TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Szukając miłości w "Przebudzeniu mocy"

2016-02-14 13:37:18 YouTube, deviantArt

"Przebudzenie mocy" pozostawiło wiele miejsca na spekulacje i domysły. Jednym z pytań bez odpowiedzi jest to, czy i jaki wątek miłosny pojawi się w kolejnych częściach. Nie jest to może najbardziej kluczowe zagadnienie, ale jednak takie pytanie zadawane jest w pewnych kręgach fanów. W sieci pojawiły się spekulacje jakie pary mogłyby powstać wśród bohaterów. W twórczości fanów (czy raczej głównie fanek) można już zauważyć echa tych dywagacji. W fanartach, fanfikach czy fanowskich filmikach występują pary zarówno prawdopodobne, jak i te mniej realne. Na dokładkę niektóre z proponowanych związków są zdecydowanie dysfunkcyjne i toksyczne. Z okazji Walentynek prezentujemy mały przegląd tych najróżniejszych miłosnych konfiguracji przedstawionych w twórczości fanów.

Rey i Finn

www.capybaka.deviantart.com

www.xxiicoko.deviantart.com

www.artgyrl.deviantart.com

Finn i Poe aka StormPilot

www.ProfDrLachfinger.deviantart.com

www.Enola011.deviantart.com

www.misi-chan.deviantart.com

Rey i Kylo Ren aka Reylo

www.Fishik.deviantart.com

www.verauko.deviantart.com

www.LiberLibelula.deviantart.com

Kylo Rey i generał Hux aka Kylux

www.marvelsoldier.deviantart.com

www.gwencocos.tumblr.com

www.Stewjon.deviantart.com
Warto zaznaczyć, że na powyższych parach nie kończy się pomysłowość fanów. W sieci można natrafić również na inne kombinacje, a nawet przykłady łączenia w pary samych aktorów.


www.xxiiCoko.deviantart.com

www.koyotespider.tumblr.com

www.shinga.deviantart.com
O Walentynkach, dobrze lub źle, możecie wypowiedzieć się w tym temacie na forum.

Całusy od Redakcji :*
KOMENTARZE (39)

Twórczość fanów

Star Wars Fan Film Award - zwycięzcy edycji 2015

2016-02-12 18:10:39 starwars.com

W ubiegłym roku odbyła się pierwsza edycja, przywróconego do życia konkursu Star Wars Fan Film Award pod egidą Disneya. Nagrody zostały rozdane w czasie konwentu Celebration w Anheim, a zwycięskie obrazy można zobaczyć na poniższej playliście. W grudniu poinformowano, że kolejna edycja konkursu wróci w 2016 roku.


KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

"Kara" - fan film

2016-02-01 17:35:09 vimeo.com

Kolejna ciekawa fanowska produkcja, która miała premierę na początku roku. "KARA" to krótki i emocjonalny obraz ukazujący fragment z wędrówki ojca i córki, którzy mimowolnie stają się uczestnikami starcia pomiędzy Imperium a Rebelią. Za wyprodukowanie filmu odpowiada amerykańskie studio The Whitelist Collective, które zajmuję się kręceniem spotów reklamowych, teledysków oraz krótkometrażówek. Niektórzy fani zauważą, że twórcy czerpali inspiracje z materiałów promujących film "Przebudzenie Mocy".

"Kara" | (2016) (An Unofficial Star Wars Film) from Joe Sill on Vimeo.


KOMENTARZE (5)
Loading..