TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Gwiezdne Wojny vs Władca Pierścieni

2011-06-29 17:48:15

Może "versus" to za dużo powiedziane, bo chodzi o kolejny fanowski crossover. Tym razem prezentujemy dzieła brytyjskiego fana, który w sieci pojawia się pod ksywką ferret42. Jego twórczość ukazuje zarówno nowe pojazdy Nazguli, to kto naprawdę zatrzymał Barloga oraz kto może sobie bezkarnie wejść do Mordoru.Inne jego prace można znaleźć tutaj.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Starwarsowa łazienka

2011-06-28 19:54:15

Myliłby się ten, kto twierdzi, że twórczość fanowska w różnych aspektach rozwija się dopiero w ostatnim dziesięcioleciu. Dziś mamy przykład twórczości, zrobionej na zamówienie, ale w czasach gdy o prequelach nawet się jeszcze Lucasowi nie śniło.

Pewnego fana wzięło na wspomnienia i opublikował w sieci swoją łazienkę z domu rodzinnego. Niby nic specjalnego, bo w końcu mozaika stworzona gdzieś w latach 80. czy 90. to już raczej furory nie zrobi, ale ważne jest to, co ona przedstawia. C-3PO, R2-D2 i Chewbaccę.

Całość pomimo lat jest schludna i łatwo się czyści. Projekt wykonała pani architekt Emily Jagoda, której inne prace można obejrzeć tutaj. Niestety, jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny, to ta jest chyba jedyna.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Miecz świetlny od Ikei

2011-06-23 12:32:00

Ikea ostatnio dziękowała Polsce, ale trzeba jej realnie przyznać, że to marka rozpoznawalna na świecie, także dzięki prostocie składania mebli. I tą prostotę postanowili wyśmiać fani tworząc kilka instrukcji dzięki którym można zbudować fantastyczne przedmioty jak choćby interesujący nas miecz świetlny.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Jestem twoim ojcem

2011-06-21 19:09:15

Nie tylko Heavy ma abstrakcyjne pomysły (Nie mam Nók. LOL), okazuje się, że mogą mieć również amerykańscy artyści powiązani z fandomem. Na przykład niejaki Le Kemp, który stworzył następujące dzieło.
Choć w tym przypadku przynajmniej wiadomo skąd się ten pomysł wziął. Ten wieloryb to "fail whale", obrazek doskonale znany użytkownikom serwisu Twitter, gdy serwery się tam zapychają i nie da się pracować.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

To pułapka! (na myszy!)

2011-06-19 11:03:00

Na bardzo ciekawy pomysł wpadli fani zrzeszeni na stronie planet pulp, gdzie publikowane są różne fanarty z Gwiezdnych Wojen, warto je przejrzeć. Tym razem punktem wyjścia dla nich było słynne zdanie admirała Ackbara - "To pułapka!". Jak to można rozumieć, zobaczycie na obrazku poniżej.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Rise of the Rebellion – Odcinek #4

2011-06-18 19:02:53 RiseOfTheRebellion.com


Poniżej możecie zobaczyć czwarty już odcinek tureckiego fanfilmu „Rise of the Rebellion”, który nazywa się „Jedi Business”. Piąty odcinek zatytułowany "Cantina" powinien ukazać się pod koniec czerwca lub początkiem lipca. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka opatrzonego numerkiem cztery.

Oto krótki opis „Rise of the Rebellion”:

„Nowopowstały Sojusz Rebeliantów ma możliwość zebrania materiałów i informacji o "ostatecznej broni" Imperatora. W międzyczasie, resztki Jedi ukrywających się w Zewnętrznych Rubieżach mają nadzieję, że nie dosięgnie ich gniew Imperatora. Dwóch rebelianckich szpiegów podróżuje z wiernymi przyjaciółmi na planetę okupowaną przez Imperium, gdzie spotykają nowych sprzymierzeńców, obce istoty i maszyny zła”

Odcinek 4 - Jedi Business


Strona na Facebooku
Teaser na YouTube
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Doktor Who i Gwiezdne Wojny

2011-06-14 17:42:15

Jak się bawią fani Gwiezdnych Wojen w Nowej Zelandii? Zapewne dobrze, ale czasem widać też i efekty tej zabawy. Oto fanki Gwiezdnych Wojen w ekspozycji przygotowanej przez lokalny fanklub Dr. Who na Armagendon Expo w Christchurch. Zdjęcie zrobiono w roku 2009. Dziś chyba jeszcze bardziej aktualne, ze względu na rosnąca na nowo popularność Dr. Who.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Grillowanko z R2-BQ

2011-06-07 22:38:27 Oficjalny blog SW

Administrator takich znanych stron jak: Rebelscum.com i TheForce.Net, Philip Wise stworzył jedyny w swoim rodzaju grill wyglądający jak R2-D2. Jego dzieło nosi fikuśny znacznik R2-BQ (BQ to skrót od angielskiego słowa „barbeque”, czyli „grillowanie”). Do wykonania tego starwarsowego rożna użył dwustulitrowej beczki, podłączył też kilka czujników ciśnienia i temperatury, by móc dusić swoje steki i kiełbaski – u nas jest to metoda raczej mało znana, Polacy preferują tradycyjne grillowanie na wolnym ogniu podlewanym piwem. Ale czy gwiezdnowojenny ruszt będzie w stanie zmienić karkówkę w stek z nerfa?
Więcej fotek tego urządzenia znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (8)
Loading..