TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Trailer Clone Wars

2004-07-25 17:12:00 HopkinZ

Dziś chcemy zaprezentować Wam zwiastun Clone Wars zrobiony przez fana - Pawła "HopkinZ`a" Fronczaka. Pokazuje chyba najciekawsze sceny z odcinków Clone Wars i nie stanowi konkretnej zapowiedzi sezonu 3, choć w czasie oczekiwania na najnowsze odcinki, może być tak potraktowany.

Plik ma 24 MB i jest plikiem wmv. Można go pobrać z 2 źródeł:

- Bastion (http://www.gwiezdne-wojny.pl/video/cw/clone_wars_trailer.wmv)

- Strona HopkinZ`a (http://cloud.prohosting.com/hopkinz6/clone_wars_trailer.wmv)

Dzięki wielkie! Dobra robota!
KOMENTARZE (32)

Wojny Klonów

Wojny Klonów sezon III w Polsce

2004-07-20 15:57:00 Lord Sidious za Cartoon Network

W dniu dzisiejszym Cartoon Network Polska oficjalnie potwierdziła, że 21 marca 2005 zobaczymy trzecią serię Wojen Klonów. Z informacji uzyskanych na dzień dzisiejszy wynika, że tym razem nie będzie jednodniowego poślizgu w stosunku do premiery amerykańskiej, a w praktyce obejrzelibyśmy odcinki nawet wcześniej niż w USA, z powodu różnic czasowych. Co prawda do marca jeszcze wiele może się zmienić, ale pierwsza i jedyna jak dotąd oficjalna informacja mówi o 21 marca 2005. Oprócz informacji pojawiły się materiały prasowe do trzeciej serii, które można przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

Wojny Klonów nominowane

2004-07-16 10:47:00 TFN

Mini seria Wojny Klonów, została nominowana do nagrody Emmy w kategorii "Najlepszy program animowany (trwający godzinę lub dłużej)". Jedyną konkurencją w tej kategorii, jest kreskówka to "Atomówki: podwójna walka przed Gwiazdką".

Stworzone przez studio Castoon Network we współpracy z Lucasfilm Ltd, mikro-seria Wojny Klonów miała swoją premierę w listopadzie 2003 roku. Druga seria została wyemitowana w marcu 2004. Po sukcesie wszystkich dwudziestu odcinków, Lucasfilm Ltd. i Cartoon Network zdecydowali, iż powtórzą współpracę, produkując 5 nowych odcinków trzeciej serii, która zostanie wyemitowana 21 marca 2005 roku. Wcześniej 1 epizod trwał do trzech minut. Teraz każdy odcinek nowej serii będzie trwał 12 minut. Trzeci sezon Wojen Klonów wprowadzi widza do niezwykłego świata Gwiezdnych Wojen, pełnego przygód i intryg, które będą odnosić się do oczekiwanego przez wszystkich Fanów Epizodu III.

Gala Nagród Emmy odbędzie się w Los Angeles w słynnym audytorium "Shrine" (kilkakrotnie wręczano tam Oskary i inne nagrody). Wręczanie nagród w 28 kategoriach zostanie wyemitowana przez telewizyjną stację ABC w niedziele, 19 września tego roku.
Gospodarzem Gali będzie Garry Shandling. O innych nominacjach do nagród Emmy można przeczytać tutaj

Poniżej lista nominowanych za Wojny Klonów:
Brian A. Miller - Producent wykonawczy
Claudia Katz - Producent wykonawczy
Genndy Tartakovsky - Producent, Scenarzysta, Reżyser, Animator
Geraldine Symon - Producent
Jennifer Pelphrey- Producent nadzorujący
Bryan Andrews - Scenariusz
Mark Andrews - Scenariusz
Darrick Bachman- Scenariusz
Paul Rudish - Scenariusz
Scott Vanzo - Dyrektor animacji komputerowej
Yu Mun Jeong, - Dyrektor animacji
Robert Alvarez - Kierownik d/s terminów
Za całą ekipę pozostaje trzymać kciuki
KOMENTARZE (14)
Loading..