TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Clone Wars w Europie....

2003-02-28 10:23:00

Dzięki uprzejmości przedstawicieli Cartoon Network udało się nam dowiedzieć, że serial "Clone Wars" będący koprodukcją tego kanału oraz George'a Lucasa trafi także do Europy. Na razie jednak nie można powiedzieć nic więcej, do jakich krajów i kiedy, gdyż sam serial w USA pojawi się dopiero jesienią. Są jednak duże szanse, że zobaczymy go w Polsce. Jak tylko coś zmieni się w tej sprawie, bezzwłocznie o tym poinformujemy.
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

Animowane wojny klonów

2003-02-20 20:29:00 StarWars.Com & DARTH VADER

Poprzednie plotki o serialu animowanym, którego fabuła miałaby się opierać o Wojnę Klonów zostały dziś potwierdzone przez Lucasfilm.Ltd i Cartoon Network. (więcej >>, >>, >>, >>)
W ciągu 2003 i 2004 roku ukazać ma się 20 odcinków. Ich akcja rozpocznie się zaraz po Ataku Klonów, na samym początku wojny klonów; będzie zatem nam dane obejrzeć Jedi wraz z klonami walczących przeciw siłom Separatystów, u schyłku Galaktycznej Republiki. Nasza ukochana saga wzbogaci się przez to o wiele bitw, prowadzonych przez mężnych i walecznych Jedi; powróci kilka znanych postaci, a na dodatek poznamy kilka nowych.
Każdy z odcinków będzie miał około 2-3 minuty i będą wyświetlane na Cartoon Network w pomiędzy innymi programami. Sam serial będzie wyprodukowany przez Cartoon Network przez ekipę pod przewodnictwem Genndy Tartakovsky - twórcę Samurai Jack i Dexter's Laboratory.
Sam Register, wiceprezes Cartoon Network, zapewnia, że praca ich specjalistów będzie ściśle nadzorowana przez pracowników Lucasfilm.Ltd. Wyraził też swoją wielką radość, że twórczy zespół Cartoon Network będzie miał szansę wzbogacić choć trochę, to jedno z największych osiągnięć światowej rozrywki i ma nadzieję, iż to wspólne dzieło zachwyci fanów Gwiezdnej Sagi na całym świecie.
Natomiast Howard Roffman - prezes Lucas Licensing jest pewien, iż ekpia Genndyego Tartakovskyego nie zawiedzie naszych oczekiwań. To specjaliści w tej branży. W "Samurai Jack" pokazali że potrafią doskonale, w sposób wyjątkowy opowiadać epickie historie, które w równym stopniu koncentrują się na dramatyzmie scen bitewnych, jak i dramatyzmie rozwoju postaci. Ciekawe, czy polski Cartoon Network również będzie emitował tę kreskówkę.
KOMENTARZE (22)
Loading..