TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Twórczość Fixera - stroje i repliki

2010-07-17 11:30:22 Fixer

Tomasz „Fixer” Rewak pochodzi z Legnicy i jest członkiem Prakseum Legnickich Fanów Star Wars oraz fanem science-fiction. Jego hobby jest tworzenie wszelkiej maści rekwizytów oraz strojów z jego ulubionych filmów. Wśród jego „rękodzieł” można znaleźć m.in. insygnia admiralskie z „Battlestar Galactica”, maskę demona, twarzołapa z „Obcego” oraz kilka innych przedmiotów z Gwiezdnych Wojen, które prezentujemy wam poniżej.

Kusza Wookiech ( wersja 2.0)


Neimodiańska maska


Blaster DL 44


Mandaloriańska zbroja (blacha)


Maska Tuskena


Treningowy miecz świetlny


Obecnie Fixer pracuję nad maską Yuuzhan Vonga, której wstępną fazę możecie podziwiać poniżej. Jeśli jesteście zainteresowani twórczością Fixera, warto odwiedzić jego blog, na którym opisuję w jaki sposób można samemu zrobić podobne repliki oraz stroje.Temat na forum
KOMENTARZE (47)

Twórczość fanów

Shadows of the Empire

2010-07-12 22:27:27 Chad za YouTube


„Cienie Imperium” to multimedialny projekt stworzony przez Lucasfilm w 1996 roku, który miał na celu wypromowanie historii dziejącej się między wydarzeniami z „Imperium kontratakuje” a „Powrotem Jedi”. W skład projektu wchodzi książka, komiks, ścieżka dźwiękowa, gra, figurki oraz masa innych gadżetów kolekcjonerskich.

Wielu fanów zapewne pamięta ekranizację książki przy użyciu figurek Hasbro stworzonej za pomocą animacji poklatkowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę fanfilmu, na której można znaleźć masę screenów, trailerów oraz sam film w wersji do ściągnięcia na dysk twardy.

Poniższy fanfilm, oparty na tytułowym projekcie, został stworzony w 1998 roku. Autor jak sam wspomina po pewnym czasie porzucił swój film niedokończony, by wrócić do niego po kilku latach. Przez te kilka lat jego umiejętności w tworzeniu grafiki komputerowej wzrosły, ale niestety jego dzieło trochę się zestarzało. Nie zniechęciło go to jednak aby je dokończyć i podzielić się nim z całym światem.

Fanfilm możecie także obejrzeć na YouTube w tym miejscu.


KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Rise of the Rebellion – Odcinek #1 i #2

2010-07-04 15:24:08 RiseOfTheRebellion.com


W 2004 i 2005 roku grupka tureckich fanów nakręciła kilka krótkich filmików, które w 2006 roku przeobraziły się w projekt nazwany „Rise of the Rebellion”. Większość ujęć została nakręcona w Bolu, Ankarze oraz Stambule a przy jego tworzeniu pomagali ludzie z całego świata. Dzięki fanom ze Stanów Zjednoczonych i Australii, którzy zdubbingowali Turków w filmie, projekt stał się bardziej „międzynarodowy”.

Oto krótki opis „Rise of the Rebellion”:

„Nowopowstały Sojusz Rebeliantów ma możliwość zebrania materiałów i informacji o "ostatecznej broni" Imperatora. W międzyczasie, resztki Jedi ukrywających się w Zewnętrznych Rubieżach mają nadzieję, że nie dosięgną ich gniew Imperatora. Dwóch rebelianckich szpiegów podróżuje z wiernymi przyjaciółmi na planetę okupowaną przez Imperium, gdzie spotykają nowych sprzymierzeńców, obce istoty i maszyny zła”

Planowanych jest sześć krótkich odcinków trwających od 6 do 10 minut, które będą pojawiać się co miesiąc na stronie twórców. Poniżej prezentujemy wam dwa pierwsze odcinki, czyli czerwcowy i lipcowy, następny już w sierpniu!


Odcinek 1 – Battle of Eison
Odcinek 2 – Leave No Man Stranded


Strona na Facebooku
Teaser na YouTube
KOMENTARZE (16)
Loading..