Twórczość fanów

Celebration Europe 2016: Star Wars Fan Film Awards

starwars.com
2

W czasie ostatniej edycji Celebration Europe w Londynie, odbył się konkurs dla amatorskich twórców filmowych Star Wars Fan Film Awards, gdzie wybrano najlepsze fanowskie produkcje. Wybierano filmy według siedmiu kategorii, m.in. najlepsza komedia, najlepsze efekty specjalne czy najlepszą animację. Nagrodę główną otrzymał obraz TK-436: A Stormtrooper Story, opowiadający historię szturmowca. Pozostałych nagrodzonych w poszczególnych kategoriach możecie zobaczyć tutaj.


TK-436: A Stormtrooper Story on Disney Video

Pudełko na pierścionek

6

O różnych pierścionkach zaręczynowych czy nawet obrączkach z motywem gwiezdno-wojennym pisaliśmy nie raz. Ale gdzieś ten pierścionek lub obrączkę (obrączki) trzeba trzymać. W tej materii też można liczyć na twórczość fanów.Fan, który to zrobił (określa się w Internecie jako TaiMaiShooToo), miał ułatwioną sprawę. Wystarczyło tylko przyszykować wnętrze, natomiast warstwa zewnętrzna to pudełka po miętówkach, które swego czasu były dostępne w ThinkGeek, o których pisaliśmy tutaj.

"Suns Down" - fan film

youtube.com
3

Dawno nie było na naszych łamach fanfilmu, tak więc nadrabiamy. Zdecydowana większość fanowskich produkcji skupia się na ukazaniu walki pomiędzy Jasną i Ciemną stroną Mocy, przeważnie przedstawionej w postaci walk na miecze świetlne. Nie ma co się temu dziwić, bo kto nie lubi oglądać fechtunku w wykonaniu użytkowników Mocy. Jednakże czasem dobrze jest stworzyć minimalistyczny obraz, przestawiający losy postaci neutralnych, jak np. Tuskenów. Twórcami fanafilmu są producenci innego obrazu, o którym wspominaliśmy parę miesięcy temu.

Postacie z "Gry o tron" w kostiumach starwarsowych

strona A. Trana
6

Andrew D. Tran, kanadyjski rysownik mieszkający obecnie w USA, postanowił umieścić postacie z książek i serialu "Gra o tron" w realiach Star Wars. Oto efekty jego działalności:

Tyrion Lannister, the Imp scoundrelArya Stark, Jedi PadawanJedi general Daenerys, Mother of RancorsMelisandre, Sith Lord of the LightThe Sith Knight King (Nocny Król)Jaime Lannister, Sith Slayer

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.