TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Koszyczki na święta

2014-04-18 20:25:04

Twórcy bloga Idle Hands mają dość ciekawe hobby. Tworzą różne dziwne produkty, niejednokrotnie związane z sagą i potem próbują to pokazywać w sklepach. W tym roku przygotowali koszyczki wielkanocne. Co prawda z koszyczkami to nie ma dużo wspólnego, bardziej wygląda na torbę na zakupy, ale przyjmy założenie, że to faktycznie koszyczek. Kilka z nich zaprezentowali w sieci, wszystkie oczywiście nawiązują do sagi.


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Gwiezdno-wojenne mash-upy

2014-04-11 19:48:05

Czasami w twórczości fanów bardziej liczy pomysł, niż wszystko inne. Taki też miał Dave Vancook, który wcale się nie wysilił intelektualnie. Ot chciał tylko przerobić klasyczne obrazy tak, by miały elementy „Gwiezdnych Wojen”. Nie jest to ani oryginalne, ani nowatorskie, ale jak zwykle liczy się też technika wykonania i niektóre z dzieł wyglądają znakomicie.Więcej prac artysty znajdziecie na Facebooku.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fanowskie opakowania na farbki

2014-04-03 20:41:02

Już nie raz prezentowaliśmy projekty produktów, które nie powstały, a mogłyby powstać. Fani często sami przygotowali dla nich opakowania. Phil Postma wpadł na pomysł by przygotować projekty farb w spreju, które idealnie nadają się do malowania graffiti na ścianach. Wszystkie spreje w jego projekcie bazują na R2-D2. Poniżej kilka projektów.Więcej prac artysty, raczej nie mających już wiele wspólnego z sagą, znajdziecie na jego blogu.
KOMENTARZE (8)
Loading..