TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Han i Chewie wg Tima Burtona

2013-09-20 07:40:53

Keh Choon Wee, artysta pochodzący z Singapuru postanowił stworzyć swoją wersję Hana i Chewiego inspirowanych twórczością animowanych filmów Tima Burtona.Więcej prac artysty znajdziecie na jego stronie, niestety choć jest tam sporo nawiązań do różnych filmów, mało dotyczy „Gwiezdnych Wojen”.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Fanowskie figurki z LEGO

2013-09-17 07:40:27

Jest część osób, które w klockach LEGO najbardziej kręcą ludziki. Zwłaszcza teraz, gdy LEGO dokłada coraz więcej szczegółowych elementów i tworzy czasem wspaniałe miniaturki, w swoim charakterystycznym stylu. Ale dla niektórych tworzy ich zdecydowanie za mało. Pewien nowozelandzki fan Joe Amaro nie miał zamiaru czekać, aż LEGO wyda kolejne zestawy uwzględniając pewne postaci, więc sam je sobie stworzył, tak by się komponowały ładnie już z istniejącymi.

Więcej zdjęć oraz innych fanowskich przeróbek, także związanych z sagą lub jakimiś crossoverami znajdziecie na stronie autora.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Pierścień z Hanem Solo

2013-09-05 16:50:16

Han Solo w karbonicie inspiruje, o czym nie raz pisaliśmy. Tym razem jednak powstał pierścionek, a raczej projekt pierścienia, którego autorem jest Paul Michael. Dzieło prezentuje się tak:Normalnie nie można tego kupić, nie jest też w żaden sposób wycenione, ale skoro jest projekt, a autor wykonuje różne rzeczy na zamówienie, można się z nim skontaktować w tej sprawie za pomocą jego oficjalnego facebooka.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fanowskie okładki do książek

2013-09-04 17:07:29

Timothy Anderson, fan i artysta, przygotował kilka okładek do hipotetycznych książek „Star Wars”. Tym razem jednak nie miały to być powieści w stylu tych, które wydaje Del Rey, ale tanie czytadła, inspirowane oryginalną trylogią.Więcej prac artysty (nie tylko gwiezdno-wojennych) znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (6)
Loading..