TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Porcja nowych tapet

2012-10-28 10:32:55 Teesel, Łovik

Mamy dla Was kilka nowych tapet, które przygotował Teesel. Prezentowaliśmy już jego prace w przeszłości i wielu z Was przypadły do gustu. Mamy więc nadzieję, że również te nowe tapety trafią na Wasze pulpity. Wszystkie znajdziecie w tym miejscu, a poniżej możecie zobaczyć najnowsze.Natomiast poniżej prezentujemy fanart autorstwa Łovika, pod wiele mówiącycm tytułem "Who shot first?!". Więcej prac Łovika znajdziecie na jego blogu: www.lovikus.blogspot.com


KOMENTARZE (20)

Twórczość fanów

Kolejne fanowskie plakaty inspirowane filmami

2012-10-22 19:40:42

Oto kolejny kolarz plakatowy, Gwiezdnych Wojen i innej kultury masowej. Kanadyjski fan i artysta, Dean Reaves postanowił połączyć sagę z plakatami z filmów noir.Jego plakaty są dostępne na Etsy. Można tam też przejrzeć te dotyczące innych filmów.

Natomiast Jason Chalker stworzył plakat inspirowany latynoskimi horrorami. Niestety plakat ten został już sprzedany, więc nam pozostał jedynie obrazek.


KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Minecraftowe Wojny

2012-10-17 16:40:04 TheForce.Net

Minecraft to niezależna gra komputerowa z otwartym światem tworzona w języku Java pierwotnie przez Markusa Perssona. Następnie rozwijana przez firmę, którą założył za uzyskane dochody ze sprzedaży – Mojang AB. Inspiracją dla autora gry były gry Infiniminer, Dwarf Fortress oraz Dungeon Keeper. Rozgrywka skupia się głównie na kreatyywności i budowaniu, pozwalając graczom na tworzenie konstrukcji z sześciennych kostek w otwartym trójwymiarowym świecie...tyle jeśli chodzi o trochę podstawowych informacji (zaczerpniętych z kochanej wikipedii).

Co będzie jeśli w tym "sześciennym świecie" będziemy chcieli przedstawić świat Gwiezdnych Wojen? Z pozoru wydaje się to trochę śmieszne, jednak nie takie już rzeczy robionych przez zapaleńców czy pasjonatów widzieli fani. Otóż na pewnym profilu w serwisie YouTube "Paradise Decay's" można obejrzeć starwarsowe filmiki tworzone w Minecrafcie. Dwa z nich przedstawiające filmowe bitwy prezentujemy poniżej:

Battle For Hoth


Death Star Run

KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Gwiezdne Wojny w wersji 8-bitowej

2012-10-12 18:52:02

Czasy 8-bitowych komputerów i starej, kanciastej grafiki, gdzie dało się zauważyć każdy najmniejszy piksel odeszły już do przeszłości. Choć są tacy, którzy spoglądają na tamten okres z pewną nostalgią. Choćby artysta Ty Lettau, który wykorzystując pikselozę stworzył kilka prac inspirowanych sagą. Oczywiście zapomniał o ograniczeniu kolorów (przecież nawet na 16-bitowych komputerach PC karta VGA miała ich tylko 256), ale można mu to wybaczyć.Te i inne prace w podobnym stylu można kupić w sklepie Society6, w cenie 18 USD (ok. 20x20 cm) i 40 USD (ok. 56x56 cm) w zależności od wielkości.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fan rzucający mięsem

2012-10-05 18:59:59 TIFR

Gwiezdno-wojenna twórczość fanów i mięso? Można to sobie wyobrazić? Oczywiście, były już takie przypadki, ale pewien Amerykanin zbudował AT-AT z bekonu. Zbudowanie tego monstrum zajęło mu 21 bitych godzin. Wymagało to prawie 15 kg bekonu a AT-AT ma prawie 91 cm wysokości. Nie wiadomo tylko jak reagowały zwierzęta na taką machinę kroczącą i jak długo wytrzymała. O samym twórcy także niewiele wiadomo, choć przyznał, że to monstrualne dzieło powstało z okazji Dnia Bekonu, który obchodzą gdzieś tam w Ameryce.


KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Westernowe plakaty

2012-10-02 17:07:57

Wygląda na to, że wykorzystywany w twórczości fanowskiej i artystycznej steampunk powoli zostaje zastąpiony przez western. I tak pewien fan/artysta Timothy Anderson zainspirowany popkulturowym dzikim zachodem, no i oczywiście „Gwiezdnymi Wojnami” przygotował trzy plakaty do klasycznej trylogii nawiązujące do klasyków gatunku, w dodatku klasyków spaghetti westernu.Te i inne plakaty (także inspirowane sagą) można podziwiać i kupić na stronie autora. Plakaty są w dwóch wersjach rozmiarowych i kosztują po 25 USD lub 45 USD za sztukę (w zależności od wielkości).
KOMENTARZE (15)
Loading..