TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Boba Fett na iPada

2012-05-29 20:59:15

Jeśli ktoś ma iPada i chciałby mieć do niego opakowanie z motywami Gwiezdno-wojennymi, to czy może być coś lepszego od hełmu Boby Fetta? Może niektórzy się nie zgodzą, ale fani tego łowcy nagród, z pewnością kupili by coś takiego.

Niestety nie jest to produkt oficjalny, a fanowski. Dostępny na Etsy za 29 USD.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Tydzień Ataku Klonów: Twórczość fanów

2012-05-23 22:19:59 deviantArt, YouTube„Atak klonów”, jak każdy epizod Star Wars, znalazł odzwierciedlenie w twórczości fanów. Postacie i wydarzenia z tego epizodu są częstym źródłem inspiracji dla miłośników Gwiezdnych Wojen, bez względu na to jaki rodzaj twórczej działalności uprawiają.

W ramach trwającego tygodnia zaprezentowaliśmy już fanowskie plakaty do „Ataku klonów”, które fani tworzyli na długo przed tym nim pojawiły się pierwsze oficjalne postery. Możecie obejrzeć je w tym miejscu.
Dzisiaj natomiast na pierwszy ogień weźmiemy jedną z najpopularniejszych form fanowskiej ekspresji czyli wszelkiej maści fanarty. Oczywiście to zaledwie niewielki czubek góry lodowej, garść przedstawicieli fanów-artystów i ich dzieł. Dużo więcej można znaleźć chociażby na stronie deviantArt oraz w naszej galerii fanartów. Przed Wami fanarty kilku osób, które na tematykę swoich prac wybrały właśnie II Epizod. Zachęcamy do odwiedzenia ich galerii, w poszukiwaniu wielu innych ciekawych prac.www.renny08.deviantart.com


www. gallegosart-com.deviantart.com


www.roberthendrickson.deviantart.com


www.markmchaley.deviantart.com


www.deemonproductions.deviantart.com


www.rayn44.deviantart.com


www.acrosstars22.deviantart.com


www.khallion.deviantart.com


www.r4design.deviantart.com


www.alexdeb.deviantart.com


www.tristis.deviantart.com


www.thechamba.deviantart.com


www.jakjak.deviantart.com


www.bamboleo.deviantart.com


www.greensauceboy.deviantart.com


www.bencurtis.deviantart.com


www.noloter.deviantart.com


www.loweak.deviantart.com


www.otisframpton.deviantart.com


www.ramirotorreblanca.deviantart.com


Poniżej natomiast widnieje garść przykładowych prac z bastionowej galerii fanartów:

Fani tworzą oczywiście różnej maści filmiki poświęcone tej odsłonie Gwiezdnych Wojen. Niektóre z nich to fanowskie trailery. Dwa pierwsze z prezentowanych poniżej powstały na długo przed premierą samego epizodu. Być może niektórzy z fanów rozpoznają w nich filmiki oglądane ponad 10 lat temu.

Ostrzeżenie: poniższy filmik zawiera błędy merytoryczne mogące zirytować fanów.

Poniżej prezentujemy jeszcze kilka innych przykładów twórczości fanów związanej z "Atakiem klonów".


www.jvcustoms.deviantart.com


www.mirax-chan.deviantart.com


www.darthcuddle.deviantart.com

Opowiadanie „Bitwa o Geonosis” autorstwa Jedi Nadiru Radeny.


Przy okazji przypominamy również twórczość fanów prezentowaną w przeszłości i poświęconą klonom oraz Wojnom klonów.


Wszystkie atrakcje Tygodnia Ataku Klonów znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Anatomia AT-AT

2012-05-21 17:26:00

Pamiętacie szkielet tauntauna? Tym razem pewien brytyjski fan o pseudonimie rubyred, poszedł krok dalej. Zrobił szkielet AT-AT.Na jego stronie oczywiście można zamówić ten wzór na koszulkę. Swoją drogą bardzo pomysłowe i oryginalne.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Znaczki pocztowe z odległej galaktyki

2012-05-16 19:58:29

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałaby instytucja poczty w świecie Gwiezdnych Wojen? Ile czasu zajęłoby wysłanie kartki z Coruscant na Naboo i z jaką wiązałoby się opłatą? Takie pytania zadawał sobie Stefan van Zoggel i postanowił sam na nie odpowiedzieć. W ten sposób powstała ta wyjątkowa seria znaczków pocztowych ozdobionych motywami z różnych planet.
Sam twórca nie zamierza wprowadzać serii do sprzedaży, rozważa jedynie wypuszczenie jednej kolekcjonerskiej seriiKOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Izolacja na kubek

2012-05-14 18:04:15

Znów Etsy. Tym razem ktoś zrobił wełnianą izolację na kubek, w kształcie hełmu Boby Fetta. Sama taka izolacja kosztuje 22 USD, a ponieważ to Etsy można mieć pewność, że jest zrobiona przez fana z sercem. Swoją drogą wysyłka jest z Hawajów.

Swoją drogą powinno świetnie pasować do wełnianej czapki.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Adapter R2-D2

2012-05-11 23:22:34 Resztki Imperium

Choć płyty winylowe i adaptery poniekąd kojarzą się z okresem premiery oryginalnej trylogii, wtedy płyty jeszcze królowały, dopiero powoli zaczynały wypierać je kasety, to dziś jednak ten sprzęt nie kojarzy się już z nowoczesnością. Co najwyżej z old schoolem. Niemniej jednak są fani (i DJe), którzy chętnie by sobie sprawili gwiezdno-wojenny adapter. Skoro nie można kupić, można zrobić. Oto adapter, który pewna Amerykanka imieniem Jessica przerobiła na R2-D2.KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Baleriny i Gwiezdne Wojny

2012-05-10 10:01:07 Etsy.com, theuniblog.evilspacerobot.com

Czy można łączyć Star Wars z baletem? Pomysł może się wydawać nietypowy, ale twórczym fankom to nie przeszkadza. Poniżej możecie obejrzeć dwa kostiumy do baletu, zainspirowane postaciami z Gwiezdnych Wojen: Vaderem i R2-D2. Jak podaje Wikipedia widoczne poniżej spódniczki baletowe fachowo nazywane są paczką lub tutu i dzielą się na dwa rodzaje: dłuższą paczkę romantyczną oraz krótką zwaną po prostu paczką lub tutu.
Gwiezdnowojenną paczkę romantyczną z tiulu w mrocznym vaderowskim wydaniu można zakupić za jedyne 75 $ w internetowym sklepie z rękodziełami – www.Etsy.com.Natomiast fanka cosplayu - Leeloo poszła o krok dalej i stworzyła kompletny kostium baleriny inspirowany najbardziej znanym po tej stronie Drogi Mlecznej droidem. Zdjęcia wykonał Hunter Bond i jeśli chcecie zobaczyć więcej ujęć z tej sesji, zapraszamy tutaj.


KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Przegląd konkursowych opowiadań

2012-05-09 19:06:02 zdolni faniPrezentujemy dziś porcję opowiadań, które fani zgłosili do Urodzinowego konkursu literackiego. Poznaliście już laureatów oraz trzy zwycięskie teksty, które przedstawiliśmy tutaj. Natomiast dziś przedstawiamy trzy z pozostałych tekstów nadesłanych na konkurs. Przypominamy, że autorzy mieli za zadanie wkomponować w swoje prace liczbę 10.

"Dziesięć stopni piekła" - hashhana
Co działo się z siostrą Janga Fetta po śmierci rodziców?


"Zły los" - Stanisław "exsul" Plenzler
Historia dwóch braci żyjących w czasach Galaktycznej wojny domowej.


"Dawno temu, w Odległej Galaktyce" - Zielony Czarnoksiężnik
Jak żyją Jedi dziesięć tysięcy lat po Drugiej galaktycznej wojnie domowej?


Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w konkursie!
Zapraszamy do lektury oraz oceniania i komentowania opowiadań. Już wkrótce kolejna porcja!

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Makijaż R2-D2

2012-05-08 08:32:30 www.jangsara.blogspot.com

W przypadku niektórych kobiet makijaż kończy się na rzuceniu na twarz podkładu i pudru, pociągnięciu rzęs tuszem i użyciem błyszczyka. Ale dla wielu innych makijaż to sztuka. Finka Jangsara zajmująca się makijażem i prowadząca blog poświęcony tej tematyce postanowiła uczcić Dzień Gwiezdnych Wojen starwarsowym makeupem. Na jej powiekach zagościł R2-D2, czego efekt możecie zobaczyć poniżej.Jangsara sięga po inspiracje z filmów, książek i komiksów. Niedawno zaprezentowała serię pod tytułem Avengers Assemble!
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

''Saber 2: Return of the Body Wash''

2012-05-04 16:00:01 YouTube

Zgodnie z zapowiedzią w Dniu Gwiezdnych Wojen na kanale YouTube portalu Nerdist pojawiła się kontynuacja fanfilmu „Saber”, będąca parodią reklam kosmetyków dla panów. W przeciwieństwie do fanfilmu z 2009 roku, akcja rozgrywa się nie w barze, a w łazience w prywatnej rezydencji, do której wezwane zostały bohaterki świadczące pewne usługi. W krótkometrażówce znów wystąpiły dwie panie z Team Unicorn: Clare Grant oraz Rileah Vanderbilt. Reżyserią zajął się tym razem Seth Green (prywatnie mąż Grant). Z efektami ich pracy możecie zapoznać się poniżej, a jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszej części, to zapraszamy w to miejsce.


KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Jak się pisze ''Wookiee''?

2012-05-03 21:58:40 YouTube

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, przedstawiającego normalny dzień fanów Star Wars: praca nad fanfilmem, gwiezdnowojenne gry, cytowanie Gwiezdnych Wojen i drobne spory o istotne szczegóły. Jednym słowem normalka. No chyba, że w towarzystwie znajdzie się mniej "oświecona" osoba...
Autorem filmiku jest Corey Vidal, którego dwie produkcje mogliście oglądać już na Bastionie w przeszłości ("John Williams a cappella" oraz "May The Fourth Be With You").


KOMENTARZE (12)
Loading..