TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Sztuka uliczna o miłości i Gwiezdnych Wojnach

2010-08-27 21:46:00

Oto przykład, co potrafią zrobić artyści uliczni zainspirowani sagą. Niestety nie wiadomo w jakim mieście się to znajduje.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Przegląd konkursowych ilustracji oraz okładek

2010-08-22 22:12:17 zdolni faniW tym miejscu ogłosiliśmy wyniki Konkursu na ilustrację do opowiadania. Wraz z nazwiskami zwycięzców poznaliście nagrodzone prace, które stworzyli.
Natomiast dziś prezentujemy pozostałe konkursowe ilustracje oraz okładki, które jury wybrało do publikacji (kolejność przypadkowa). Przy okazji zapraszamy do odświeżenia (lub przeczytania po raz pierwszy) zilustrowanych opowiadań.


Arkhan
Ilustracja do opowiadania: "Rozkazy" (Resvain)


Rycu
Ilustracja do opowiadania: "Dziecię Jedi" (Shadow)


rob8
Ilustracja do opowiadania: "Bitwa o Yavin" (Jedi Nadiru Radena)


Tonks
Ilustracja do opowiadania: "Darth Vader. Pogromca cieni" (Jedi Nadiru Radena)


xora
Ilustracja do opowiadania: "Darth Vader. Pogromca cieni" (Jedi Nadiru Radena)


Jocker909
Ilustracja do opowiadania: "Lord Sithów" (Jedi Nadiru Radena)


Darth Destruktor
Ilustracja do opowiadania: "Śmierć Luke'a Skywalkera" (Jedi Nadiru Radena)Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, a wszystkich fanów zachęcamy do ilustrowania opowiadań, które znajdują się w bastionowej biblioteczce z fanowskimi opowiadaniami. Mamy nadzieję, że nowe ilustracje oraz okładki będą przybywać bez konkursów. Zresztą już za kilka dni zaprezentujemy kolejne prace nawiązujące do fanfików z naszej kolekcji.

Równocześnie przypominamy, że obecnie trwa konkurs: Jaka to melodia? III.

Temat na forum.

KONKURSY NA BASTIONIE
KOMENTARZE (36)

Twórczość fanów

Blackstar Warrior

2010-08-12 22:56:46 Strid za Filmweb

Zastanawialiście się kiedykolwiek jakby wyglądały Gwiezdne Wojny gdyby głównym bohaterem byłby Lando Calrissian? Jakby wyglądała najsłynniejsza saga w historii kina, gdyby główny bohater był czarny?

Jeśli jesteście ciekawi zapraszamy do obejrzenia "trailera", którego znajdziecie poniżej. Ostrzegamy, w zwiastunie jest pełno humoru, rozbawi każdego fana!


KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

TheBenKenobi recenzuje #10

2010-08-06 19:11:53 TheBenKenobiTheBenKenobi przygotował dziesiątą odsłonę swojego videocastu recenzenckiego. Od czasu pierwszego filmiku z cyklu „TheBenKenobi recenzuje” minął rok. Wtedy to TheBenKenobi był pierwszą osobą w polskim fandomie, która zabrała się za recenzowanie figurek Star Wars przed kamerą. Od tamtego czasu wiele się zmieniło w programie, ci, którzy oglądają na bieżąco kolejne odsłony „TheBenKenobi recenzuje”, wiedzą to doskonale. Więcej na temat videocastu dowiecie się z tego tekstu.

Najnowszą „ofiarą” TheBenKenobiego jest figurka Dartha Vadera, zanim ten został zmuszony założyć swoją zbroję, z serii Saga Legends. Ten kawałek plastiku charakteryzuje się starannym wykonaniem i ogromną ruchliwością. Przekonacie się o tym najlepiej oglądając poniższą recenzję, do czego serdecznie Was zachęcamy.W tym miejscu znajdziecie wszystkie gwiezdne recenzje TheBenKenobiego, na jego kanale na YouTube.


Temat na forum
KOMENTARZE (10)
Loading..