TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Jeszcze jeden fanowski plakat do Epizodu VII

2013-03-30 21:28:19 TheForce.net

Oficjalnych newsów o Epizodzie VII wciąż jak na lekarstwo, jednak fani nie ustają w domysłach, jak wyglądać będą bohaterowie Starej Trylogii w kolejnych filmach fabularnych. Autorem jednego z plakatów jest Adam Schickling, a jego praca doceniona została na serwisie TheForce.net. Prawda, że ciekawa?Poprzednią dawkę plakatów do Epizodu VII znajdziecie w tym newsie>>>.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Ród Skywalkerów

2013-03-29 17:04:39

Premiera trzeciego sezonu „Gry o tron” już za pasem, właściwie można już odliczać godziny. I można by pisać o tym tylko na forum, gdyby nie pewien fan twórczości post-Martinowej (i nie tylko), niejaki Miguel Lokia z Brazylii, znany w internecie jako Lokiable. Zajmuje się on tworzeniem herbów, w stylu „Pieśni Lodu i Ognia”, ale to herby innych znanych rodów, tak z naszego prawdziwego świata jak i innych uniwersów. Jeden z nich zwrócił naszą szczególną uwagę.Kogo w grze o tron poparłby Luke Skywalker, a co zrobiłby jego ojciec? Więcej herbów znajdziecie na stronie autora. O serialu „Gra o tron” możecie porozmawiać tutaj a o sadze Martina tutaj.
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Wielkanoc Star Wars

2013-03-25 17:43:32 Etsy.com, deviantArt

Wielkanoc już bardzo blisko, w wielu domach trwają już zapewne przygotowania. Dlatego podsuwamy kilka pomysłów na to, jak wpleść w ten okres elementy z Gwiezdnych Wojen. Może ktoś z Was zechce wprowadzić takie akcenty w tradycyjne święta.

Pierwsze co przychodzi na myśl to oczywiście pisanki ozdobione motywami z Gwiezdnych Wojen. Prezentowaliśmy już przykładowe w przeszłości (tutaj, tutaj i tutaj), a ponadto na Bastionie odbył się kiedyś konkurs na zdobione jajka. Poniżej prezentujemy kolejną porcję jajek ozdobionych starwarsowo.Można również wykonać różnego rodzaju dekoracje i ozdoby nawiązujące zarówno do Star Wars, jak i Wielkanocy. Tutaj królują przeróżne zajączkowate wersje bohaterów gwiezdnej sagi.Niektórzy przygotowują kartki z życzeniami z motywem Star Wars lub wykonują całe stroiki. Natomiast najmłodsi mogą skorzystać z wielkanocnej nauki rysowania.Jak widać, jeśli zechcecie do swojego świętowania wpleść odrobinę Gwiezdnych Wojen, to możliwości jest sporo.

Temat na forum
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Reakcje fanów na koniec 5 sezonu The Clone Wars #1

2013-03-24 14:57:48 YouTube.com

Zakończenie piątego sezonu, które dotyczyło historii Ahsoki, a także wieści o losach całego serialu związanych ze zmianami w animowanym światku Star Wars nie przeszły bez echa wśród fanów. Część z nich stara się nawet uratować serial. Inni wyrażają swoje opinie i wrażenia w twórczości. Przyjrzymy się temu co powstaje pod wpływem ostatniego sezonu serialu "The Clone Wars", a także informacji o jego rychłym końcu. Na pierwszy ogień pójdzie kilka przykładowych filmików widocznych poniżej.

Uwaga spoilery!
Jeśli nie oglądaliście jeszcze zakończenia ostatniego sezonu "The Clone Wars" i nie chcecie poznać szczegółów związanych z losami Ahsoki, lepiej nie oglądać poniższych filmików, a zwłaszcza pierwszego i czwartego.

Trybut poświęcony tetralogii o Ahsoce - Linkin Park – "Leave Out All the Rest":Pięć sezonów serialu - Taryn Manning & KDrew – "Send Me Your Love":Reakcja na wieści dotyczące serialu:Akt o Ahsoce - Thomas Bergersen – "Ocean Princess":


KOMENTARZE (38)

Twórczość fanów

Z taką twórczością atak zimy nie straszny

2013-03-17 20:44:54 Etsy.com

Jak pokazały ostatnie dni, zima lubi czasami wrócić kiedy zaczynamy wypatrywać już wiosny. Dlatego lepiej mieć w pogotowiu ciepłe okrycia i dodatki. Wtedy nie straszny jest jej atak. A jeśli są to zarazem akcesoria Star Wars to jeszcze robi się cieplej na fanowskim sercu. W przeszłości prezentowaliśmy pokaźną kolekcję ciepłej odzieży i dodatków związanych z Gwiezdnymi Wojnami. Dziś przedstawiamy kilka innych przykładów, może skorzystacie z posezonowych wyprzedaży i zaopatrzycie się w coś na przyszłą zimę (lub niezapowiedziany jej atak)?. Widoczne poniżej produkty pochodzą z internetowego sklepu z rękodziełami – Etsy.com. Z zimowych dodatków najbardziej popularne są czapki. Królują wśród nich wzory nawiązujące do R2-D2, Yody, Ewoków i mandaloriańskich hełmów. Przykłady tego typu zaprezentowaliśmy w zeszłym roku, tym razem przedstawiamy inne wzory. Czapki można znaleźć zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i niemowlaków. Oprócz widocznych dodatków w internecie znajdziecie też skarpetki, sweterki dla psów, futerały na telefony i wiele innych dzierganych dzieł.Trzymajcie się ciepło!
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Gwiezdne Wojny i Guinness

2013-03-17 08:45:49

Fanart może już stary, ale na dzisiejsze święto idealnie się nadaje. Jak wiadomo Świętego Patryka to chyba najbardziej znane irlandzkie święto. A co jeszcze się kojarzy z Irlandią? Piwo. Choćby Guinness, sieć która ma swoje puby na całym świecie. Także w bankrutującej Hiszpanii.

Otóż z okazji 35 rocznicy premiery Gwiezdnych Wojen, Hiszpański oddział Guinnessa wrzucił na swoim Twitterze ten fanart. Ojciec i syn, razem przy piwie. W tle oczywiście wiadoma marka. Swoją drogą ciekawy pomysł na kryptoreklamę, mają szczęście, że ACTA nie przeszła.


KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Wisiorki, zawieszki Star Wars

2013-03-14 20:48:29 Etsy.com

Korale, naszyjniki, wisiorki, łańcuszki, zawieszki... Wiele kobiet je lubi oraz nosi. Niektórymi nawet część panów nie pogardzi. Dlatego nie można się dziwić, że także w taką twórczość fani i fanki wpletli Gwiezdne Wojny. Biżuteria widoczna poniżej jest dostępna w internetowym sklepie z rękodziełami – Etsy.com. Ceny wahają się w większości przypadków w granicach od 10 do 35 $.
Prezentowane wisiorki i zawieszki zostały wykonane z użyciem różnych materiałów i przedmiotów oraz nawiązują do wielu różnych frakcji i postaci Star Wars. W sieci można znaleźć dużo podobnych ozdób inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami, autorzy większości prezentowanych poniżej wyrobów mają w swoich sklepach więcej gwiezdnowojennych produktów. Jeśli ktoś chce w ten sposób "obnosić się" ze swoją pasją, na pewno znajdzie coś dla siebie. A może już nosicie podobną biżuterię?
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Głowy AT-ST na ścianie

2013-03-14 17:17:48 Father of Cain

Jeśli ktoś chciałby mieć głowę AT-ST na ścianie, to nie ma problemu. Pewien amerykański fan robi takie cudeńka.

Twórca ma też kilka innych prac, także inspirowanych sagą. Możecie sobie zobaczyć je na jego stronie Father of Cain. Czasem wystawia też swoje prace na e-bayu.
KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Kobiety Gwiezdnych Wojen oczami fanów

2013-03-08 20:38:43 deviantArt

Dziś 8 marca, który wiele osób świętuje jako Dzień Kobiet. Z tej okazji przedstawiamy mały przegląd fanowskich portretów kobiet Star Wars. Poniżej znajdziecie podobizny kilku bohaterek filmów, książek i komiksów ze świata Gwiezdnych Wojen. Fanarty te powstały z użyciem różnych technik oraz w różnych stylach i są zaledwie małą reprezentacją wszystkich fanartów, z pięknymi i zabójczymi paniami z naszego ulubionego uniwersum, które można odnaleźć w sieci. Na stronach wielu z poniższych artystów znajdziecie więcej starwarsowych fanartów, więc zachęcamy do zapoznania się z nimi.
Korzystając z okazji życzymy wszystkich fankom Star Wars dużo szczęścia i zdrowia, pogody ducha, nieustającego romansu z Gwiezdnymi Wojnami oraz by każdy dzień był wyjątkowy, bez względu na datę.


www.davebardin.deviantart.com


www.khallion.deviantart.com


www.happyicecream1234.deviantart.com


www.sarahwilkinson.deviantart.com


www.blood-dodo.deviantart.com


www.kittifiedmeow.deviantart.com


www.franchesco.deviantart.com


www.eve-ko.deviantart.com


www.kelleeart.deviantart.com


www.mikesutfin.com
www.laubi.deviantart.com


www.aveeshtar.deviantart.com


www.kanish.deviantart.com


www.srj-arto.deviantart.com


www.todd-the-fox.deviantart.com

Dzień Kobiet na Forum
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Papierowe makiety

2013-03-07 17:04:24

Pewna amerykańska artystka o pseudonimie Wetcanvas zajmuje się tworzeniem z papieru różnych modeli. Minus jest taki, że używa ona książek do zrobienia tych modeli. Wśród swoich prac znalazły się także dwie dotyczące sagi. Z artystką można się skontaktować przez jej stronę i zamówić sobie taki model. Przykładowe, dotyczące sagi, poniżej.


KOMENTARZE (8)
Loading..