TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Fanart do epizodu VII

2014-11-28 08:43:51 Mikołaj Birek

Fani na całym świecie czekają niecierpliwie na teaser nowego epizodu. Po wielu miesiącach względnej ciszy i plotek rusza maszyna marketingowa Gwiezdnych Wojen. Już niedługo zobaczymy pierwsze ujęcia z „Przebudzenia Mocy”. Czy będzie wśród nich Luke Skywalker? Mikołaj Birek, który w przeszłości publikował swoje fanarty na Bastionie, jest jedną z osób, które przelały swój pomysł na starszego Luke’a na "papier". Jak sam pisze: „Taka była moja pierwsza wizja w momencie ogłoszenia, że powstaje nowa trylogia, raczej się nie sprawdzi w świetle kilku niewielkich spoilerów które widziałem, ale pomysł został i postanowiłem zrealizować :)”
Jeśli ktoś jest zainteresowany tym jak powstawał powyższy art oraz jego detalami zapraszamy w to miejsce. Natomiast więcej prac Mikołaja Birka znajdziecie na jego profilu na stronie www.behance.net.

Kto wie, może już za kilka godzin dowiemy się na ile Luke będzie przypominał Obi-Wana z „Nowej nadziei”?
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Kolejne polskie plakaty do trylogii

2014-11-26 17:24:39

O pracach Michała Krasnopolskiego, który w ramach swojej pracy dyplomowej zaprojektował cykl plakatów filmowych (także dotyczących klasycznej trylogii) pisaliśmy przeszło rok temu. Tym razem nasz rodzimy artysta przygotował coś specjalnego, kolejne plakaty już tylko i wyłącznie do klasycznej trylogii.Więcej prac artysty można obejrzeć na jego stronie, natomiast te i inne plakaty można sobie zamówić na Society6. Wszystkie są w 68x98 cm w 300dpi, także nawet na największym formacie jakość powinna być zadowalająca.
KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Co się da zamrozić w karbonicie

2014-11-18 08:37:02

Tym razem mamy coś dla łasuchów. Otóż Henry Hargreaves zajmuje się fotografowaniem jedzenia, które wcześniej odpowiednio przyrządził. Tym razem zabrał się za czekoladę, z której zrobił serię „figurek” „Jabba’s Bounty”. Tym razem jednak w czekoladowych karbonitach znaleźli się osobnicy spoza galaktyki Star Wars, ale dość dobrze rozpoznawalni, jak Indiana Jones, Kermit czy Batman.Więcej zdjęć oraz filmik jak to powstawało możecie znaleźć tutaj.

Swoją drogą, ciekawe ile u łasuchów taka czekolada by wytrzymała.

Dla przypomnienia, nieraz już prezentowaliśmy co fani potrafią robić z jedzeniem. Jeden Amerykanin robił AT-AT z bekonu, a pewien Japończyk warzywa i sushi.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Zwiastun The Force Awakens

2014-11-10 15:02:01 stopklatka

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że najnowsza część Gwiezdnych Wojen będzie miała tytuł Star Wars: The Force Awakens. Jak się okazuje, tytuł ten został wykorzystany już.. w produkcji fanowskiej sprzed 8 lat! Niektórzy fani dosyć szybko sobie o tym przypomnieli i zwiastun filmu ponownie trafił do internetu. Jego twórca, Dan Lalonde, przyznał w wywiadzie, ze filmik który stworzyli jest dosyć słaby, co całą sytuację robi jeszcze zabawniejszą. Mimo jego poziomu zachęcamy do zobaczenia jak wygląda filmik, sprzed 8 lat, o tym samym tytule co najnowsze Gwiezdne Wojny.


KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Fanowskie logo „The Force Awakens”

2014-11-08 08:41:05

Od czwartku wiemy już jak nazywa się siódmy Epizod. „The Force Awakens”. Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać i już pojawiło się więc fanowskie logo nowego filmu:Zaczerpnięto je ze strony Arkwulf.tumblr.com. Autor starał się zachować logo w klimatach poprzednich filmów. Warto sobie przypomnieć, że zarówno klasyczna trylogia, jak i „Atak klonów” oraz „Zemsta Sithów” miały też loga pozbawione słowa „Część” i numerka. Choć w ostatnich latach częściej używało się tych drugich.

Durgą rzecz przygotował użytkownik Twittera Martin Fisher, który postanowił pokazać jak tytuł będzie wyglądał w filmie na napisach początkowych.No i jeszcze polski akcent. Teesel przygotował wersję z numerkiem VII, tak by pasowało do poprzednich epizodów.Jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, zobaczymy za parę miesięcy.
KOMENTARZE (7)
Loading..