TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

„Kenobi” fanfilm

2019-12-31 17:02:35

Czekacie na serial o Kenobim? Nie tylko wy. Jamie Costa opublikował na YouTubie najnowszy fanfilm, który doskonale wpisuje się w oczekiwania. Możecie zobaczyć, go poniżej.Jak widać, jest tu zarówno młody Luke (więcej, jak i Lars w akcji (więcej). Oba tematy pojawiły się w plotkach i nadal są co pewien czas odgrzebywane.

Serial o Kenobim powinien pojawić się na Disney+ już w 2021.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Bad Lip Reading: „My Stick!”

2019-12-26 23:02:19 YouTube

Bad Lip Reading to kanał na YouTubie, którego twórcy specjalizują się w przeróbkach słynnych filmów poprzez zmienianie słów wypowiadanych przez postaci - ale słowa te zgadzają się z ruchem warg i to jest właśnie najśmieszniejsze. Pewnie niektórzy z Was pamiętają „Seagulls” sprzed ponad trzech lat - piosenkę o niebezpieczeństwach sprowadzanych przez mewy. Warto ją sobie przypomnieć, bo aluzje do niej pojawiają się w najnowszym dziele kanału BLR - „My Stick!”.

Po raz trzeci w piosence pojawia się Luke i po raz trzeci otrzymuje ważną życiową lekcję, tym razem o zaletach posiadania kijaszka. Film został wgrany wczoraj, a już obejrzano go ponad milion razy („Seagulls” zbliża się do miliarda). Wszystkie starwarsowe przeróbki BLR znajdziecie na tej playliście.


KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Studentka Politechniki skonstruowała miecz świetlny

2019-12-21 22:29:15

Ciekawą wiadomość podano na facebooku Politechniki Warszawskiej. Otóż studentka Aleksandra Fliszkiewicz, robiąc pracę inżynierską na wydziale fizyki skonstruowała miecz świetlny. Rękojeść zrobiła na drukarce 3D, wewnątrz znajduje się też soczewka i laser o zielonej barwie. Miecz skupia światło na 30-40 cm.

Pracę robiła u doktora Krzysztofa Petelczyca, zapisała się tam wkrótce po premierze VIII Epizodu. Obrona w styczniu, trzymamy kciuki.

Sam miecz jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia, dlatego, że studentka użyła słabego lasera, ze wskaźnika. Gdyby użyła silniejszego, być może dałoby radę coś tym przeciąć. Sam miecz jest cichy, nie wydaje dźwięków i nie może się skrzyżować z innym. Tego akurat samym laserem nie da się zrobić, ale gdyby wykorzystać plazmę...Przypominamy, że Epizod VII zainspirował studentkę z Krakowa do zbudowania BB-8. Ciekawe, co powstanie po IX filmie.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Fanowskie teledyski

2019-12-16 14:39:11 YouTube

Już za kilka dni fani wyruszą do kin by obejrzeć zwieńczenie najnowszej trylogii Star Wars. Może więc z tej okazji obejrzeć kilka fanowskich montaży poświęconych Sadze? Tak w ramach małej rozgrzewki przed premierą. Niewiele, niedługie - w sam raz do przerwy na kawę czy herbatę.

Uwaga. Jeśli należycie do osób, które wystrzegają się jakichkolwiek materiałów promocyjnych do najnowszego epizodu ostrzegamy, że w pierwszym i drugim z poniższych filmików znajdują się sceny z trailerów. Dodatkowo w drugim znalazły się też sceny z ostatniego sezonu "Rebeliantów".
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Mandaloriańskie fanfilmy

2019-12-07 21:19:01 YouTube

„Mandalorianin” to najsłynniejszy serial na świecie i jest to fakt. Nic więc dziwnego, że fani wzięli sprawy w swoje ręce i po sieci krąży już mnóstwo wszelkiego rodzaju twórczości. Bohaterem sporej części jest przedstawiciel pewnej zielonoskórej rasy, którego oficjalnie znamy jako Dziecko czy Cel. Nieoficjalnie jako małego Yodę, Baby Yodę, Bombelka, Nowoyodka czy Yodinka (zachęcamy czytelników do tworzenia kolejnych mian). Podobno naprawdę nazywa się (Spoiler):Yiddle(Koniec Spoilera). Jakkolwiek by go nie zwać, nikt się chyba nie spodziewał, że to on, a nie mandaloriański wojownik, przykuje najwięcej uwagi. Zapraszamy zatem do pooglądania kilku fanfilmów z jego udziałem.

Na początek mamy pieśń „Dear Baby Yoda” podcastu Binge Mode. Powstała na podstawie „Dear Theodosia” z „Hamiltona”. Wystarczyło kilka dni, by obejrzano ją ponad dwa miliony razy.Tutaj małego Yodę zastąpiła Owl Kitty - kotka, która wystąpiła już w wielu słynnych produkcjach. Właściciele mruczków powinni czuć się zadowoleni.Scena, w której Bombelek bawi się przełącznikami na statku, stała się źródłem nowych memów, w których młody męczy Mando irytującą muzyką. Tutaj „Africą” Toto. Uwaga na uszy!A jak by zmieniła się Saga, gdyby to mały Yoda stanął do walki z Sidiousem w Senacie?Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)
Loading..