TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

iHan Solo

2012-06-28 22:04:15

Na Etsy można kupić sobie opakowanie na iPhone'a w kształcie karbonitu z Hanem Solo. Cena tylko 14 USD, ale oferowana ilość mocno ograniczona.

Tak swoją drogą to przypomina się inny gwiezdno-wojenny akcent na iPhone'a - Steve Jobs w karbonicie. Tamten wywołał burzę na kilka miesięcy przed śmiercią byłego prezesa Apple, ale i tak chyba wolimy Hana Solo.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Łóżko dla dzieci AT-AT

2012-06-23 18:18:15

Jakby ostatnio AT-AT było trochę mało, to jest jeszcze jeden pomysł. Otóż pewien fan imieniem Derek postanowił zrobić łóżko dla swojego czteroletniego syna. A że jest fanem Gwiezdnych Wojen, efekt okazał się niesamowity.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Fanowski zegar na ścianę

2012-06-21 17:31:15

Na Etsy czasem można znaleźć takie cuda, że szczęka opada. Producenci nie są w stanie dorównać fanom wyobraźnią, choćby w tym przypadku. Zegar na ścianę z okrętami i pojazdami. Cena 99,99 USD, ale efekt piorunujący. Oczywiście każdy zegarek jest trochę inny.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Pokaz fan filmu Star Wars w poznańskim Centrum Kultury ZAMEK

2012-06-21 15:06:59 Centrum Kultury ZAMEK

W poznańskim Centrum Kultury Zamek, po raz kolejny, odbędzie się pokaz specjalny fan filmów Star Wars, a konkretniej seans pełnometrażowego: Star Wars Uncut. Pokaz filmu z polskimi napisami odbędzie się 28 czerwca o 18:00 w Sali Audiowizualnej w Zamku (ul. Św. Marcin 80/82, Poznań). Przed pokazem Magdalena Kąckaj przeprowadzi wprowadzającą prelekcję.

Co by było gdyby Lord Vader był kobietą? Jak powinien wyglądać pojedynek między Obi-Wanem Kenobim a Lordem Vaderem? Czy szturmowcy zawsze muszą być tacy sztywni? Na te pytania postanowili odpowiedzieć fani gwiezdnej sagi i zrobili własną wersję ,,Gwiezdnych Wojen. Nowej nadziei” - film ,,Star Wars Uncut”. Główny pomysłodawca, Casey Pugh podzielił przyszły film na 473 piętnastosekundowych sekwencji, które fani na całym świecie mogli nakręcić w dowolnej technice. Projekt okazał międzynarodowym wydarzeniem, a jego twórca otrzymał w 2010 roku nagrodę Emmy. Zaprezentowana w styczniu tego roku ostateczna wersja projektu to przekrojowy przegląd twórczości fanów Gwiezdnej Sagi i świeże spojrzenie na klasyczny dziś już film.

Strona wydarzenia na Facebooku. O samym projekcie ,,Star Wars Uncut” pisaliśmy tutaj.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Kot i AT-AT

2012-06-20 17:17:15

Jakiś czas temu prezentowaliśmy szkielet AT-AT. Potem był też inne AT-AT, w tym dla emeryta itp. AT-AT to temat który bardzo inspiruje fanów, więc kolejny postanowił stworzyć fanart kota-emeryta AT-AT.Oby tylko myszy nie dostały nitki.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

''Hughes the Force'' - fanfilm z aktorami z TCW

2012-06-17 14:11:24 www.HughesTheForce.com

W trzydziestą piątą rocznicę premiery "Nowej nadziei" fanfilm, o którym donosiliśmy jakiś czas temu, został udostępniony fanom Star Wars.

"Hughes the Force" łączy elementy Gwiezdnych Wojen z filmami Johna Hughesa. Ten amerykański filmowiec napisał scenariusze między innymi do takich komedii jak "Kevin sam w domu", "Beethoven" czy do serii "W krzywym zwierciadle". Był również reżyserem i właśnie na kanwie jednego z jego filmów - "Dziewczyna z komputera (Weird Science)" – powstał wspomniany fanfilm. W produkcji z 1985 roku dwóch nielubianych w szkole nastolatków tworzy przy użyciu komputera piękną dziewczynę o nadnaturalnych zdolnościach. Wykorzystują do tego lalkę Barbie. W "Hughes the Force" dwóch fanów Star Wars wykorzysta figurkę przedstawiającą... Slave Leię czyli księżniczkę w słynnym niewolniczym, złotym bikini.

W obsadzie filmu znalazła się dwójka aktorów podkładających głosy bohaterom z serialu "The Clone Wars". Catherine Taber i James Arnold Taylor zagrali swoje postacie czyli Padmé Amidalę oraz Obi-Wana Kenobiego. Gościnnie pojawił się w nim również filmowiec - Kevin Smith.

Film dostępny jest, w różnych wersjach, do pobrania na stronie www.HughesTheForce.com. Można obejrzeć go również poniżej. Całość trwa około pół godziny i jest napakowana nawiązaniami do Gwiezdnych Wojen. Na oficjalnej stronie projektu można znaleźć również różne dodatki, w tym komiks będący prequelem do filmu.Oficjalna strona projektu

KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

AT-AT dla emerytów

2012-06-14 17:26:15

Niektóre pomysły fanów są absurdalne, inne mogą być trochę kontrowersyjne. Taki jest i ten. Chodzik dla schorowanych i starszych osób zrobiony na AT-AT. W sieci krąży jedynie zdjęcie, być może to tylko fotomontaż, niemniej jednak pomysł interesujący.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Admiralski rum

2012-06-05 21:07:00

Niektórzy fani robią nalewki, niestety najczęściej mają one mało gwiezdno-wojennych akcentów. Na szczęście są na świecie tacy fani jak Elan Rodger Trinidad ze Stanów. Ten fan, może nalewkami się nie chwali, ale przynajmniej robi niezapomniane etykietki.

Taką butelkę to by się postawiło na półce, no i z pewnością zrobiłaby furorę na niejednym konwencie.
KOMENTARZE (0)
Loading..