Jabba).Natomiast w tym miejscu znajdziecie wszystkie pozostałe obrazy poświęcone Gwiezdnym Wojnom, do obejrzenia których gorąco zachęcamy.Wyniki wszystkich edycji, które zdecydowanie warte są przeglądnięcia, znajdziecie w tym miejscu .
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

''Bitwa o Hoth'' - nowe opowiadanie

2010-06-17 12:20:54 Jedi Nadiru Radena

Po dłuższej przerwie w bastionowej biblioteczce przybyło nowe opowiadanie Jedi Nadiru Radeny, którego miłośnikom twórczości fanów nie trzeba przedstawiać.
Jest to kolejny utwór tego autora, traktujący o znanych filmowych bitwach. Tym razem Nadiru Radena postanowił uczcić jubileusz „Imperium kontratakuje” i najnowsze opowiadanie poświęcił bitwie o śnieżną planetę, która rozpoczyna V epizod. Bitwę o Hoth opisującą znane wszystkim wydarzenie z troszkę innego punktu widzenia, znajdziecie w tym miejscu


Serdecznie zapraszamy do lektury!
Bastionowa biblioteczka z fanowskimi opowiadaniami
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Kartonowe modele statków

2010-06-02 23:25:00 Stele

Stele jest jednym z fanów, których zainteresowanie Gwiezdnymi Wojnami przejawia się w twórczy sposób. Od kilku lat tworzy on kartonowe modele pojazdów z uniwersum Star Wars.Najwięcej informacji o tym jak Stele tworzy, zdjęcia z procescu powstawania modeli, dokładne opisy statków znajdziecie w tym temacie na forum. Natomiast poniżej przedstawiamy zdjęcia i linki do galerii poszczególnych modeli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działami Stelego.

TIE Defender
galeriaLekki Krążownik Kalamariański MC 40
galeriaGwiezdny Niszczyciel klasy Victory I
galeriaTIE Advanced x2 "Avenger"
galeriaFregata Eskortowa EF-76B Nebulon-B
galeriaJak widać nasz fandom jest pełen zdolnych fanów. A jeśli wybieracie się do Wrocławia na Dni Fantastyki, które odbędą się w dniach 25-27 czerwca br., to będziecie mieli okazję obejrzeć te modele na żywo!
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Przegląd konkursowych baśni i bajek

2010-06-01 15:14:39 zdolni faniDziś Dzień Dziecka, wyśmienita okazja do zapoznania się z tekstami, które fani zgłosili do Konkursu bajkowego. Wczoraj poznaliście już laureatów oraz ich bajki, które przedstawiliśmy tutaj. Natomiast dziś prezentujemy pozostałe najciekawsze opowiadania. Zapraszamy do lektury.

Vua Rapuung przysłał na konkurs "Baśń o mądrym Ixllu", która niejednego z pewnością przeniesie w czasie, a zarazem do świata Gwiezdnych Wojen.
Rymowana "Bajka" autorstwa Tonks opowiada o przygodach Ahsoki oraz Anakina pod koniec Wojen klonów.
Darth Kasa opowiedział natomiast w "Uzdrowicielce" historię pewnego chorego Devaronianina z Taris.
Na koniec natomiast prezentujemy tekst Dartha Kamila, który został zainspirowany bastionowymi konkursami oraz opowiadaniem "Ten, który wygrał za dużo...". Opowiadanie "Ten, który wziął za dużo" przeczytacie w tym miejscu.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom i przy okazji składamy serdeczne życzenia dla wszystkich dzieci, zarówno tych młodszych, jak i starszych :).

Temat konkursowy na forum.
Temat o Dniu Dziecka na forum.


KONKURSY NA BASTIONIE

KOMENTARZE (7)
Loading..