TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Teaser "Przebudzenia Mocy" z neonów

2015-01-28 14:02:30 Strona autora

Teaser trailer Epizodu VII został już przerobiony na kilka rożnych sposobów, m. in. wersję disneyowską, wersję w reżyserii Michaela Baya i inne. Dziś mamy dla was kolejną. Zajmujący się tworzeniem animacji z neonów artysta ukrywający się pod pseudonimem Neonardo zaproponował swoją wizję.

Zapraszamy do obejrzenia i przypominamy, że wśród naszych newsów znajdziecie także neonowe plakaty innych twórców. Inne stworzone przez Neonardo dzieła możecie zobaczyć na jego stronie internetowej.
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Fanowskie analizy zwiastuna

2015-01-19 17:30:23

Nowy epizod oraz jego zwiastun zajawkowy spowodowały, że część fanów zaczęła analizować niektóre rzeczy i możliwości. Dziś mały przegląd tych analiz.

Na początek BB-8. Pytanie czy taki żyroskopowy droid ogóle może się poruszać, a jeśli tak to w jaki sposób? Owszem, dziś wiemy, że taki droid powstał i że nie jest to komputerowa animacja. Wciąż jednak nie wiemy jak się rusza. Jeden fan (Julien Leterrier) postanowił wygenerować filmik, na którym sugeruje w jaki sposób jeździ BB-8.Interesujący jest też miecz Kylo Rena. Ma jelec, jest dłuższy, wygląda też na cięższy, pytanie czy jest bardziej niebezpieczny i niepraktyczny niż zwykły miecz? Widzieliśmy też fanowską „kontynuację” tej sceny, raczej ukazującą ryzyko używania tej broni. Fani zajmujący się bronią jednak postanowili sprawdzić temat w praktyce i okazuje się, że taki miecz wcale nie musi być bardziej niebezpieczny niż na przykład podwójny miecz Dartha Maula. No i ma też dodatkowe atuty.
KOMENTARZE (15)

Twórczość fanów

DC & Marvel vs Star Wars

2015-01-14 09:25:50

Najbliższe lata pod względem premier filmowych będą pojedynkiem trzech wielkich uniwersów fantastycznych. Jako pierwsze do boju stanie uniwersum Marvela z kontynuacją Avengersów, w grudniu zobaczymy nowy epizod Gwiezdnych Wojen, a w przyszłym roku Batman vs Superman od DC. Każda z tych premier wzbudza emocje jeszcze na długo przed wyjściem filmów. Fan, ukrywający się pod pseudonimem Alex Luthor, przygotował filmik mający być teaserem starcia tych uniwersów. Jakby to mogło wyglądać, gdyby stworzono wielki crossover? Zobaczcie sami.


KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Plakaty do Epizodu VII - część VI

2015-01-12 17:30:23

Mieliśmy teaser, teraz mamy wysyp fanowskich plakatów z nim związanych. Jak się łatwo domyśleć, króluje na nich przede wszystkim Kylo Ren i jego miecz. Pierwszy z plakatów w dwóch wersjach.O takich plakatach pisaliśmy już kilka razy: tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu i tu. Kolejna porcja niebawem.
KOMENTARZE (19)

Twórczość fanów

Star Wars Girls

2015-01-08 21:47:38 GeeksAreSexy

LeeAnna Vamp jest profesjonalną cosplayerką, która wraz ze swoją przyjaciółką Stacey Bender nakręciła kilka filmików z serii Star Wars Girls. Najnowszy odcinek przygotowany był z myślą o sylwestrze i robieniu gwiezdno-wojennych drinków. Co prawda sylwester jest już za nami, ale może ktoś znajdzie w nim inspirację na karnawał.Zachęcamy również do obejrzenia trzech pozostałych filmów, z motywami Star Wars, stworzonych przez dziewczyny. W dwóch z poniższych pokazane są ich reakcje na teaser Przebudzenia Mocy oraz Star Tours w Disneylandzie. Więcej filmów, nie tylko ze Star Wars, znajdziecie w tym miejscu.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Polski model „Sokoła Millennium”

2015-01-06 09:30:42

Na tegorocznym StarForce w Toruniu można było zobaczyć modele pojazdów z „Gwiezdnych Wojen”. W tym roku zadebiutował tam między innymi nowy polski „Sokół Millennium”, którego autorem jest Bernard Szukiel. Model został wykonany w większości z papieru. Do jego budowy autor użył kartonu o grubości od 0,2 mm do 2 mm, drutu (różnej grubości), kilku opasek zaciskowych, światłowodów, diody LED i dodatkowo zszywki. Budowa trwała prawie 4 lata. Autor wszystko zrobił sam od podstaw, czyli skalowania, rozrysowania, wycinania i klejenia, bazując jedynie na zdjęciach i rysunkach innych modelarzy i własną pomysłowością. Poniżej kilka zdjęć dzieła.Więcej zdjęć „Sokoła” i nie tylko znajdziecie na profilu facebookowym autora. Obecnie pracuje on jeszcze nad 3 modelami AT-AT, natomiast w sieci umieścił filmik ze zdjęciami ukazującymi kolejne stadia powstawania modelu.


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Pokój Banksy Star Wars

2015-01-05 20:23:23 Behance

Błażej Wilczyński, studiujący architekturę fan Star Wars ze Szczecina, podesłał nam swój interesujący projekt zatytułowany "BANKSY STAR WARS ROOM". Początkowo miał on być stworzony w stylu Banksy'ego, a zamiast Vadera znaleźć się miała dziewczynka z balonikiem. Błażej jednak natrafił w sieci na grafikę KAMonkeya i postanowił zmienić swój projekt. Efekt możecie zobaczyć sami.


KOMENTARZE (9)
Loading..