TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Fanarty z klasycznej trylogii

2015-02-27 17:06:53

Artysta Kevin M. Wilson stworzył kilka prac zainspirowanych klasyczną trylogią. Trzy z nich to seria „A Knight’s Tale” koncentrująca się na ważnych momentach w historii Luke’a Skywalkera. W „A Journey Begins” widzimy Luke’a w kantynie w Mos Eisley („Nowa nadzieja”), w „A Perilous Quest” widzimy go w jaskini wampy w „Imperium kontratakuje”, natomiast „The Dragon’s Den” to pałac Jabby („Powrót Jedi”). Pewnym uzupełnieniem tych prac jest jeszcze jedna „Going Somewhere Solo?”. Wszystkie można kupić na stronie autora. Znajdują się tam też inne jego prace inspirowane choćby „Parkiem Jurajskim” czy innymi filmami.


KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Plakaty do Epizodu VII – część VII

2015-02-21 17:06:33

Miecz Kylo Rena chyba jest jednym z najważniejszym elementów promujących „Przebudzenie Mocy”. Na stałe wpisał się już w świadomość fanów, choć u niektórych wciąż wywołuje kontrowersje, a prawdę mówiąc nie widzieliśmy go jeszcze w użyciu. Jednak to właśnie on, ponownie, jest głównym elementem do którego odwołują się twórcy kolejnych fanowskich plakatów promujących film.O takich plakatach pisaliśmy już kilka razy: tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu i tu.
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Star Wars vs Star Trek

2015-02-16 20:46:19

Miesiąc temu prezentowaliśmy Wam trailer pojedynku trzech dużych uniwersów "DC & Marvel vs Star Wars". Tym razem mamy dla Was kolejny filmik tego samego autora, skrywającego się pod nickiem Alex Luthor. Alex postanowił wykorzystać dwa uniwersa, których fani wg utartej opinii nie przepadają za sobą: Star Wars i Star Trek. Zachęcamy do zobaczenia co z tego wyszło. Chcielibyście zobaczyć tak zapowiadający się film?


KOMENTARZE (12)

Twórczość fanów

Gwiezdne torty na tłusty czwartek

2015-02-12 06:53:40

Dziś Tłusty Czwartek, dla łasuchów najważniejszy dzień w roku. Z tej okazji warto sobie rzucić okiem na to jakie pyszności w ostatnim czasie fani upichcili, sfotografowali i umieścili w sieć. Znajdą się tu zarówno tort w kształcie R2-D2, naturalnej wielkości, przygotowany przez Samanthę Anderson z Toronto z cukierni Cakes Cove, jak i ciasto w kształcie hełmu Dartha Vadera, szturmowca lub AT-AT (więcej). Nawet „Rebeliantom” się udało, w szczególności komuś, kto chciał schrupać sobie Herę. Ktoś też chciał spałaszować BB-8 z „Przebudzenia Mocy”. Zresztą cukierni, które bawią się formą jest więcej. Choćby Regali Kitchen, która łączy sagę ze „Star Trekiem”, You’ve been cupcaked ze swoim baśniowym tortem, czy Wooden Heart Cakes z minionkowym Yodą.Standardowo też zachęcamy do dzielenia się swoimi sukcesami w pałaszowaniu pączków na forum.
KOMENTARZE (6)

Twórczość fanów

Góra Rushmore w wersji Star Wars

2015-02-10 07:03:08

W Sapporo w Japonii odbył się coroczny festiwal śniegowy, Sap­po­ro Yuki Mat­su­ri. Prezentowane są tam olbrzymie rzeźby ze śniegu i lodu. W tym roku jednak przygotowano coś specjalnego, wariację na temat słynnej, amerykańskiej góry Rushmore, ale w klimatach „Gwiezdnych Wojen”. Rzeźba ma 15 metrów wysokości, 22,6 długości i 20 szerokości. Nie trzeba dodawać, że cieszyła się ona duża popularnością.

Sama impreza trwa tydzień i jest największym tego typu wydarzeniem na świecie, organizowanym już od 65 lat. Do Sapporo ściąga obecnie rokrocznie około 2 milionów zwiedzających.Więcej zdjęć innych rzeźb znajdziecie tutaj lub tutaj.
KOMENTARZE (6)
Loading..