TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Kubek Star Wars zrobiony przez fana

2011-02-22 21:42:57 mariusz99

Do naszej redakcji zdjęcia swojej autorskiej pracy – kubka Star Wars – przesłał mariusz99. Jak sam przyznaje jest zwykłym fanem Gwiezdnych Wojen i miłośnikiem gier z serii „Knights of the Old Republic”. Postanowił wykorzystać rodzinną firmę poligraficzną i stworzyć własny kubek z nadrukowanymi motywami Star Wars metodą sit(h)odrukową. Mariusz umieścił na naczyniu stylizowany napis Star Wars zawierający twarze postaci z filmów i słowa kodeksów Zakonu Jedi i Zakonu Sithów, które są ich kwintesencją.Mariusz wykonał do tej pory 5 sztuk powyższego modelu kubka. Do tego w swoim arsenale ma jeszcze jeden czarny kubek ze złotymi napisami. W przyszłości powstaną kolejne szablony, jakie tylko fanowi Star Wars są w stanie przyjść do głowy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tworzenia własnych kubków, napiszcie do Mariusza na adres anarki99@wp.pl, z chęcią odpowie Wam na wszystkie pytania.
KOMENTARZE (18)

Twórczość fanów

Nowa nadzieja - kolejna wersja

2011-02-12 08:38:00

Pomysłowość fanów nie zna granic, a Nowa nadzieja jest w pewien sposób mitem, który w myśl campbellowskiej maksymy odradza się na nowo w kolejnych wariacjach. Prawie dziesięć lat temu świat obiegła telnetowa wersja ANH (więcej). Czasy się jednak zmieniają i tę samą opowieść można ukazać w bardziej nowoczesny sposób, pokazując ikonografię. Poniżej nowa wersja ANH, w wersji trochę skróconej.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Maski Batmana w ''naszym'' stylu

2011-02-08 20:20:12 Oficjalny blog SW

Rysownik Lucas Largo połączył bohaterów Star Wars i słynną maskę Batmana. Każdy z bohaterów otrzymał charakterystyczne odstające do góry uszy i osłonę na oczy – jeżeli jej potrzebował. W zestawieniu poza Yodą, Chewbaccą i wieloma innymi postaciami znalazły się także: maszyny kroczące, myśliwce a nawet Gwiazda Śmierci.Które wdzianko człowieka nietoperza jest najciekawsze?
KOMENTARZE (22)

Twórczość fanów

Widowiskowy pojedynek ''Ryan vs Brandon 2''

2011-02-02 02:00:38 YouTube

"Ryan vs. Dorkman" to już legendarny fanfilm z 2003 roku, autorstwa Ryana Wiebera i Michaela "Dorkmana" Scotta, który polega na widowiskowym pojedynku na miecze świetlne dwóch głównych bohaterów. Fanfilm doczekał się swoistych kontynuacji: "Ryan vs. Dorkman 2" , oraz "Ryan vs Brandon". Dzięki swoim fanowskim filmom Ryan Wieber stał się na tyle znany, że nawiązał bliską współpracę z Lucasarts i pracował nad takim grami jak: "Revenge of the Sith", czy drugą częścią "Knights of the Old Republic".

W tym tygodniu do sieci trafiła najnowsza część z cyklu, w której role głównych pojedynkujących się biorą: Ryan Wieber i Brandon Flyte. Przed Wami film „Ryan vs Brandon 2”:


KOMENTARZE (45)

Twórczość fanów

Pierwsze polskie licencjonowane czasopismo Star Wars

2011-02-01 21:57:33 Star Wars Magazyn

Pamiętacie tę zapowiedź? Minęło od niej sporo czasu. Inicjatywa jednak nie upadła! Wręcz przeciwnie, ewoluowała i rozwinęła się w niespotykany dotąd projekt. Fanowskie przedsięwzięcie przeobrazi się wkrótce w pierwsze polskie licencjonowane czasopismo Star Wars, niemożliwe stanie się rzeczywistością. By rozwiać wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową przygotowaną przez twórców powstającego czasopisma.

Drodzy Fani

Już wkrótce na naszym rynku wydawniczym pojawi się całkiem nowy produkt spod znaku Star Wars. Lukę na półce każdego fana już niedługo zapełni Star Wars Magazyn wypełniony po brzegi najświeższymi informacjami z samego źródła, będziecie mogli znaleźć w nim wszystko, co dotyczy nowości z Uniwersum Star Wars, nie zapomnimy o „nieśmiertelnej” Oryginalnej Trylogii, a także będziemy informować o wydarzeniach i życiu fanów w Polsce i zagranicą.

Magazyn jest zwieńczeniem naszych starań, które prowadziliśmy przez cały ubiegły rok, rok który obfitował w wiele emocji, pojawiających się wokół naszego pomysłu. Dziś dzięki wsparciu zarówno Steve’a Sansweeta z LucasFilm jak i Geralda Home’a aktora grającego w Powrocie Jedi oraz naszej determinacji już niedługo oddamy w Wasze ręce polską edycję Star Wars Magazyn. Dołożymy wszelkich starań, aby Magazyn zarówno jakością jak i zawartością stanowił pozycję najwyższej klasy. Jednocześnie mając na uwadze fakt, iż powstaje on dzięki fanom dla fanów będziemy chcieli utrzymywać ścisły kontakt i tworzyć go także we współpracy z Wami. Zachęcamy już teraz do kontaktu z nami, e-maile prosimy przesyłać na adres: redakcja@swmag.pl. Równolegle z Magazynem ruszy nasza strona internetowa pod adresami: www.swmag.pl i www.starwars-magazyn.pl.

Jesteśmy otwarci na Was...

Wybierz NASZĄ stronę Mocy!
Redakcja STAR WARS MAGAZYN
Arkadiusz „Areckin” Szajek
Maciej „M@ska” Skawiński
Wydawnictwo Galaxy Publishing S. C.


KOMENTARZE (39)

Twórczość fanów

Coś prawie jak Hoth

2011-02-01 20:57:00

Całkiem niedawno pojawiły się fanowskie fotki bałwana w roli R2-D2. Ale to już było. Pomysłowość fanów jednak nie ma granic. Wystarczy atak zimy w USA, aparat fotograficzny, grupka przyjaciół i Photoshop, by Nowy Jork stał się areną prawie jak z "Imperium kontratakuje".Autorem zdjęć jest Colin McGreal. Z jego twórczością można zapoznać się na tej www.colinmcgreal.com.
KOMENTARZE (0)
Loading..