TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Nietypowe kostiumy

2012-04-18 09:34:10 zakamarki internetu

Spora grupa fanów stara się, by ich kostiumy Star Wars jak najwierniej przypominały oryginały, na których były wzorowane. Jest to istotne zwłaszcza gdy mamy do czynienia z organizacjami kostiumowymi – 501. Legionem i Rebel Legionem. Natomiast niektórzy bawią się wizerunkiem postaci z Gwiezdnych Wojen, tworząc trochę mniej typowe kostiumy czy prezentując je w mniej starwarsowych aranżacjach. Jeszcze inni z dużym powodzeniem tworzą własne, oryginalne stroje, które do świata Star Wars pasują jak ulał, choć nie nosiły ich żadne kanoniczne postacie. Od czasu do czasu, głównie przy okazji relacji z różnych konwentów, prezentowaliśmy takie przykłady cosplay’u. A ponieważ w internecie jest ich pełno, będziemy bardziej regularnie przedstawiać próbki tego rodzaju twórczości fanów.

„Tęczowa Leia”
fotograf: www.jagged-eye.deviantart.com
modelka: www.nikinix.deviantart.com„Gwiezdne Wojny w garniturach”
fotograf: M. Flóvent (więcej zdjęć z tej sesji)„Łowczyni nagród”
Fotograf, kostium: www.hapajedi.deviantart.comNiektórzy osiągają natomiast troszkę inny efekt...


KOMENTARZE (22)

Twórczość fanów

Powstanie kontynuacja fanfilmu ''Saber''

2012-04-13 16:22:52 www.Nerdist.com

Wielu fanów (zwłaszcza płci brzydszej) pamięta zapewne fanfilm „Saber”, który był parodią reklam dezodorantów i przypominał fantazje niejednego nerda. Produkcja w 2009 roku otrzymał dwie nagrody w ramach Official Star Wars Fan Film Awards: dla Najlepszego Filmu Akcji oraz Wybór Publiczności.
Jak możemy przeczytać na stronie www.Nerdist.com sequel powstanie już wkrótce. Według informacji, które podała Clare Grant (jedna z aktorek) na swoim blogu, fanfilm będzie nosić tytuł: „Saber 2: Return of the Body Wash” (co tłumaczy pianę na plakacie). Premiera „dwójki” nastąpi na kanale YouTube portalu Nerdist 4 maja tego roku (Star Wars Day). Jak zapowiadają twórcy, ta część będzie jeszcze bardziej skierowana do dorosłych fanów. W krótkometrażówce znów wystąpią dwie panie z Team Unicorn: Clare Grant oraz Rileah Vanderbilt, natomiast reżyserią zajmie się tym razem Seth Green (prywatnie mąż Grant).

KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Szpilki dla fanek Star Wars

2012-04-12 15:32:13 przepastny internet

Kobiety je uwielbiają, mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają je na nogach – szpilki. Atrybut kobiecości dodający seksapilu i kilka centymetrów wzrostu. Fanki Gwiezdnych Wojen i tą część garderoby postanowiły zaserwować w wersji geekowskiej. Bo przecież można być zapaloną miłośniczką Star Wars i zarazem obalać stereotyp nieatrakcyjnej fanki-chłopczycy. Poniżej przedstawiamy ręcznie malowane i ozdabiane gwiezdnowojenne buty na obcasach.
Drogie fanki, włożyłybyście takie buty?

Gwiezdne Wojny a moda kobieca:
Sukienki i spódnice
Staniki
Zestawy ubrań
Stylizacja paznokci
KOMENTARZE (21)

Twórczość fanów

Fanowska gra o przygodach Hana Solo

2012-04-11 20:42:53 HanSoloAdventures.com

Jeśli narzekacie na współczesne gry i wzdychacie za starymi hitami w stylu Super Star Wars lub Neverhooda, być może zadowoli Was fakt, że właśnie powstaje gra utrzymywana w nieco podobnym klimacie. Han Solo Adventures, bo o tym projekcie mowa, to fanowska produkcja poświęcona oczywiście najsłynniejszemu przemytnikowi odległej galaktyki. Fabuła ma być luźno powiązana z tym, co wiadomo o wczesnych przygodach Hana, zaś mechanika nawiązuje do klasycznych przygodówek typu "point-and-click". Ze względu na fanowski charakter gry, będzie ona zupełnie darmowa. Póki co, można obejrzeć fragment gameplaya ze wstępnej wersji tej produkcji:


KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Przegląd prac konkursowych

2012-04-11 20:18:04 zdolni faniJednym z konkursów zorganizowanych z okazji dziesiątych urodzin Bastionu był konkurs graficzny. Fani biorący w nim udział musieli przygotować laurki z okazji 10 rocznicy powstania naszego serwisu. Prace były bardzo ciekawe i udane, zwycięskie mogliście podziwiać już jakiś czas temu. Natomiast dziś prezentujemy pozostałe laurki (kolejność przypadkowa).


Lady Sandman

hashhana

Filip

Wolffe

ShVagYeR

Adam Kulesza


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom i zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!


KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Gwiezdnowojenne pisanki

2012-04-09 20:46:08 deviantART

Fani Star Wars udowodnili już nie raz, że ukochane Gwiezdne Wojny mogą połączyć z wszystkim i wykorzystać przy każdej okazji. Wielkanoc nie jest wyjątkiem. Poniżej prezentujemy małą dawkę wielkanocnych pisanek ozdobionych postaciami z Gwiezdnych Wojen, które trafiły do koszyków fanów SW.


Przy okazji przypominamy, że w ubiegłym roku na Bastionie odbył się konkurs pisankowy. Kosmiczne jaja, które wzięły w nim udział możecie obejrzeć w tym miejscu.
KOMENTARZE (19)

Twórczość fanów

Fanowskie pisanki

2012-04-08 08:26:15

Dziś Wielkanoc, która tradycyjnie jest związana z malowaniem jajek. Oto kilka pisanek, które udało się stworzyć fanom.


KOMENTARZE (0)
Loading..