TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Wojny Klonów odcinek 13

2004-03-31 07:24:00 PcPages.com

Wczoraj w USA, o stałej porze (19:30) wyemitowano 13 już odcinek serii Clone Wars.

Spoiler: Mace korzystając z Mocy rozwala droidy. Robi to na różne sposoby, od popychania ich, bicia, aż do naruszania ich części konstrukcji Mocą. Mace nawet bez miecza staje się zabójczy dla droidów. Jednak dzięki kolejnym atakom czołgu sejsmicznego Separatystów, Mace znajduje swój miecz i postanawia rozprawić się z pojazdem bojowym Konfederacji. Mace używając Mocy wskakuje na czołg, przedostaje się do jego środka, gdzie narusza systemy kierowania pojazdem, w rezultacie czego doprowadza do wybuchu. Oczywiście sam uchodzi z życiem, ale swoją akcją przechyla szalę zwycięstwa na stronę Republiki. Następnie, chwilę po wybuchu czołgu, pojawia się obok chłopca, który podaje mu termos. Mace pije, oddaje przedmiot i wraca na pole bitwy. (koniec spoilera)

13 odcinek możecie ściągnąć w wersji bez komentarzy tutaj, a tu z nimi. Obie wersje są w rozdzielczości 480x320 i zajmują około 43MB.


KOMENTARZE (48)

Wojny Klonów

Wojny Klonów odcinek 12

2004-03-30 06:34:00 PcPages.com

Wczoraj o godzinie 19:30 w USA został wyemitowany 2 odcinek drugiego sezonu Wojen Klonów. Jest to już 12 odcinek całej serii.

Spoiler: Pola i wiatraki na Dantooine. Widzimy młodego mieszkańca Dantooine, biegnącego z wioski na porośnięte roślinnością wzgórza. Wkrótce widzi on bitwę - starcie szturmowców klonów z super droidami. Klonom przewodzi Mace Windu. Bitwa jest ciężka, ale wygląda na to, że Republika ją wygrywa. Wkrótce Separatyści sprowadzają swą nową i zabójczą broń. Olbrzymi lewitujący pojazd - tak zwany czołg sejsmiczny - pojawia się nad klonami. I nagle z jego dołu czołgu opuszcza się olbrzymi walec metalowy, który wbija się w powierzchnię ziemi, wgniatając wszystko to co jest pod nim, ale co ważniejsze, wywołuje olbrzymią falę uderzeniową i zapaść ziemi, co rozbija szyki Republice. W jednej takiej zapadlinie Mace gubi miecz.. Gdy wychodzi na powierzchnię zostaje otoczony przez super droidy bojowe. (koniec spoilera)

12 odcinek możecie ściągnąć tutaj (480x320 – 50.75 MB). Wersja z komentarzami dostępna jest tutaj (480x320 - 50.78 MB).

KOMENTARZE (32)

Wojny Klonów

Nowy zwiastun Wojen Klonów

2004-03-27 17:05:00 TFN


Wczoraj po premierze 11 odcinka, został wyemitowany zupełnie nowy zwiastun 2 sezonu mikro-serii Wojny Klonów. Trwa on 30 sekund. Możecie go ściągnąć tutaj.
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

Wojny Klonów odcinek 11

2004-03-27 09:35:00 PcPages.com

Wczoraj o 19:30 w USA rozpoczęła się emisja 1 odcinka 2 sezonu Wojny Klonów. Jest to już 11 odcinek całej serii.

Spoiler: Odcinek rozpoczyna się kosmicznym pojedynkiem pomiędzy Anakinem a tajemniczym statkiem. Młody Skywalker jest zdziwiony unikami, jakie robi obcy myśliwiec, wkrótce dochodzi do wniosku, że nie pilotuje go droid. Tymczasem po wielu akrobacjach Asajj wlatuje w atmosferę Muunilist i lata pomiędzy budynkami miasta. Anakin podąża za nią. W między czasie widzimy Obi-wana i jego oddział na ulicach Muunilist. Nagle nad Obim przelatuje Asajj.. Wszyscy są zdziwieni co to takiego. Jeszcze bardziej dziwią się gdy widzą ścigającego ją Anakina. Dochodzi do sprzeczki między Anakinem a Obi-wanem, przez komunikatory. Młody Skywalker nalega by ścigać Asajj, a mistrz Kenobi karze mu nadzorować bitwę gwiezdną. Annie twierdzi, że jest ona już wygrana. Gdy Asajj wylatuje z Muunilist i szykuje się do skoku nadprzestrzennego Anakin namierza ją. Obi-wan zakazuje mu lecieć, ale Anakin udaje, że coś zagłusza komunikator i podąża za Asajj. Obi-wan wysyła oddział klonów za Anakinem. (koniec spoilera)

11 odcinek możecie ściągnąć tutaj. Wersja z komentarzami dostępna jest tutaj.


KOMENTARZE (38)

Wojny Klonów

Sezon drugi CW online

2004-03-25 11:15:00 SW.com

Jak donosi Oficjalna, druga seria animowanego filmu Clone Wars będzie dostępna w internecie. Tak samo, jak w przypadku serii pierwszej, tak i tu każdy odcinek będzie się pojawiał dokładnie minutę po emisji odcinka w Cartoon Network i obejrzą go wyłącznie posiadacze Hyperspace. Oprócz na Oficjalnej, obejrzeć je będzie można też na stronie telewizji Cartoon Network. A więc: czekajmy :)
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

Grievous w 20. odcinku

2004-03-21 21:31:00 StarWars.com

Na oficjalnej pojawiła się informacja na temat 20. odcinka mikro-serii Wojny Klonów, która już w polskiej stacji Cartoon Network w poniedziałek 29 marca.

(spoiler):Mistrz Jedi Daakman Barrek jest otoczony przez armie droidów na planecie Hypori. Musi on także stoczyć pojedynek z przywódcą armii Separatystów, Generałem Grievousem.
W 20. odcinku Grievous ma pokazać swoją potęgę. Obok prezentujemy nowy obrazek z oficjalnej. Przedstawia on Generała posługującego się 3 mieczami świetlnymi. Jak widac jedną z rękojeści trzyma w dolnej kończynie
(koniec spoilera).
Prawdopodobnie ostatni odcinek serii będzie trwał 2 razy dłużej, czyli ok. 10min.
KOMENTARZE (36)

Wojny Klonów

Clone Wars - streszczenie odcinków 11-20

2004-03-19 15:03:00 LS i Clone Wars

Gwiezdne Wojny: Clone Wars to przygodowy mini-serial, składający się z 20 animowanych odcinków. 10 pierwszych części serii pojawiło się na antenie Cartoon Network w listopadzie 2003r. Dziesięć kolejnych części serialu będzie pokazywanych na Cartoon Network, od 29 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 19:30 i 20:20.

(Uwaga na spoilery). Odcinki 11-20 stanowią kontynuację animowanej sagi o Clone Wars. Najważniejszym wątkiem tej serii jest walka między Anakinem Skywalkerem i jego niedoszłą zabójczynią, Mroczną Jedi Asajj Ventress, protegowaną Hrabiego Dooku, nikczemnego lorda Sith. Równocześnie na równinnej planecie Dantooine Mace Windu zmuszony jest w pojedynkę stawić czoła armii Droidów. Yoda podejmuje się misji uwolnienia dwóch Jedi, Barris Offee i Luminary Unduli, uwięzionych na lodowatej planecie Ilum.
W niebezpiecznej misji towarzyszy mu Padme Amidala, C-3PO i R2-D2.

Najważniejszym wydarzeniem w drugiej serii Gwiezdnych Wojen: Clone Wars jest pojawienie się nowego czarnego charakteru, Generała Grievousa, który odegra istotną rolę w nowym filmie Gwiezdne wojny: Część III. W odcinku 20. kreskówki Gwiezdne Wojny: Clone Wars oddział rycerzy Jedi zostaje zdziesiątkowany przez pozornie niezniszczalnego, nowego wroga. Dopiero pod koniec 20. odcinka, wraz z końcem, widzowie mają szansę poznać potęgę mrocznego bohatera i jego porażającą technikę walki.

Animowana saga podejmuje opowieść w miejscu, w którym kończy się akcja filmu fabularnego Gwiezdne Wojny: Część II Atak Klonów – ukazuje więc początek Wojen Klonów, burzliwej wojny domowej, w której dawna Republika staje do walki z potężnym ruchem separatystów, dowodzonym przez siły zła. Każdy z odcinków pojawi się tylko na Cartoon Network.

Gwiezdne Wojny: Clone Wars powstały w wyniku współpracy między Lucasfilm a Cartoon Network Studios, a zrealizował je zespół, na którego czele stanął Genndy Tartakovsky, twórca kreskówek: Samurai Jack i Laboratorium Dextera .

Gwiezdne Wojny: Clone Wars wzbogacają historię Gwiezdnych Wojen o nowe postacie, bitwy i wątki, odkrywając kolejne szczegóły legendarnej opowieści. Animowana wersja Clone Wars ukazuje, jak waleczni Rycerze Jedi wiodą Armię Republiki przeciw rozlicznym i bezwzględnym przeciwnikom, rozrzuconym po całej galaktyce. Nowi bohaterowie, imponujące bitwy i zawiłe historie nadadzą sadze o Gwiezdnych Wojnach nowy, ekscytujący wymiar.

A teraz zapraszam do naszej sekcji "Wojny klonów", gdzie znajduje się szczegółowe streszczenie wszystkich 10 odcinków drugiej serii.
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Rysowany Grievous

2004-03-13 10:22:00 SW.com

Oficjalna Strona Star Wars pokazała ostatnio nowe zdjęcie Generała Grievousa. Jest to skan kolejne karty z serii TOPPS. Warto dodać, że to pierwszy obrazek na którym ta postać przedstawiona jest ze swoimi mieczami świetlnymi...


KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Najnowsze zwiastuny Wojen Klonów

2004-03-01 12:22:00 TFN

Wczoraj pisaliśmy o 2 zwiastunach drugiego sezonu mikroserii Wojny Klonów. Dziś ukazały się 2 zupełnie nowe:

3 zwiastun - trwa 30 sekund.
4 zwiastun - trwa 1 minutę, w 31 sekundzie można usłyszeć głos Generała Grievousa.
KOMENTARZE (13)
Loading..