TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Fanarty do Rebels

2014-07-24 17:57:51 www.deviantART.com

Serial "Star Wars: Rebels" coraz bliżej, ostatnio pojawił się rozszerzony zwiastun, więc nic dziwnego, że w świecie twórczości fanów też już się coś dzieje. Pierwsze fanarty, pełne fanowskich wizji, powstawały zresztą zanim przedstawiono pierwszych bohaterów serialu. Przykładowe prace prezentowaliśmy tutaj.
W najbliższym czasie przyjrzymy się przykładowej twórczości fanów związanej z nowym serialem. Na początek fanarty z dwiema pierwszoplanowymi paniami z serialu: Herą Syndullą i Sabine Wren.
Zapraszamy do odwiedzenia stron autorów.


www.dusky2005.deviantart.com


www.blueorca2.deviantart.com

www.Raikoh-illust.deviantart.com

www.Ani-Lub.deviantart.com

www.Raikoh-illust.deviantart.com

www.blueorca2.deviantart.com

www.SkiraReed.deviantart.com

www.blueorca2.deviantart.com

www.Mauricio-Morali.deviantart.com

www.SkiraReed.deviantart.comwww.DanaiKitti.deviantart.com


c.d.n.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Klockowy AT-AT

2014-07-20 22:36:22 LEGO Ideas

W minionym tygodniu, kolejny fanowski model zakwalifikował się do programu LEGO Ideas. Tym razem jest to monumentalny AT-AT zbudowany z ponad 6000 klocków i ważący 7,6 kg.


Choć prezentuje się naprawdę majestatycznie, szanse na to, że pojawi się na sklepowych półkach, są niestety bardzo nikłe ze względu na uwarunkowania prawne pomiędzy LEGO i Lucasfilmem. Jednak na ostateczny werdykt przyjdzie nam nieco poczekać, bowiem etap recenzji rozpoczyna się we wrześniu i potrwa przynajmniej kilka miesięcy.

Więcej zdjęć

Gwoli przypomnienia: LEGO Ideas (dawniej LEGO CUUSOO) to inicjatywa grupy LEGO wspierająca projekty autorskie. Jeżeli dany pomysł zyska sobie 10 000 zwolenników w ciągu 365 dni i przejdzie pomyślnie etap recenzji, stanie się on (po przeprojektowaniu) regularnym zestawem LEGO, a jego autor otrzyma 1% z całkowitych zysków ze sprzedaży oraz 5 kopii samego zestawu.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Zwiastuny Star Wars à la Guardians of the Galaxy

2014-07-20 21:07:54 YouTube

Na zwiastun do nowego epizodu przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale w międzyczasie można pooglądać chociażby fanowskie zwiastuny do istniejących już części Star Wars. W sieci pojawiły się dwa trailery, po jednym dla każdej trylogii, wzorowane na zapowiedzi nowego filmu z uniwersum Marvela - "Guardians of the Galaxy". Na samym dole newsa znajdziecie oryginalny zwiastun dla porównania.
Montaż stworzył The Unusual Suspect, którego inną pracę (nawiązującą do Star Treka) prezentowaliśmy swego czasu tutaj.


KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Fani w kostiumach

2014-07-16 18:11:10 comicsalliance.com

Z roku na rok przybywa fanów popkultury tworzących kostiumy, które pozwalają im wcielać się w ulubione postacie. Nie brakuje wśród nich fanów Star Wars, co widać także na polskich konwentach. Dobrze wykonane kostiumy zyskują dodatkowo na klimatycznym tle, ciekawym nagraniu czy udanych zdjęciach.
Jeden z fotografów - Bill Hicks oferuje profesjonalne sesje zdjęciowe w kostiumach. Wyniki kilku takich sesji prezentujemy poniżej. Więcej zdjęć z bohaterami Star Wars znajdziecie w tym miejscu oraz na facebookowym profilu Billa Hicksa.


KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fanowskie zaproszenia na ślub

2014-07-16 00:09:16

Niedawno pisaliśmy o ślubnych akcentach Star Wars, zabrakło tam właściwie jednego. Zaproszeń. Dziś to nadrabiamy. Jak wiadomo, zaproszenia to coś co naprawdę łatwo sobie samemu wymyślić i niewielkim kosztem zrealizować, mamy dwa przykłady.

Pierwszy jest bardzo klasyczny i stonowany. Akcent fanowski jest, ale pełni rolę ozdobnika, który nie bije po oczach i którego osoba postronna może nie zauważyć. Idealnie się nadaje do wesel w tradycyjnym stylu, gdzie rodzina mogłaby nie zrozumieć fanatycznego oddania sadze.Drugi jest przeznaczony dla rodzin, które są bardziej tolerancyjne wobec miłośników, fanów, geeków, nerdów, ortodoksów czy fanatyków sagi. Niestety wymaga większego nakładu pracy, motyw jest bardzo zauważalny, ale przy tym może być unikalny na każdym zaproszeniu.

W każdym razie oba zaproszenia mogą być potem całkiem fajną pamiątką.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Fałszywy filmik z Epizodu VII

2014-07-14 17:41:25

Przy poprzednich częściach „Gwiezdnych Wojen” fani mieli mnóstwo możliwości do spekulacji, tworzyli fanarty, plakaty i wiele innych rzeczy, które podgrzewały ich oczekiwania wobec filmu. Tym razem jest inaczej. Mamy tajemnicze pudełko J.J. Abramsa z którego wyskoczy film w grudniu 2015, no i niewiele więcej. Dla niektórych to trochę za mało więc pewien fan, niejaki Frank Wunderlich, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i przygotował wyciek filmowy z planu, oczywiście jak najbardziej fanowski i fałszywy. Według niego zdjęcia do Epizodu VII trwają na lotnisku we Frankfurcie. Podobno niektóre media się na to nabrały; sam filmik zaś można obejrzeć tutaj:


KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Fanowskie koszulki Star Wars

2014-07-13 16:40:00 Locamonrosa

Koszulek Star Wars w internecie jest bez liku, a dziś prezentujemy twórczość z Polski. Przykładowe koszulki, ozdobione malunkami artystki kryjącej się pod pseudonimem Locamonrosa, możecie obejrzeć poniżej. Koszulki są ręcznie malowane i wyszywane, a wzorów jest wiele (tutaj znajdziecie więcej). Warto zaznaczyć, że Gwiezdne Wojny to bynajmniej nie jedyny motyw trafiający na koszulki.Kontakt z autorką: Facebook, mail, telefon: 503 500 719.

Zdjęcia autorstwa Marka Szawdyna (zdj. nr 1) i Sylwii Dąbrowy (pozostałe) są własnością Locamonrosa.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Lampa X-wing

2014-07-05 21:45:34

W Londynie organizowane są pokazy SPIN London, gdzie wystawia się różne rzeczy związane z rowerami. Nie są to zwykłe targi rowerowe. Projektant z Manchesteru, Benjamin Rice postanowił zrobić (i pokazać na SPINie) swoje dzieło, a jest to lampa w kształcie X-winga, która w dużej mierze jest zrobiona z starych dziecięcych rowerków.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Zestawy ubrań inspirowane postaciami SW

2014-07-04 12:23:00 www.DisneyBound.tumblr.com

Na zewnątrz coraz cieplej, niektórzy rozpoczęli wakacje, planują wyjazdy, ale czy fan może wziąć prawdziwy urlop od Star Wars? Zamieszczone poniżej zestawy ubrań, inspirowane postaciami z naszego ulubionego uniwersum, to dobra alternatywa w upalne dni dla ciężkich kostiumów. Ich autorka to Leslie Kalbfleisch, której kompozycje ubrań wzorowanych na postaciach z Gwiezdnych Wojen przedstawialiśmy już wielokrotnie. Kanadyjka na blogu o nazwie DisneyBound kompletuje stroje inspirowane różnymi postaciami (głównie z filmów Disneya), zachęcając do zabawy modą i przebierania się za ulubionych bohaterów.


KOMENTARZE (4)
Loading..