TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Poszewki na poduszki

2014-03-27 17:32:40

Wśród artystycznych, fanowskich produktów można też znaleźć poszewki na poduszki. Twórcy zadbali o charakterystyczny styl i oferują całą gamę różnych poszewek.

Ceny wahają się od 100 do 140 PLN i na można je znaleźć na Esty u użytkownika TheRetroInc. Są wysyłane z Londynu. Na stronie znajduje się oczywiście więcej wzorów.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Zabawkowe fotki

2014-03-14 18:16:47

O tym kim jest Vesa Lehtimäki, fiński fotograf, pisaliśmy już nie raz. Poprzednio jednak prezentowaliśmy jego prace oparte o figurki LEGO Star Wars, ale jest jeszcze wiele innych zabawek, które autor wykorzystuje, tworząc fantastyczne fanarty. Kilka kolejnych prezentujemy poniżej:Dla przypomnienia, strona autora znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Fanowska gra karciana "TabuWars" od Jedi Order

2014-03-11 15:42:43 Jedi Order

Polscy sympatycy Rycerzy Jedi, których zrzesza Jedi Order, przygotowali dla wszystkich fanów nie lada gratkę – grę "TabuWars", która pozwoli rozerwać się na spotkaniach i konwentach. Wystarczy pobrać przygotowane przez Jedi Order karty i zasady, wydrukować całość i już można rozpocząć rozgrywkę.

Oto co sami twórcy mają do powiedzenia na temat gry:

"Jedi Order istnieje w fandomie już ponad 12 lat. Jednak dopiero teraz, po raz pierwszy w naszej historii, mamy zaszczyt przedstawić coś, co mamy nadzieję będzie umilać czas wszystkim fanom Gwiezdnej Sagi podczas konwentów, wyjazdów czy zwykłych spotkań w gronie znajomych. Gra TabuWars powstała z myślą o takich właśnie okazjach! Łącząc pomysły z popularnych gier Taboo oraz Time’s Up z hasłami dotyczącymi naszego ulubionego uniwersum, ma szansę szybko stać się jedną z Waszych ulubionych gier. TabuWars jest dla wszystkich fanów bez względu na wiek czy poziom wiedzy o uniwersum. Jeśli więc zawsze szukaliście czegoś „lżejszego” i „imprezowego”, ta gra będzie idealnym rozwiązaniem. Nam nie pozostaje nic więcej, jak tylko życzyć Wam świetnej zabawy i oczywiście - czekamy na Wasze wrażenia! A kto wie… Być może przyszłość kryje jeszcze większe niespodzianki z naszej strony."KARTY DO GRY TABUWARS (plik 11 MB; spakowany PDF)


Poniżej znajdziecie wskazówki, jak poprawnie wydrukować karty do gry.

"Jak wydrukować karty?
Plik PDF zawiera 11 stron wysokiej rozdzielczości. Strony 1-6 przedstawiają awers 48 kart, które swój rewers mają na stronie 8. Strona 7. zawiera dwie karty o numerach 49-50 z awersem znajdującym się na stronie 9. Strony 10-11 to arkusz "Zasady gry".
Sposoby wydruku:
1. Udaj się do lokalnej drukarni i poproś o dwustronny wydruk laserowy na papierze o gramaturze ok. 300g/m2. Drukarnia powinna też dokonać pocięcia kart wzdłuż znaczników znajdujących się na stronach z awersem kart (rewers powinien się dopasować, gdyż tak plik jest przygotowany). Pamiętaj, aby osoba drukująca wybrała strony drukowania w odpowiedniej kolejności! Dwie ostatnie strony z zasadami gry można wydrukować na dużo cieńszym papierze, np. śliskim o gramaturze 100g/m2. Warto najpierw na próbę wydrukować jedną stronę kart wraz z awersem, np. strony 1. i 8. i sprawdzić pod światło, czy grafiki dobrze się nakładają (ze względu na dużą grubość papieru może nastąpić lekkie przesunięcie, ale projekt jest tak dopasowany, że nie powinno mieć to wpływu na wycięcie kart). Możesz spytać w drukarni czy jest możliwość zaokrąglenia rogów specjalnym przyrządem.
2. Karty można wydrukować tak jak w opisie nr 1. z tą różnicą, że zrobić wydruk jednostronny na papierze o gramaturze 120-160g/m2 i potem skleić obie części (sposób zalecany, jeśli gruby papier mocno ślizga się w drukarce). Jeśli kleić ktoś nie lubi można też kupić folię na karty i włożyć obie części do folii bez klejenia.
3. Wydrukuj projekt w domu według swoich możliwości."


Wszystkim fanom życzymy miłej rozrywki, a rycerzom z Jedi Order dziękujemy za dostarczenie nowej gry Star Wars.

Strona Jedi Order
Jedi Order na Facebooku
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Bohaterowie Gwiezdnych Wojen tańczą w Tunezji...

2014-03-09 09:54:45 Star Wars Tunisia

Zapewne większość fanów Gwiezdnych Wojen wie, że na wygląd Tatooine olbrzymi wpływ miała Tunezja, w której kręcono zdjęcia do kilku epizodów. Grupa fanów z tamtego kraju, zrzeszona w fanklubie pod nazwą Star Wars Tunisia, nagrała teledysk do piosenki Pharrella Williamsa - "Happy". Postacie z Gwiezdnych Wojen tańczą w nim na tle dobrze znanych fanom miejsc.

Tunezyjskich fanów znajdziecie na facebooku.

Przy okazji przypominamy, że na naszej stronie można przeczytać obszerną relację z bastionowej wyprawy do Tunezji. Opis tunezyjskiej wycieczki wraz z licznymi zdjęciami znajdziecie w tym miejscu.


KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fanowskie plakaty do Epizodu VII – część III

2014-03-08 21:45:44

Po co czekać na oficjalny, skoro można zrobić samemu. Tak się ma sprawa z fanowskimi plakatami do Epizodu VII. Pisaliśmy o nich już kilka razy: tu, tu, tu i tu. Teraz kolejna porcja, tym razem dołączamy też fanowski plakat do spin-offa.Kolejna porcja pewnie za jakiś czas.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

Była umowa?

2014-03-02 18:26:25 Lord of Hunger


Witajcie. Jak pewnie doskonale pamiętacie (patrząc chociaż na bannerek powyżej) konkurs literacki, którego wyniki ogłosiliśmy w listopadzie zeszłego roku, wygrała Martyna "Lord of Hunger" Olbert.

Jej opowiadanie, które możecie znaleźć tutaj

*** Umowa zlecenia ***


to tylko część pierwsza. Autorka, jak przystało na pokrętnego w działaniach Sitha, miała na celu wzbudzić Wasze najskryciej ukrywane namiętności czytelnicze. I w końcu stało się - po długim trzymaniu w niepewności publikujemy drugą część historii Shigara i spółki.


*** Umowa zlecenia - część druga ***


Zapraszamy do czytania, oceniania i komentowania.

KOMENTARZE (7)
Loading..