TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Dynie BB-8

2015-10-31 08:48:09

Choć to głównie amerykańska tradycja, to jednak w robieniu dyń jest coś interesującego, zwłaszcza gdy ktoś ma na to pomysł. Warto więc o tym napisać, zwłaszcza, że w tym roku na Halloween króluje BB-8. Najlepsze droid, jakiego można zrobić z dyni. Klasyczną, acz pomalowaną dynię BB-8 zrobił niejaki Daniel Hoogkamp. Natomiast ktoś podpisujący się jako MagneticAttitude stworzył świecącą dynię. Autorem dyni pod lampą jest Sean McMillan. Kolejne dwie stworzyli Tony Kim i CaptCash. W tym ostatnim linku można znaleźć też przepis. Ostatnia dynia to łatwizna, wydruk do jej zrobienia znajduje się tutaj.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Fanowskie połączenie zwiastunów

2015-10-28 07:11:53

Fani z Science Vs. Cinema postanowili połączyć wszystkie trzy zwiastuny „Przebudzenia Mocy” w jeden. Dodatkowo dodali też tam pojedyncze sceny, które znalazły się na dokumencie z San Diego Comic Con. Efekt ich pracy można podziwiać poniżej.Wcześniej prezentowaliśmy połączenie zaledwie dwóch zwiastunów zajawkowych. Można je obejrzeć tutaj.
KOMENTARZE (2)

Twórczość fanów

Plakaty do „Rogue One” – część III

2015-10-21 17:35:36

Trochę się o „Rogue One” dowiedzieliśmy. Przynajmniej dostaliśmy zdjęcia części obsady w strojach, więc jest pole do popisu przy tworzeniu kolejnych plakatów.Poprzednie odsłony serii znajdziecie tutaj i tutaj.
KOMENTARZE (9)
Loading..