TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

W co się ubierzesz z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen?

2015-04-27 14:15:28 www.DisneyBound.tumblr.com

Za tydzień 4 maja czyli Star Wars Day, coraz huczniej obchodzone święto Gwiezdnych Wojen. Możliwości do świętowania i podkreślenia swojej pasji jest wiele. Jednym z prostszych sposobów jest odpowiednia, „odświętna” garderoba. W szafach wielu fanów znaleźć można przeróżne koszulki i bluzy ozdobione motywami Star Wars, ale żeby czuć się starwarsowo wystarczą zwykłe ubrania. Przykłady, jak tego dokonać, prezentuje na blogu o nazwie DisneyBound Leslie Kalbfleisch. Blogerka umieszcza na swojej stronie zestawy ubrań inspirowane, przede wszystkim, postaciami z uniwersum Walta Disneya. Od czasu do czasu wrzuca też kompozycje poświęcone Gwiezdnym Wojnom, wiele z nich prezentowaliśmy w przeszłości.
Dziś przedstawiamy kolejne kompozycje. Być może zainspirują Was do pobuszowania w szafie i przygotowania podobnego zestawu na przyszły poniedziałek (czy którykolwiek inny dzień).


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Kolekcja obrączek i pierścionków

2015-04-24 13:48:29 Etsy.com

Nikogo już nie dziwi to, do jak wielu dziedzin wplatane są różne popkulturalne produkcje. Gwiezdne Wojny są jedną z marek wykorzystywanych bardzo często przy produkcji najprzeróżniejszych gadżetów czy przedmiotów. Nie jest też już czymś zaskakującym gdy fani podkreślają swoje pasje w tak istotnych dla siebie momentach jak oświadczyny czy ślub. Na Bastionie prezentowaliśmy już wiele związanych z tym przykładów. Dziś przedstawiamy kolejny: pierścionki i obrączki skierowane do fanów Star Wars (nie tylko tych wchodzących w związek małżeński). Wszystkie pochodzą z internetowego sklepu Etsy użytkownika Cloud9Tungsten. W ofercie sklepu można znaleźć również biżuterię związaną z innymi tytułami. Za zestawy (składające się z dwóch obrączek i pierścionka zaręczynowego) zaprezentowane poniżej zapłacimy 150$, natomiast pojedyncze sztuki kupimy za 36-45$.O biżuterii pisaliśmy już w niejednym newsie, znajdziecie je w tym miejscu.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Średniowieczny Vader

2015-04-22 15:54:51

Przywykliśmy do tego, że to historia inspiruje „Gwiezdne Wojny”. Wiele osób śledzi takie nawiązania, ale okazuje się, że czasem jest na odwrót. Może saga nie inspiruje bezpośrednio historii, ale mogłaby. Tak jest w tym przypadku, kiedy to zbroja Dartha Vadera zainspirowała twórców do stworzenia jej średniowiecznego odpowiednika. Zajęli się tym pasjonaci z Prince Armory, którzy tworzą repliki średniowiecznych zbroi, ale też popuszczają wodzę fantazji. Stąd tworzyli choćby średniowiecznego Batmana czy wiele innych. Poniżej prezentacja Vadera w formie zdjęć i filmiku.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Plakaty do Epizodu VII – część VIII

2015-04-15 15:14:19 przepastny internet, Mikołaj Birek

Zwiastun zajawkowy inspiruje fanów już dość długo. Tym razem ostatnia porcja plakatów, powstałych w dużej mierze dzięki temu, co zobaczyliśmy na tamtym zwiastunie. Na Celebration pojawi się kolejny zwiastun „Przebudzenia Mocy”, a ten z pewnością zainspiruje fanów i stworzą kolejne plakaty.Wśród fanowskich plakatów znalazła się również, widoczna poniżej, praca Mikołaja Birka, który w przeszłości publikował swoje fanarty na Bastionie, a niedawno zaprezentował także swoją wizję starszego Luke’a. Jak sam pisze, inspiracją do plakatu były prace Drew Struzana, którego jest fanem.Jeśli ktoś jest zainteresowany tym jak powstawał powyższy art oraz jego detalami zapraszamy w to miejsce. Natomiast więcej prac Mikołaja Birka znajdziecie na jego profilu na stronie www.behance.net.

O takich plakatach pisaliśmy już kilka razy: tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu, tu i tu.
KOMENTARZE (16)

Twórczość fanów

Plakaty do „Rogue One” – część I

2015-04-06 08:32:17

Łazik, Szelma, Opryszek, Gałgan, Psubrat, Urwis, Łotr, Łachudra, Łajdak, Rudy, Hultaj, Kanalia, Drań, Nikczemnik, Szuja, Podlec, Nędznik, Kreatura, Świnia, Huncwot Jeden/Pierwszy. Nie wiemy jeszcze jaki polski tytuł będzie miał film, właściwie niewiele w ogóle o nim wiemy, z wyjątkiem tego, że pewnie będzie o Łotrach i że zagra w nim Felicity Jones. I to wystarczy, by zrobić plakat filmu, przynajmniej fanowski. Zarówno temat, tytuł, jak i sama aktorka są wystarczającą inspiracją. Pierwsze z nich już się pojawiły. Czasem widać na nich też i inne plotki. Dziś pierwsza porcja takich plakatów.Nie jest ich dużo, ale na deser mamy fanowskie loga filmu i jeden fanart.


KOMENTARZE (13)
Loading..