TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

TIE Fighter

2015-03-24 20:21:09 Strid na FB

Dzisiaj w internecie miał swoją premierę animowany film fanowski stworzony przez Paula Johnsona pt. Star Wars TIE Figther. Jest to animacja z elementami wzorowanymi na anime z lat '80 w której obserwujemy przebieg jednej z misji imperialnej floty - a dokładniej to skupiamy się na myśliwcach TIE. Inspiracją dla niej była stara gra, o tym samym co fan film tytule. Zachęcamy do obejrzenia poniżej animacji, nad którą autor spędził cztery lata - poświęcając swój wolny czas. Do newsa dołączyliśmy również plakat promujący ten film, który sam w sobie jest wart uwagi.


KOMENTARZE (25)

Twórczość fanów

Premiera ''The Empire Strikes Back Uncut''

2015-03-21 12:57:24 YouTube

W tak zwanym międzyczasie, bez żadnych zapowiedzi, w sieci opublikowano film The Empire Strikes Back Uncut. To fanowska kontynuacja popularnego Star Wars Uncut, czyli fanowski remake Epizodu V, złożony z klipów przygotowanych przez ponad 480 różnych twórców. Zwiastun prezentowaliśmy tutaj.

Film obejrzeć można na oficjalnym kanale SW na YouTube, albo na oficjalnej stronie projektu.


KOMENTARZE (0)

Twórczość fanów

Torebka R2-D2

2015-03-21 08:12:04

Tym razem mamy coś prosto z Rosji, a dokładniej Moskwy. Luba i Max z Krukrustudio tworzą ręcznie torebki w różnych kształtach, często inspirowane popkulturą. Jedna z nich bazuje na R2-D2. Inne modele można oczywiście pooglądać jak i zamówić przez ich stronę. Samą torebkę R2-D2 zaś można podziwiać poniżej.


KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Fanowski ścigacz

2015-03-18 21:04:59

Jeden z fanów Gwiezdnych Wojen postanowił odwzorować ścigacza z Powrotu Jedi. Stworzył zdalnie sterowany model, wyglądający jak ścigacz, z zamontowaną kamerą ułatwiającą sterowanie na odległość. Następnie umieścił na nim figurkę szturmowca z serii Power of the Force. Poniżej możecie zobaczyć filmik z przelotu gadżetu, który stworzył.


KOMENTARZE (7)
Loading..