TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Powrót My little pony

2015-12-31 08:06:06

Przebudzenie Mocy w kinach spowodowało przebudzenie także wśród fanów dzięki czemu mamy wysyp nowej twórczości, także tej nieco dziwnej. Pisaliśmy już kiedyś o kucykach z My Little Pony inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Dziś wracamy do tematu, ponieważ ta sama autorka przygotowała nowe modele. Więcej prac Mari Kasurinen znajdziecie na jej stronie.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Bombka BB-8

2015-12-24 07:47:24

BB-8 w wersji choinkowej zadebiutował już rok temu. Tym razem mamy polską wersję. Stworzył ją Paweł Hudeczek (Obiwan). Bombka została zrobiona z dwóch kulek styropianowych.Przypominamy, że galeria prac Obiwana znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

"This Is Tatooine" - polski fan film

2015-12-22 11:09:17 youtube.com

Stanisława Mąderka nie trzeba przedstawiać większości fanom. Ten polski filmowiec, zasłynął lata temu fan filmem "Stars in Black". Wczoraj na swoim profilu w serwisie youtube.com, opublikował nowy fan film stylizowany na teledysk "This Is Tatooine", który jest coverem utworu "This is Halloween" z filmu Tima Burtona "Miasteczko Halloween". Materiał filmowy można zobaczyć w linku poniżej.

This Is Tatooine

KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Najdroższy BB-8

2015-12-21 07:21:55

Czasami trudno rozróżnić, co jest produktem licencjonowanym, a co dziełem natchnionego fana. Tak jest w tym przypadku. Kay Jewelers przygotowało specjalną wersję BB-8, stworzoną w całości ze 18-karatowego złota i diamentów. Ten droid jest warty jakieś 135 tysięcy USD. Na razie jest wystawiany na różnych ekspozycjach, ale docelowo ma zostać zlicytowany. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne (w ramach Force for Change). BB-8 ma niecałe 11 cm. Poniżej zdjęcie i filmik z produkcji.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Modele figurek Star Wars

2015-12-01 20:02:55

Michał Majewski jest fanem Gwiezdnych Wojen, który zajmuje się również modelarstwem. Własnoręcznie wykonał niedawno, w skali 1:72, serię figurek z naszego ulubionego uniwersum. Galerię ze zdjęciami jego modeli zobaczyć możecie w tym miejscu. Poniżej natomiast znajdziecie kilka słów od Michała do Was.

W związku, że zbliża się długo oczekiwany Epizod VII, postanowiłem uczcić ten zbliżający się moment, ponieważ jestem fanem SW od dzieciństwa. Moim hobby jest modelarstwo. Postanowiłem wykonać kilka scen związanych z wcześniejszymi epizodami kultowego filmu. Figurki i scenki wykonane są w skali 1:72 i całkowicie od podstaw przy użyciu całego warsztatu modelarskiego. Z mojego doświadczenia wynika, że w tej skali niewiele jest na rynku figurek o tej tematyce. Pozdrawiam Fanów, tak samo oczekuję kolejnego epizodu i proszę fachowców o opinię odnośnie wykonanej pracy.Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej autora powyższych figurek.
KOMENTARZE (4)
Loading..