TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Wojny Klonów – 2 sezon

2004-01-24 13:55:00 Toonami Infolink

Serwis Toonami Infolink podaje opis trzech pierwszych odcinków 2 serii Wojny Klonów, która zostanie wyemitowana na stacji Cartoon Network 27 marca w naszym kraju.

Pierwszy - (spoiler): zaczyna się w momencie, kiedy skończył się 10 odcinek 1 serii. Opowiada o pościgu Anakina za tajemniczym statkiem, który doprowadzi go do Yavina 4 . Tam szturmowcy-klony pod dowództwem Skywalkera wejdą do lesistej dżungli, w celu znalezienia pilota nieznanego statku (prawdopodobnie chodzi tutaj o Assaj Ventres)(koniec spoilera).

Drugi i trzeci - (spoiler): obrazuje wielką bitwę na planecie Dantooine, w której oddział klonów prowadzi Mace Windu. Mistrz Jedi musi pokonać wroga bez użycia miecza świetlnego (prawdopodobnie straci go w jakiś sposób) (koniec spoilera).
KOMENTARZE (7)

Wojny Klonów

Nowe karty

2004-01-18 00:46:00 TFN


Fani animowanej mikroserii Wojny Klonów, emitowanej na stacji Cartoon Network, będą zadowoleni z faktu, iż w lipcu 2004 roku zostanie wydany nowy zestaw kart kolekcjonerskich Topps, które wykorzystywać będą głownie materiał Dark Horse oraz serialowy. W skład zestawu wejdzie 90 sztuk, które będą przedstawiać sceny z kreskówki, biografie postaci, a także nowe zdjęcia i informacje na temat Epizodu 3.
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

Wojny Klonów - nowe 10 odcinków

2004-01-10 14:33:00 TFN

New York Post donosi, iż Cartoon Network aktualnie nadaje ostateczny szlif kolejnej serii Wojen Klonów, czyli kreskówce opowiadającej o epickiej walce miedzy Republiką a Separatystami.
Jak to było w przypadku pierwszej serii, druga także będzie się składać z 10 odcinków. Każdy z odcinków będzie trwał od 3 do 5min. Nowa seria zostanie wyemitowana od 26 marca (w Polsce zapewne od 29 marca).
Warto również zaznaczyć, że w ostatnim odcinku 2 serii Wojen Klonów, pojawi się nowa postać, którą ujrzymy w Epizodzie 3.
KOMENTARZE (11)
Loading..