TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Kolejny plakat z Etsy

2012-07-29 16:52:15

Za jedyne pięć USD można kupić sobie kolejny fanowski plakat na Etsy. Artysta JoE wyraźnie inspirował się R2-D2. Swoją drogą te fanowskie plakaty niejednokrotnie przebijają oryginały, zwłaszcza pomysłowością.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Nowe opowiadania

2012-07-25 18:58:40 Danni_ella, Jaro

Zgodnie z zapowiedzią serwujemy Wam dziś dwa nowe opowiadania do przeczytania w wolnej chwili (o którą, mamy nadzieję, z wakacje łatwiej). Ostatnie fanfiki przedstawiliśmy tutaj, niedługo pojawi się kolejna porcja, a dziś zapraszamy do przeczytania następujących tekstów:

Jaro podesłał nam opowiadanie pt. "Koniec wojny", którego akcja rozgrywa się 3653 lata przed bitwą o Yavin i przedstawia sytuację części mieszkańców galaktyki po podpisaniu Traktatu z Coruscant.

Drugi tekst został przesłany na wakacyjny konkurs literacki w ramach kategorii Zbrodnia. Danni_ella w opowiadaniu pt. "Ostatnia wskazówka" przedstawiła historię zlecenia, które otrzymał pewien morderca mieszkający, w czasach Rebelii, na Coruscant.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do bastionowej biblioteczki.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Drewniany jak szturmowiec

2012-07-24 21:37:15

Nie wszystkie fanowskie pomysły trafiają do sieci same. Czasem fani robią coś dla siebie i nawet się tym nie chwalą. Ale na szczęście mają znajomych i sąsiadów. I taki wścibski znajomy - niejaki Fergi, opublikował rękodzieło brata kolegi. Fana Gwiezdnych Wojen i amatora stolarki. Cóż, to tylko przerobione krzesło ogrodowe, ale jakie...
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Kolejne kiecki Star Wars

2012-07-20 22:58:39 Etsy.com

W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy co wychodzi spod igły fanek chcących odziać się w Star Wars. Szereg spódnic i sukienek, w lepszym i gorszym wykonaniu, niektórym się spodobał, innym wręcz przeciwnie. Tymczasem fanki cały czas tworzą nowe kreacje. Przedstawiamy dziś kolejne gwiezdnowojenne spódnice i sukienki. Pierwsza z nich to kreacja Jennifer Landy, z tegorocznego Comic-Conu San Diego, która w ubiegłym roku zwróciła na siebie uwagę sukienką-Gwiazdą Śmierci. Pozostałe dzieła fanek są dostępne w internetowym sklepie z rękodziełami – Etsy.com, ale jak się okazuje, nie są to najtańsze ubrania. Druga z prezentowanych sukienek, lateksowa, inspirowana szturmowcami, kosztuje „jedyne” 595$. Natomiast włochata sukienka, występująca, w zależności od dodatków, w wersji Ewok lub Wookiee, kosztuje 150$. Spódnice są zdecydowanie tańsze (obie w okolicach 60$).
Gwiezdne Wojny a moda kobieca:
Sukienki i spódnice
Szpilki
Baleriny
Staniki
Zestawy ubrań
Stylizacja paznokci
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Kolejny grill

2012-07-20 07:04:15

Przerabianie grilla na Gwiezdne Wojny jest ostatnio modne i najwyraźniej na czasie. W końcu wakacje. Dlatego pewien fan, wpadł na pomysł pomalowania swojego grilla na R2-D2 i nadania mu nazwy - R2-Meat2.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Dwa nowe opowiadania

2012-07-19 20:26:55 Kassila, LKZ

Wakacje w pełni, wielu fanów ma teraz więcej czasu, dlatego prezentujemy dziś nowe fanowskie opowiadania, po które mamy nadzieję, sięgnięcie w wolnej chwili. W najbliższym czasie dostarczymy więcej wakacyjnej lektury, a dziś zapraszamy do przeczytania dwóch opowiadań:

LKZ podesłał tekst pt. "Z życiem nie ujdziecie", którego akcja rozgrywa się na Coruscant, niedługo po „Zemście Sithów”. Główny bohater – oficer Imperialnego Wywiadu – nadzoruje akcję, która ma mu przynieść upragniony awans. Jednak, gdy dowodzone przez niego siły wkraczają do mrocznego budynku starej fabryki, precyzyjny plan zaczyna się walić.

Natomiast Kassila w krótkim opowiadaniu "Co nas nie zabije…" przedstawiła historię pewnego garnizonu Imperium stacjonującego na niezbyt istotnej planecie. Akcja tego fanfika rozgrywa się 9 lat po bitwie o Yavin i opowiada o żołnierzach Imperium, których los zależy od wydarzeń z przeszłości. Nieświadomi pewnych powiązań szturmowcy nie wiedzą, że wróg jest bardzo blisko.

Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do bastionowej biblioteczki.
KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Maurits Cornelis Escher i Gwiezdne Wojny

2012-07-19 19:08:15

Wiemy jak wygląda połączenie dzieł Salvadora Daliego i Gwiezdnych Wojen (więcej). Teraz pora na innego artystę, Mauritsa Cornelisa Eschera, a dokładniej jego dzieła "Relativity". To dzieło stało się inspiracją dla fana Paula Vermeescha, który przez sześć miesięcy budował dioramę z klocków LEGO (oczywiście Star Wars). Tak wygląda skończone dzieło:

Warto dodać, że jest to jego drugie podejście do tematu. Pierwsze z 2010 było dużo mniejsze. I na koniec jeszcze dla porównania oryginał.

KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Kup sobie filcowe Gwiezdne Wojny

2012-07-18 22:32:56 Allegro.pl

Dziś prezentujemy kolejny przykład gwiezdnowojennego rękodzieła: gadżety z filcu. Nietypowe, starwarsowe, oryginalne, ładne i tanie. Autorka filcowych gadżetów – adopek – tworzy, głównie z filcu, przeróżne drobiazgi, biżuterię, okładki na indeksy, a obecnie sprzedaje serię przedmiotów związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Jej wszystkie aukcje na Allegro znajdziecie w tym miejscu. Cena wyjściowa każdego z licytowanych gadżetów to jedyne 6 zł.

W sprzedaży znajdują się obecnie:

etui na iPoda lub komórkę w dwóch odsłonach
aukcja na Allegro z Fettami
aukcja na Allegro ze szturmowcem
breloczek szturmowiec (6 zł - dostępne jest 5 sztuk)
aukcja na Allegro
okładka na indeks
aukcja na AllegroWidoczny poniżej breloczek Yoda nie jest na sprzedaż, ale w przyszłości powinny pojawić się kolejne rękodzieła.Więcej biżuterii, breloczków, okładek możecie kupić tutaj i zobaczyć w tym miejscu. Zapraszamy do obejrzenia filcowych gadżetów.


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

The Kessel Run

2012-07-17 18:03:15

Dawno nie było fanowskich plakatów. Fan ukrywający się pod ksywką Old Red Jalopy, z Wielkiej Brytanii opublikował niedawno plakat czegoś, co mogłoby być filmem "The Kessel Run". Wygląda intrygująco.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Obrączki fana

2012-07-16 17:30:00

Fanowskie obrączki ślubne to już nic nowego. Nawet gdy nawiązują do słynnej linii dialogowej z Imperium kontratakuje (jak te, to już zdążyliśmy do tego przywyknąć.Może nie szokują, ale z pewnością warto zobaczyć kolejne, intrygujące wykonanie.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Samochód fana - wersja light

2012-07-15 20:16:15

Zmodyfikowanych przez fanów samochodów było już dość wiele. Wszystkie jednak rzucały się w oczy z daleka. A co z fanami, którzy są trochę skromniejsi? Dla nich wzorem powinien być samochód marki Scion sfotografowany w Missouri. Jedna drobna modyfikacja a jak cieszy.
KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Grill fana

2012-07-11 18:45:15

O grillach dla fanów już parę razy było. Niektóre można było kupić, inne jedynie podziwiać. Tym razem pewien fan zmodyfikował sobie swój grill tak by przypominał drugą Gwiazdę Śmierci. Zdjęcie wrzucił na Facebooka. Dodatkową atrakcją są mocne komentarze jego znajomych.Tak na marginesie jest całkiem spore prawdopodobieństwo, że to zdjęcie to fotomontaż. O tyle amatorski, że wcięcia Drugiej Gwiazdy Śmierci wyglądają trochę inaczej (symetrycznie). Ale wrażenie robi i tak.
KOMENTARZE (0)
Loading..