TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Choinka pełna Mando

2012-12-22 09:27:22

Powszechnie wiadomo, że choinka jest ważnym atrybutem Świąt i należy zadbać aby była wyjątkowa. Mocno do serca wzięła to sobie Mahiyana i stworzyła jedyne w swoim rodzaju ozdoby świąteczne. Malowania hełmów wzorowane są na kubłach Manda`yaim -Polskiej Społeczności Mandalorian.
Na blogu autorki możecie znaleźć inne prace związane z Mandoalorianami i tematyką Gwiezdnych Wojen. Poniżej przedstawiamy zdjęcia ozdób i ubranej w nie choinki.KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Nowe opowiadanie

2012-12-16 20:22:51 Jaro

Miesiąc temu prezentowaliśmy dwa nowe opowiadania. Dzisiaj chcielibyśmy pokazać Wam następne. Wszystkie opowiadania z bastionowej biblioteki znajdują się tutaj.

Jaro napisał opowiadanie pt. Dzień z życia Kitstera Banaia, którego akcja dzieje się w trakcie Ataku Klonów. Przedstawia ono losy tytułowego bohatera, który musi się zmierzyć z tym, co przygotował mu los w trakcie dość pechowego dnia.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Co można robić po browarku?

2012-12-15 07:54:31

Niedawno pisaliśmy o Vaderze zrobionym ze śmieci, ale okazuje się, że to nie jest jedyny taki przypadek. Pewien fan, Tamás Kánya, postanowił połączyć przyjemne z pożytecznym i z puszek po piwie zrobił X-Winga.Swoją drogą ciekawe co by autor zrobił z takim kegiem. Więcej zdjęć tego X-Winga znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (21)

Twórczość fanów

Budują replikę Sokoła

2012-12-13 17:45:31

Jedni Amerykanie chcą budować Gwiazdę Śmierci, innym wystarczy replika Sokoła Millennium. Oczywiście pod warunkiem, że będzie rzeczywistych rozmiarów. Ambitna grupa fanów, która zabrała się za to karkołomne przedsięwzięcie wie, że nad pracami spędzi kilka lat, a sam pojazd nigdy nie wzbije się w powietrze. Twierdzą jednak, że warto się trudzić a sam projekt będzie dla nich (i innych studentów) letnim obozem szkoleniowym. W sieci można śledzić postęp prac na ich stronie http://fullscalefalcon.com/. Można też obejrzeć filmiki.

Tak swoją drogą to warto sobie przypomnieć jak różne nacje budowały Sokoła: Amerykanie (poprzednia wersja), Sowieci czy nawet Polacy.
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Imponujący kostium AT-ST

2012-12-07 18:40:20

Scott Holden postanowił w niecodzienny sposób podejść do cosplayu i tworzenia strojów, zbudować niesamowity kostium AT-ST. Pomysłowość fanów nie zna granic, a ten AT-ST to bez wątpienia kawał dobrze wykonanej roboty. Poniżej zdjęcie i filmik.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Śnieżynki Star Wars

2012-12-05 21:04:34

Od kilku dni na ulicach naszych miast pojawia się biały puch, nieodzowny atrybut zimy. Każdy zna chyba historię o płatkach śniegu i o tym, że nie ma dwóch takich samych śnieżynek. Niektóre są jednak bardziej wyjątkowe od innych. Poniżej przedstawiamy wybrane "płatki" z kolekcji wykonanej przez Anthony'ego Herrera, którą w całości możecie oglądać tutaj.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Czy Darth Vader jest śmieciem?

2012-12-03 17:08:00

Pewien japoński artysta Macaon specjalizuje się w tworzeniu postaci znanych z popkultury, które buduje z puszek i innych materiałów odnawialnych, czyli śmieci. Jednym z jego dzieł jest głowa Dartha Vadera wykonana w całości z odpadów:Macaon ten swoisty recykling uprawia nałogowo, a więcej jego interesujących prac (acz nie gwiezdno-wojennych) możecie znaleźć na jego stronie.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Banthapug

2012-12-01 16:14:59 TheForce.net

Fani Gwiezdnych Wojen wiele razy udowadniali, że lubią przebierać swoje czworonożne pociechy w stroje z gwiezdnej sagi. Tym razem w internecie pojawił się filmik przedstawiający pewnego psa, Chubbsa, który został przebrany przez swojego właściciela za dobrze nam znane zwierzę z pustynnej planety Tatooine - Banthę.


KOMENTARZE (6)
Loading..