TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Boba Fett w skali 1:1

2013-07-31 15:01:28

„Gwiezdne Wojny” inspirują wielu. Wśród nich jest pewien fan, artysta Matt Gunnarsson. Na jego stronie znajdziecie kilka fajnych fanartów, ale jeden jest szczególnie interesujący. I to nie ze względu na wykonanie, które oczywiście i tak zasługuje na uwagę. Namalowane farbą olejną dzieło ma jedną rzecz, która wyróżnia je spośród setek innych. Otóż tym razem Boba Fett jest naturalnej wielkości. A tak wygląda to dzieło i jego twórca. Resztę znajdziecie na stronie artysty.


KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Graffiti autorstwa Dartha Wu

2013-07-27 08:36:10 Mirka

Na Śląsku poza kopalniami, węglem, spółkami węglowymi i związkami zawodowymi mają też bardzo wielu fanów Star Wars, w szczególności wielu utalentowanych w piśmie, mowie i malunkach. Bardzo cenieni są ci, którzy potrafią w przestrzeni publicznej na stałe zostawić ślad Gwiezdnych Wojen. Jednym z takich fanów jest Wu alias Darth Wu – raper i graficiarz z Chropaczowa, który poza zbieraniem figurek i czytaniem książek, komiksów etc., upiększa miejski krajobraz i sprawia, że ten jest milszy dla oka fana Sagi. W tych ciężkich bojach ze sprejem w ręku pomagają mu Felix i Camej. Poniżej prezentujemy kilka jego przykładowych gwiezdnych graffiti.W przyszłości życzymy powodzenia i niekończącej się weny twórczej. Natomiast wszystkich, którzy w zaciszu własnego osiedla tworzą i upiększają ściany zapraszamy do pokazania fandomowi swoich prac.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

AT-AT dla dzieciaka

2013-07-23 20:54:48

Zazwyczaj twórczość fanów ma trochę inny cel niż pomoc innym. Jednak w przypadku Stephanie Kaloi było inaczej. Jej czteroletni syn miał operację obu nóg. Rehabilitacja wymagała używania chodzika, co dla czterolatka jest dość ciężkie, nie tylko fizycznie, ale psychicznie. Na szczęście dzieci mają wyobraźnie i któregoś dnia ktoś wymyślił, że dzieciak w chodziku jest jak AT-AT z „Gwiezdnych Wojen”. Wszyscy to podchwycili, także matka, która zaangażowała się i poszukała pomocy. Zgłosił się między innymi Ben Dewey (rysownik komiksowy Dark Horse’a, który także miał swój udział w „Wojnach klonów”), wszyscy razem zabrali się do roboty i zmienili ten chodzik na AT-AT dla dzieciaka. Tak oto rehabilitacja stała się zabawą.


KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Fanowski mikser kuchenny

2013-07-18 08:52:58

Pewnemu fanowi z Ameryki o ksywce TommyFilth zamarzył się kuchenny mikser na gwiazdkę. No niestety nie wszystkie marzenia udaje się spełnić, a przynajmniej od razu. Żona jednak znalazła coś na Ebayu, niestety zepsuty. Trzeba było go naprawić, a skoro Tommy zabrał się do roboty, to przy okazji go pomalował. Czym się zainspirował, chyba każdy to widzi.

Ot kolejna inkarnacja Boby Fetta.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Miniseria plakatów ze statkami

2013-07-12 23:12:38Pisaliśmy niedawno o polskich plakatach związanych z Trylogią. Zerknijcie teraz na tę serię plakatów stworzonych przez Vesa Lehtimäki'ego, autor od wielu lat zajmuje się tworzeniem rysunków związanych ze światem Star Wars oraz fotografowaniem klocków Lego. Robi to w wyjątkowy sposób, tworząc sceny pełne emocji i zapadające w pamięć. Więcej jego świetnych prac znajdziecie tutaj.
Pod plakatami Vesa umieścił komentarze i powody, dla których wybrał akurat te statki.


Sokół Millenium to jeden z najbardziej znanych statków jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Był asymetryczny nim stało się to modne. Tutaj przedstawiony na tle bliźniaczych słońc Tatooine
Śmigacz śnieżny (zmodyfikowany T-47) to spektakularna maszyna. Aerodynamiczna konstrukcja wyśmienita do lotów atmosferycznych, wspaniale prezentuje się podczas lotów nad zaśnieżonymi szczytami Hoth. Na plakacie ukazany na tle trzech księżyców planety.
X-wing, prawdopodobnie najszybszy myśliwiec jaki walczył w kosmosie. Na tym plakacie, legendarny Red-5 szykuje się do przepuszczenia ataku na Gwiazdę Śmierci.
Y-wing, mój ulubiony myśliwiec. Tak rzeczywisty, że prawie mogę go sobie wyobrazić w moim garażu gotowego do wzbicia się w powietrze. Tutaj przedstawiony wraz z Yavinem i jego czwartym księżycem.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

W bardzo odległym barze...

2013-07-11 17:09:25

Pewien fan o ksywce ElderCunnigham opublikował w sieci zdjęcie ręcznie przygotowanych etykietek na butelki z alkoholem. Czyżby niektórym poza Polską „Gwiezdne Wojny” także kojarzyły się z alkoholem? Najwyraźniej, co widać na załączonym obrazku.Przykłady podobnej twórczości już publikowaliśmy, choćby etykietka rumu, piersiówka, keg czy zaawansowany keg.
KOMENTARZE (4)
Loading..