Twórczość fanów

Szafka na alkohol

0

Dziś Sylwester, ostatni dzień roku 2011. Wieczór to zazwyczaj czas zabawy i świętowania, które często nie może się odbyć bez alkoholu. Ale przed 12:00 dżentelmeni nie piją, a ten dzień chyba należy poczekać jeszcze dłużej. Co zrobić w tym czasie z alkoholem? Można zaopatrzyć się w podajnik, albo schować go do szafki. Colin Johnson przygotował sobie specjalną fanowską szafkę, w kształcie AT-AT. I takich szafek życzymy wszystkim.



Świąteczna twórczość fanów

Różne strony
11

Niedawno miały miejsce święta Bożego Narodzenia. Już teraz sieć jest zasypywana najróżniejszymi świątecznymi projektami jak fani Gwiezdnych Wojen upiększyli swoje domy w stylu uniwersum George'a Lucasa. Wśród nich można znaleźć ozdoby choinkowe, modele pojazdów, prace plastyczne i wiele, wiele innych. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

Gwiezdne Wojny - symbolicznie

11

Na swoim blogu Wayne Dorrington postanowił przybliżyć historię opowiedzianą w gwiezdnej sadze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do tego celu użył wyłącznie... ikon. W ten ciekawy i zabawny sposób Wayne przedstawił już dwa z sześciu filmów. Efekty jego pracy możecie podziwiać tutaj. Obecnie autor pracuje nad Powrotem Jedi.

Fanowski domek na drzewie

0

Jak może wyglądać fanowski domek na drzewie? Na pewno powinien nawiązywać do sagi, choćby do AT-ST. Na przykład w ten sposób:



Autor niestety pozostaje nieznany.

Wesołego Chanukka

0

Ostatnio panuje tu nastrój Bożonarodzeniowy, ale przecież nie wszyscy obchodzą Boże Narodzenie. Są też tacy, którzy obchodzą Chanukkę, święto upamiętniające powstanie Machabeuszy. Chanukka zaczyna się w tym roku dziś i trwa przez kolejnych osiem dni, z tej okazji żydowskie dzieci dostaną mnóstwo prezentów. A oficjalna opublikowała okolicznościowy fanart.



I jedna uwaga na koniec, w języku angielskim Hanukkah pisze się przez "h".

Kolczyki ze szturmowcami

0

Czego to fani nie wymyślą. Tym razem na Etsy można kupić unikalną parę kolczyków ze szturmowcami i emblematami kwiatowymi. Całość kosztuje tylko 8 USD i chyba się spodoba każdej fance, zwłaszcza, że to unikat.



Są one dostępne na Etsy u twórcy o nicku BohemianCraftsody. Znajdują się tam też inne rękodzieła, niekoniecznie nawiązujące do sagi.

Suszarka Vader

0

Czasem fani nie są w stanie zrobić tego, co im wymyśliło się w główkach. Ale mogą to zaprojektować lub zwizualizować. Tembolat Gugkaev przedstawił w sieci swój pomysł gwiezdnej suszarki do włosów.





Wygląda niesamowicie, ciekawe ile osób kupiłoby takie cacko, gdyby można było je nabyć.

Stół do billarda

0

Oto kolejny amerykański fan, Jatklis zaprezentował w sieci swój gadżet. Zmodyfikowany stół do billarda, oczywiście na modłę Gwiezdnych Wojen.





No cóż, wygląda to klimatycznie.

Wookiee talkie

0

Czasem nazwy z Gwiezdnych Wojen są tak podobne do rzeczywistych, że nawet się tego nie zauważa. Fabian Gonazlez znalazł ciekawą analogię między słowem Wookiee a Walkie Talkie i nie omieszkał jej wykorzystać w przezabawnym fanarcie.


Obrazek ten można sobie kupić za 14 USD w sklepie Society6 (coś ala Etsy.com).

Propagandowe plakaty

0

Tym razem to dzieło węgierskiego fana i artysty o ksywce Szoki. Wszystkie plakaty zachowano w stylu propagandy z minionego okresu.











Więcej jego prac można zobaczyć tutaj, w tym także inne plakaty, nie tylko gwiezdno-wojenne.

Szutrmowiec z butów

0

Do czego mogą służyć adidasy? No chyba nie do robienia hełmów szturmowców. Ale fani nie mają takich obiekcji.











Sam nazwany został "Brand Wars" (Wojny Marek) i został przygotowany specjalnie dla serwisu StarWarsRemix, a następnie wystawiony na aukcję. Sprzedano go za 2150 USD.

X-wing

0

Wydawać by się mogło, ze za kołem podbiegunowym nawet fani mogą być markotni. Nic bardziej mylnego, oto jak sobie wyobraża X-winga fiński artysta Vlad Kupriyenko.

Sweter R2

0

Kilka razy było o tym, co fani potrafią zrobić dzięki użyciu wełny i drutów. Wracamy do tematu. Fanka ErikaKnit niedawno uszyła sweter R2-D2, wystawiła go do sprzedaży na Etsy, ale niestety już zszedł.



Jedyny w swoim rodzaju. Więcej dzieł Erici znajdziecie tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.