TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

"Shadows and ice" - fanfilm o Obi-Wanie

2017-05-28 17:39:58

Trzynastoletni podopieczny fundacji Make-A-Wish, zajmującej się pomocą ciężko chorym dzieciom i młodzieży, Gavin Moore, postanowił nakręcić film związany z Gwiezdnymi Wojnami. Wkrótce jego marzenie się spełniło i powstał fanfilm "Shadows and Ice", opowiadający o przygodzie Obi-Wana, kiedy przebywał on na Tatooine. Gavin wyreżyserował i dał pomysł do scenariusza. Zapraszamy do obejrzenia:Poniżej materiał zza kulis:


KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Gwiezdno-wojenne doniczki

2017-05-16 20:24:38

Na Etsy można znaleźć bardzo ciekawe doniczki, inspirowane sagą. Oczywiście jest to produkt fanowski, rzemieślniczy, więc każda z nich jest niepowtarzalna. Na razie dostępne są trzy – Gwiazda Śmierci, „Sokół Millennium” i R2-D2. Pakiet tych doniczek kosztuje ok. 140 PLN plus dostawa. Można je (i inne) zamawiać na profilu AnsonDesign.


KOMENTARZE (13)

Twórczość fanów

Spokojnie to tylko okupacja

2017-05-10 17:24:04 Internety

Mamy smutną (lub nie) wiadomość dla fanów z Warszawy, wasze miasto ponownie dostało się pod okupację, tym razem jednak Imperialną.
Oczywiście to żarty, ale fani ze stołecznego miasta lubią sobie pogdybać, co by się stało gdyby do tego doszło.

Dla przykładu jeden fan stworzył grafikę przedstawiającą spektakularną katastrofę z udziałem Gwiezdnego niszczyciela. A na pierwszym planie partyzant, czy Warszawa ponownie by powstała przeciwko okupantowi? Galeria autora tutaj.Inny fan natomiast stworzył ciekawy filmik, w którym widzimy moment przejęcia Sejmu przez Imperium (choć to akurat mogłoby się przydać ;)). W sieci można znaleźć wersje niecenzuralną poniższego materiału.


KOMENTARZE (25)
Loading..