TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Tauntaun na biegunach

2014-01-29 16:56:00

Kiedyś to były zabawki. Choćby taki konik na biegunach. Dziś już ich niestety praktycznie nie ma, a dzieciaki nie za bardzo wiedzą co to. Nawet jak zobaczą, to patrzą na to dziwnie, bo ani to ładne, ani jakoś ciekawe. Ale są rodzice, którzy postanowili ożywić dawne wspomnienia i wykorzystać do tego „Gwiezdne Wojny”, by ich pociechy mogły się bawić jak za starych dobrych czasów, a jednocześnie być na topie. Wystarczy zmienić konika na tauntauna.

Autorem dzieła jest mieszkający na Florydzie Chuck Bowman znany też jako "Woodchuck". Samo zrobienie jednego tauntauna zajęło mu ok. 80 godzin, wykorzystał do tego drewno osikowe (ciało), dębowe (rogi), mahoń (pazury) oraz orzech (znaczki Rebelii). A jednym z właścicieli tych tauntaunów jest Steve Sansweet.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Fanowskie plakaty do Epizodu VII – część II

2014-01-25 12:54:24

Choć wciąż mamy problem z ilością potwierdzonych newsów, fani jednak nie próżnują. Plakaty fanowskie powstają. Zarówno poważne (inne poważne) jak i przerobione. Festiwal tej twórczości trwa, a wspomagają go zarówno produkty EU jak i wszelkiej maści plotki. Oto kolejna porcja plakatów.Następna porcja niebawem.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Dark Resurrection vol. 2 – w planach

2014-01-23 22:27:52

Dawno, dawno temu (w 2007) powstał fanfilm Dark Resurrection (później znany jako „Dark Resurrection Vol. 1”). Film zyskał uznanie wśród fanów dzięki efektom, nietuzinkowej fabule i specyficznym podejściu do sagi. W 2011 świat ujrzał prequel tegoż dzieła Dark Resurrection Vol. 0. Teraz twórcy szykują się do zamknięcia trylogii i nakręcenia „Dark Resurrection Vol. 2”, ale mają problemy z funduszami. Ponieważ to jest fanfilm, który nie jest produktem komercyjnym, autorzy zwracają się do fanów na całym świecie, w szczególności tych, którym podobały się dwa pierwsze filmy o pomoc w finansowaniu trzeciego. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie projektu. Jest też filmik w którym proszą o wsparcie.


KOMENTARZE (1)

Twórczość fanów

Psia wampa w swojej jaskini

2014-01-11 12:00:38

Kiedyś pisaliśmy o pewnym psie przebranym za Wampę. Było to w 2011 kiedy pewien Kanadyjczyk zrobił sobie żart ze swojego zwierzaka przy okazji Halloween. Żart jednak żyje własnym życiem a pies, znany obecnie jako Chubbs the Wampug ma nawet własny profil na Facebooku, na którym są prezentowane jego przygody (strzyżenie, mycie), zdjęcia w przebraniu i bez, a także arty nim zainspirowane. Prawdziwy psi celebryta. Nic dziwnego, że jego popularność postanowiła wykorzystać firma Tom Spina Design i przygotowała legowisko dla Wampuga, oczywiście godne wampy. Piesek bardzo chętnie pozował do zdjęć w pełnym kostiumie.Niestety produkt ten nie jest na sprzedaż, więc albo można się samemu zainspirować, albo spróbować skontaktować z firmą, może zrobią to na zamówienie.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Odliczanie do premiery Ep7

2014-01-04 10:47:48

Do premiery Epizodu VII Gwiezdnych Wojen zostało jeszcze niecałe dwa lata, dziś dokładnie 713 dni. Z tej okazji pojawiają się w sieci różnie liczniki, które odliczają ten pozostały czas. Na dość ciekawy pomysł wpadł pewien fan o ksywce Lumberjack Nick, postanowił on codziennie do sieci wrzucać jednego, prostego fanarta z kolejnym, malejącym numerkiem by w ten sposób odliczać pozostały czas. Na razie ma ich już około pięćdziesięciu, zostało jeszcze trochę ponad siedemset. Przykładowy fanart wygląda tak:Wszystkie pozostałe znajdziecie na praktycznie codziennie aktualizowanej stronie.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Kolejne przedziwne dzieło zainspirowane sagą

2014-01-02 19:43:16

Czasem pomysłowość fanów w przerabianiu różnych elementów sagi przechodzi ludzkie pojęcie. Tym razem artysta Jason Salavon wziął na tapetę „Nową nadzieję” i wyszło mu coś takiego:Wiele osób może zadawać sobie pytanie, co to właściwie jest. Otóż Jason poukładał kadry z każdej sekundy czwartego epizodu tak, by stworzyły rozkład według jasności i zaaranżował je tak, by przypominały gwiazdę. Nie ma tu ciągłości narracyjnej, tylko wszystko ułożone tak, by uzyskać jak najlepszy efekt przejścia między ciemnymi kadrami, a tymi jasnymi. Dzieło ma nazwę – Teoria wielkiej unifikacji – część I: Każda sekunda z „Gwiezdnych wojen”. I żeby nie było, to dzieło nie powstało tylko w komputerze, oryginał ma prawie 91x91 cm. Lepszą wersję graficzną można obejrzeć na stronie autora, gdzie są także kolejne części tego dzieła, bazujące na innych filmach.
KOMENTARZE (7)
Loading..