TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Baby Jabba

2020-01-29 22:14:42

Jak wiemy z „The Mandalorian” świat przede wszystkim zapamiętał małego Yodę. Co z tego, że to Yoda nie jest, ale Baby Yoda się przyjęło w powszechnym odbiorze. Grafik Leonardo Viti postanowił wykorzystać tę popularność i stworzył Baby Jabbę, którego możecie podziwiać poniżej.

Nie wsposób tego nie porównać z analogicznym dziełem Dave’a Filoniego z pilota „The Clone Wars”, czyli z Rottą. Rottę w wersji plecaka możecie zobaczyć tutaj.
KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Speeder Luke’a z „Nowej nadziei”

2020-01-08 22:37:41

Colin Furze pragnąc świętować premierę „Skywalker. Odrodzenie” postanowił odtworzyć speeder Luke’a Skywalkera z „Nowej nadziei”. Oczywiście potrzebował wielu drobnych zmian i uproszczeń, ale efekt jest intrygujący. Poniżej możecie zobaczyć dwa filmiki. Pierwszy to prezentacja speedera, drugi przedstawia kulisy pracy twórcy.
KOMENTARZE (4)

Twórczość fanów

Piosenka o Mandalorianinie

2020-01-05 21:12:13

Niedawno w internecie pojawiła się parodia piosenki Matty'ego Robbinsa pt. „Big Iron", opowiadającej o pojedynku teksaskiego rangera i pewnego złoczyńcy na Dzikim Zachodzie. Twórca wziął na warsztat pierwsze kilka odcinków serialu „The Mandalorian" i przerobił tekst. Jak wyszło, możecie przekonać się poniżej:Dla porównania oryginał:


KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Zwiastun „The Mandalorian” w klimacie spaghetti westernu

2020-01-04 08:20:55

Nie da się ukryć, że „The Mandalorian” czerpie garściami z klasycznych westernów, w szczególności tych spod znaku Sergio Leone, czyli spaghetti westernów. Kingkida przygotował na youtubie swój zwiastun serialu, zrobiony właśnie w klimatach starych wetsernów.Teraz nawiązania chyba są jeszcze bardziej dobitne.
KOMENTARZE (7)
Loading..