TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

The New Clone Wars

2004-12-08 23:07:00 StarWars.com

Na StarWars.com zaprezentowano dziś pierwsze rysunki z trzeciego sezonu animowanej serii Clone Wars. Naturalnie obejrzeć je mogą wszyscy, którzy posiadają wykupiony abonament Hyperspace. Oto co można na nich m.in. zobaczyć:
(Spoiler)
- Eta-2 starfighters - Myśliwce te, jak się okazuje, nie pojawią się po raz pierwszy w Epizodzie III, ale właśnie w nowych odcinkach Clone Wars;
- Ki-Adi Mundiego - 20 odcinek pozostawił niepewność (rozwianą nawiasem przez zdjęcia z Zemsty Sithów), czy ten człownek Rady Jedi przeżył pojedynek z Generałem Grievousem. Jak widać i tu, w jakiś sposób udało mu się to...
- Klona zakładającego hełm - następne zdjęcia pokazują, że zarówno maska, jak i reszta zbroi są zmodyfikowane i wyglądają tak, jak będą wyglądać w Epizodzie III.
- Nowy myśliwiec separatystów, tzw. Tri-Fighter;
- C3PO ubranego w płaszcz i stojącego pośród kilkunastu obcych różnych ras;
- Starszego wookie'go, a obok niego młodego osobnika tej samej rasy, najpewniej pobierającego nauki od "kogoś bardziej doświadczonego".

(Koniec spoilera)

W sumie na Oficjalnej do obejrzenia są 33 zdjęcia.
KOMENTARZE (7)

Wojny Klonów

Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Cześć I na DVD

2004-12-07 08:14:00 LS za StarWars.com

Serial Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów doceniony podczas rozdawania telewizyjnych nagród Emmy, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wiosną trafi na DVD. Pojawi się on w USA 22 marca 2005. Na razie brak informacji na temat wydania serialu w drugim regionie, ale według wcześniejszych, nieoficjalnych informacji, ma on się pojawić praktycznie na całym świecie w przeciągu kilku dni. Czy w Polsce również? Zobaczymy.

W skład płyty weszło 19 trzyminutowych odcinków i jeden pięciominutowy (dwudziesty) pochodzących z obu pierwszych sezonów serialu. Pojawienie się serialu w reżyserii Genndy'ego Tartakovsky'ego przy współpracy Paula Rudisha będzie towarzyszyć kampania reklamowa. Dzień wcześniej na antenie Cartoon Network (także i Polskiego - więcej>>>) zadebiutuje pierwszy odcinek trzeciej serii.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że "Wojny Klonów" są łącznikiem pomiędzy II a III Epizodem Gwiezdnej Sagi.

Już sama nazwa wydania sugeruje, że będzie kolejne, zapewne z trzecim sezonem. Dla przypomnienia należy dodać, że na dniach w USA pojawiły się wydania DVD dwóch poprzednich seriali Gwiezdno-Wojennych - "Droids" i "Ewoks", a także wspólne wydanie dwóch telewizyjnych filmów o Ewokach. Niestety według nieoficjalnych informacji, pojawią się one w drugim regionie najwcześniej w pierwszej połowie roku 2005. Nie wiadomo, czy także i w Polsce.

Serial "Wojny Klonów" to przede wszystkim kilka powiązanych ze sobą fabularnie wątków. W jednym z nich Obi-Wan walczy z obcym łowcą nagród, w innym Anakin Skywalker wdaje się w epicki pojedynek na miecze świetlne w ruinach świątyni na Yavin 4, w jeszcze innym Mace Windu w pojedynkę rozprawia się z całą armią droidów. Serial został ciepło przyjęty przez fanów na całym świecie, także i w Polsce. Poniżej zamieszczamy okładkę wydania DVD.

KOMENTARZE (17)

Wojny Klonów

Pierwsze zdjęcie z 3 sezonu Wojen Klonów

2004-12-02 15:48:00 StarWars.com

Na głównej stronie oficjalnej można zobaczyć pewną reklamę Hyperspace. Pojawiły się tam nowości oferowane przez płatną strefę m.in. czat 3 grudnia (piątek) z Ray`em Parkiem (Darthem Maulem z TPM).
Co ciekawe można tam spostrzec pierwsze zdjęcie z 3 sezonu mikro-serii Wojny Klonów. Zostanie on wyemitowany już pod koniec marca 2005 roku na stacji Cartoon Network. Co ciekawe zdjęcie prezentuje Anakina Skywalkera w długich włosach oraz brązowej, skórzanej rękawicy. Stoi on tyłem. Jego miecz świetlny o niebieskim ostrzu jest włączony, tym samym Jedi oczekuje na pewien pojedynek. Anakin jest przygotowany do walki z potworem obcej rasy. Zdjęcie prezentujemy niżej:

KOMENTARZE (31)
Loading..