TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Jak wyglądałby Harrison Ford w „Hanie Solo”?

2020-08-24 21:58:47

Technologia Deepfake, która pozwala nałożyć jedną twarz na drugą i tym samym je animować, to nic nowego. Fani postanowili pokazać jak mógłby wyglądać „Han Solo”, gdyby na twarz Aldena Echrenreicha nałożyć twarz Harrisona Forda. Dodatkowo poprawiono też Donalda Glovera Billy Dee Williamsem.


KOMENTARZE (20)

Twórczość fanów

Stroje dla agam brodatych inspirowane „Gwiezdnymi Wojnami”

2020-08-19 20:35:17

Fani „Gwiezdnych Wojen” i ich zwierzęta to temat rzeka. Fanów hodujących gady jest mniej, ale oni również od czasu do czasu wrzucają zdjęcia lub filmiki swoich ulubieńców w gwiezdno-wojennej odsłonie. Jak było choćby z żółwiami czerwonolicymi i fanfilmem z nimi w roli głównej. Dziś mamy zwierzęcy cosplay, a dokładniej pokaz strojów z sagi przeznaczonych dla agam brodatych.


Agama w stroju Jedi


Księżniczka Leia z mieczem


Księżniczka Leia


Rycerz Jedi


Dewback (w sumie to żaden cosplay)


Yoda

KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Muzyka gwiezdno-wojenna w średniowiecznej aranżacji

2020-08-06 19:55:54

Dość ciekawy fanowski eksperyment można zobaczyć, a właściwie posłuchać na YouTubie. Samuel Kim postanowił pobawić się z aranżacjami utworów gwiezdno-wojennych. Tym razem starał się nadać im średniowieczny ton. Warto przesłuchać kilku. Wykorzystał zarówno kompozycje Johna Williamsa, Ludwiga Emila Tomasa Göranssona czy Kevina Kinera, połączył to także z muzyką z gier. Poniżej przykład „Duel of the Fates” i tematu z serialu „The Mandalorian”.

Pełną listę można obejrzeć/przesłuchać tutaj.
KOMENTARZE (7)

Twórczość fanów

Fly Casual, czyli gra figurkowa „X-Wing” w wersji na komputery

2020-08-04 19:25:15 GitHub

Fly Casual został stworzony przez użytkownika serwisu GitHub o nicku Sandrem już dwa lata temu. Symulator przenosi rozgrywkę znaną z gry figurkowej „Star Wars: X-Wing” od Fantasy Flight Games na ekrany naszych komputerów oraz telefonów na systemach Windows, MacOS, Linux i Android. Projekt stara się wiernie odzwierciedlać zasady oryginalnej gry, oferując przy tym możliwość zabawy dla wielu graczy (hot seat oraz międzyplatformowe online) jak i dla jednego (na podstawie zasad fanowskiej kampanii). Gra wspiera również zmianę skórek statków i mody. Autor zaznacza, że projekt jest wciąż rozwijany (ostatnia aktualizacja miała miejsce 5 dni temu) i zachęca do zakupu oryginalnych zestawów od Fantasy Flight Games.Zainteresowani projektem mogą przeczytać o nim więcej na forum FFG lub pobrać go z GitHuba. Innych graczy można znaleźć na oficjalnym kanale na Discordzie projektu.
KOMENTARZE (4)
Loading..