TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

X-Wing kontra Imperium

2016-05-24 21:37:38

Fani z youtubowego kanału CorridorDigital stworzyli przy użyciu dronów i animacji filmik, przedstawiający pościg Imperium za X-Wingiem, pilotowanym przez R2-D2. Ponieważ umieścili kamery na dronach, krajobrazy są prawdziwe.Dodatkowo przedstawili materiał zza kulis, wyjaśniający jak stworzyli ów film.


KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Projekty lamp

2016-05-16 17:47:57

Eyal Rosenthal, projektant z Izraela, postanowił zrobić żart z okazji 1 kwietnia. Zaprojektował 6 lamp inspirowanych „Gwiezdnymi Wojnami”, a następnie upozorował, że pochodzą one z jakiegoś szwedzkiego katalogu z lat 70. Miały one „zainspirować” „Gwiezdne Wojny”.

Same minimalistyczne projekty jednak są na tyle interesujące, że warto na nie zwrócić uwagę. Kto wie, może kogoś zainspirują do stworzenia naprawdę takich lamp?
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Fotomontaż aktorów Sagi

2016-05-14 23:07:26 9gag.com

Niektórzy fani lubią bawić się programami do obróbki graficznej, niektórym lepiej to wychodzi, a innym niestety już nie. Czasem jednak można znaleźć niezwykle udane fotomontaże i kilka takich prezentujemy wam poniżej. Czy waszym zdaniem, mix Harrisona Forda z Aldenem Ehrenreichem, spełnia wasze wyobrażenia co do wyglądu nowego (możliwego) odtwórcy Hana Solo?


KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Pojazd z "Kosmicznych Jaj" w LEGO Ideas

2016-05-13 20:08:22 LEGO Ideas

Jednym z projektów w LEGO Ideas, które ostatnimi czasy zdobył 10 000 głosów poparcia jest statek "Orzeł 5" z filmu "Kosmiczne Jaja" należący do Lone Starra. Autorem tego projektu jest użytkownik NvdK, który chciał w ten sposób uczcić 30-lecie premiery. Zestaw ma także zawierać minifigurkę kapitana Lone Starra oraz.. małą niespodziankę w schowku statku znaną z końcówki filmu.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że ewentualne wydanie tego zestawu wcale nie musi być takie trudne o czym poinformowali ludzie z LEGO twierdząc, że na pewno nie ma żadnych przeciwwskazań związanych w kwestiami licencyjnymi. Oczywiście wspomniany zestaw musi jeszcze przejść przez etap recenzji, który rozpoczyna się we wrześniu i może potrwać kilka miesięcy. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych grafik, więcej możecie znaleźć na stronie projektu w tym miejscu.
Przypominamy, że LEGO Ideas (dawniej LEGO CUUSOO) to inicjatywa grupy LEGO wspierająca projekty autorskie. Jeżeli dany pomysł zyska sobie 10 000 zwolenników w ciągu 365 dni i przejdzie pomyślnie etap recenzji, stanie się on (po przeprojektowaniu) regularnym zestawem LEGO, a jego autor otrzyma 1% z całkowitych zysków ze sprzedaży oraz 5 kopii samego zestawu.
KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

Czołówka "Imperium kontratakuje" w stylu Bonda

2016-05-10 18:12:24 The Verge

Napisy początkowe w Gwiezdnych Wojnach są bez wątpienia kultowe jednak co by było gdyby sekwencja początkowa filmu wyglądałaby inaczej? Poniżej możecie zobaczyć czołówkę "Imperium kontratakuje", która swoim stylem nawiązuje do tych znanych z filmów o Jamesie Bondzie, autorem której jest Kurt Rauffer. Jak wasze wrażenia: lepsze od oryginału czy nie?

Star Wars - Episode V "The Empire Strikes Back" Homage (Title Sequence) from KROFL on Vimeo.


KOMENTARZE (14)

Twórczość fanów

"Przebudzenie Mocy" opowiedziane przy pomocy emotek

2016-05-09 00:28:54 Disney na YouTube

Oficjalne konto Disneya na YouTube co jakiś czas wypuszcza krótkie filmy streszczające fabułę ostatnich tytułów przy pomocy "emotek". Tym razem przyszła pora na "Przebudzenie Mocy", a sam filmik możecie obejrzeć poniżej.

Jak Wam się podoba takie streszczenie Epizodu VII?


KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Kolejny zwiastun "Łotra Jeden" w wersji LEGO

2016-05-08 13:33:28 Club Jade

Mamy nadzieję, że każdy z Was widział już zwiastun "Łotra Jeden" tyle razy, że zna każdą scenę już na pamięć. Mamy również nadzieję, że widzieliście go w wersji klockowej wygenerowany komputerowo (w tym miejscu). Tym razem prezentujemy Wam zwiastun w wersji z prawdziwych klocków LEGO, nad którym przez trzy tygodnie w pocie czoła pracowała grupka miłośników duńskich klocków.Porównanie dwóch zwiastunów


Materiał zza kulis produkcji

KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Fanowskie budowle z LEGO

2016-05-06 23:13:30

Od dawna wiadomo, że dzięki klockom LEGO można stworzyć niesamowite modele czy też makiety. Wielu fanów chcąć się wykazać swoją kreatywnością tworzy własne projekty, niekiedy nawet lepsze niż oryginalne zestawy sprzedawane w sklepach. Dzisiaj przedstawimy dwójkę takich miłośników duńskich klocków.

Pierwszym z nich jest australijczyk Joshua Morris, który stworzył dioramę przedstawiającą port kosmiczny Mos Eisley. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych zdjęć (więcej w tym miejscu). Jak sam Morris przyznaje jest to dopiero jedna trzecia większej budowli, nad którą pracuje z dwójką innych konstruktorów.
Drugim projektantem jest osoba posługująca się pseudonimem doomhandle, która na swoim profilu w serwisie Imgur umieściła zdjęcia swojego modelu Gwiezdnego Niszczyciela Tyrant. Statek mierzy sobie aż 1,4 metra długości, waży 32 kilogramy i jest trzypoziomowy, na których znajdują się postacie.

Sam model wzorowany jest na zestawie LEGO z 2014 roku "LEGO Star Destroyer Set" o numerze 75055 i jest prawie 20-krotnie większy niż swój pierwowzór. Dla porównania skali zobaczcie pierwsze zdjęcie, gdzie widać różnicę.

KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Cartoon Wars i 4 maja

2016-05-04 14:55:39 cartoonwars.pl

Strona cartoonwars.pl to długoletni projekt polskiego rysownika, Otisa, tworzącego humorystyczne rysunki i komiksy związane z fantastyką. Twórca jest też fanem Star Wars, czemu poświęca sporą ilość wpisów na blogu. Poniżej możecie zobaczyć ilustrację związaną z Międzynarodowym Dniem Gwiezdnych Wojen, a po resztę zapraszam na stronę bloga i profil na facebooku.

Trudno się nie zgodzić z żądaniem poniżej ;).

KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Segway = speeder bike?

2016-05-03 07:19:59

Fani przerabiali różne rzeczy. Pewien youtuber wrzucił niedawno filmik (trochę stary, bo z 2014) na którym widać przerobionego segwaya na speeder bike z Endoru. Gdyby jeszcze jeździł po tym w lesie.


KOMENTARZE (3)
Loading..