TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

K-pok odcinek 59 – Stronę temu w odległym kadrze

2011-11-29 20:52:32 K-pok Podcast

Podcast K-pok w swoim 59-tym odcinku ponownie natrafił na uniwersum Star Wars. Jego autor Bartek „godai” Biedrzycki postanowił opowiedzieć o swoich ulubionych komiksach ze świata Gwiezdne Wojny, które w ostatnim czasie wydał Egmont w ramach cyklów: Star Wars Komiks i Star Wars Komiks Extra.Ten numer K-poka jest stricte przeglądem mini recenzenckim, gdzie każdemu z komiksów godai przygląda się swoim fachowym i doświadczonym okiem. Bartek najwięcej miejsca poświęcił takim tytułom jak: „Imperium: Biggs Darklighter: Bohater Rebelii”, „Rebelia: Drobne zwycięstwa”, „Imperium: Zdrada”, „Imperium: Cena władzy” i „Piraci z Gwiazdy Śmierci”. Do tego dodać trzeba też liczne wzmianki o wielu mniejszych lub mniej ciekawych/ważnych komiksach, jakie pojawiły się w Star Wars Komiks, w tym przede wszystkim opowieści o Chewbacce. Podcast trwa niecałe 26 minut i jak reszta nagrany został w zaciszu łazienki. Serdecznie zachęcamy was do przesłuchania 59-ego odcinka K-poka, który znajdziecie klikając w poniższy link.

Stronę temu w odległym kadrze

KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Nowy Star Wars Alfabet

2011-11-29 16:56:15

Całkiem niedawno prezentowaliśmy ściągę z alfabetu z postaciami z Gwiezdnych Wojen. Tym razem pomysł wykorzystał inny fan, Fabian Gonzalez, który podszedł do tematu zdecydowanie bardziej kreatywnie. Oto kolejna wersja alfabetu postaci Gwiezdnych Wojen (znów bazującego na angielskich nazwach).Więcej prac Fabiana znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Przegląd prac konkursowych

2011-11-27 21:03:54 zdolni faniChcieliśmy zaprezentować dziś wybrane prace, które zostały nadesłane do ostatnich graficznych konkursów. Zwycięskie ulotki wyborcze do galaktycznego senatu możecie obejrzeć w tym miejscu, natomiast tutaj znajdziecie nagrodzone okładki do czasopism ze świata Gwiezdnych Wojen. W tym newsie prezentujemy pozostałe prace, które jury wybrało do publikacji (kolejność przypadkowa).

ULOTKI WYBORCZE


Vergesso

karauak

Michał

Mistmael

Sebastian Kenobi

gohan263


OKŁADKI CZASOPISM


Darth Guzes

gringo

karauak

darthpit


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w obu konkursach wszystkim uczestnikom i zapraszamy do uczestnictwa w bastionowych konkursach.

KONKURSY NA BASTIONIE
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Twórcość na bazie LEGO

2011-11-27 08:47:15

O tym, co można zrobić z klocków LEGO, pisaliśmy nie raz. Jednak okazuje się, że LEGO Star Wars może inspirować jeszcze na inne sposoby. Choćby malarzy.

Jednym z nich jest Michael Naples. Przykładowe jego prace można zobaczyć poniżej.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Gra klonów

2011-11-22 20:43:15

Dziś premiera piątego tomu "Pieśni Lodu i Ognia" George'a R.R. Martina. To dobry moment by zobaczyć, jak mógłby wyglądać crossover tych dwóch światów.

Oto fanart niejakiego Geekleetista.Reprodukcję także na koszulkach można zakupić tutaj. Warto też pooglądać inne prace tego artysty, niektóre bazują na Gwiezdnych Wojnach, acz czasem są bardziej dorosłe.
Sam temat poświęcony Martinowi znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Zakręcony nauczyciel i jego diorama LEGO

2011-11-21 17:26:00

Jeff Hoff, nauczyciel z Florydy i fan Gwiezdnych Wojen może poszczycić się tym, że zbudował jedną z największych dioram z klocków LEGO. Odtworzył scenę przylotu Imperatora na Drugą Gwiazdę Śmierci z Powrotu Jedi. Zajęło mu to bez mała pół roku, no i wymagało 30 tysięcy klocków. Choć przynajmniej koszty nie są tak straszne, tylko ok 2300 USD.Swoje dzieło pokazał w szkole na wystawie na której uczniowie prezentowali swoje dokonania z klocków LEGO. Oczywiście nikt nie był w stanie mu dorównać.

KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Plakaty crossoverów

2011-11-14 17:33:15

Serwis internetowy Freaking News zorganizował konkurs dla swoich czytelników, który polegał na stworzeniu plakatów łączących Gwiezdne Wojny z innymi filmami. Poniżej najciekawsze z nich.Więcej prac można obejrzeć na tej stronie.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Imperium na Ziemii

2011-11-13 10:05:15

Co pewien czas w sieci pojawiają się wspaniałe fanarty przedstawiające kolaż Gwiezdnych Wojen i naszego współczesnego świata. Tony Bamber niedawno opublikował swoją wersję AT-AT w Chicago.Trzeba przyznać, robi wrażenie.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Twórczość Christophera Huffa

2011-11-08 18:09:42 Strona Christophera Huffa

Christopher Huff umieścił na swojej stronie prace łączące fantastyczny świat Gwiezdnych Wojen i i nasz własny, realny. Poniżej można zobaczyć niektóre z jego dzieł. Jeżeli ktoś chciałby się zapoznać w większym stopniu z twórczością Christophera Huffa zapraszamy na jego stronę, którą można odwiedzić pod tym adresem.


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Zwierzęce przebrania

2011-11-05 20:06:07 Oficjalna

Niedawno informowaliśmy o Halloweenowych przebraniach. Teraz chcielibyśmy przedstawić dwa nowe stroje.

Pierwszym z nich jest strój Wampy, stworzony przez Kanadyjczyka, Dr. Andrewsa. W tegoroczny Halloween pracownik Stockton Hill Animal Hospital przebrał swojego psa w bestię znaną fanom z filmu Imperium Kontratakuje.Drugim strojem jest przebranie Ewoka autorstwa Megan, która tak się wypowiedziała na swoim blogu: "W tym roku zrezygnowałam z dyni. Postanowiłam stworzyć coś naprawdę super. Stworzyłam dla mojego kota strój Wicketa!"


KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Słony Vader

2011-11-05 09:49:15

Fanowskich przedstawień Vadera było bardzo wiele. Wiele interesujących i nietypowych już przedstawialiśmy. Tym razem fan imieniem Bashir Sultani, stworzył coś niesamowitego. Nie chodzi tu o efekt końcowy, a metodę pracy. Wystarczy mu ciemna, płaska powierzchnia i pełna solniczka. No dobra, może nie jakaś zwykła, a specjalna, ale jednak solniczka. Bashir tworzy obrazy za pomocą soli. Jednym z nich jest Vader. Cały proces powstawania słonego Vadera można obejrzeć na YouTubie.


KOMENTARZE (0)
Loading..