TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Wojny Klonów na DVD oficjalnie

2005-01-30 22:24:00

22 pojawi się pierwsza część Wojen Klonów na DVD. Będą to zebrane odcinki od 1 do 20, opisujące wydarzenia pomiędzy II i III Epizodem Gwiezdnej Sagi.

Na oficjalnej zaprezentowano tym razem zbliżenia okładki tej płyty a także samą płytę i druki dołączone do zestawu. Zawierają one postaci wykreowane specyficzną kreską Genndy'ego Tartakovsky'ego oraz Paula Rudisha.

Będzie to wydanie szerokoekranowe. W oryginale poza angielską ścieżką dźwiękową dołączona zostanie francuska i hiszpańska. Wszystkie w standardzie Dolby Surround 2.0.

Z dodatków należy spodziewać się dokumentu opisującego powiązania Wojen Klonów z "Zemstą Sithów", dodatku pokazującego kulisy powstawania serii, zwiastunu Epizodu III, dwóch komentarzy reżyserskich, szkiców i wiele więcej.

Oficjalna zapowiada, że to nie koniec informacji o tym wydaniu. Swego czasu Sue Rostoni stwierdziła, że w przypadku Wojen Klonów liczy na równoczesną premierę zarówno w pierwszym jak i drugim regionie. Czy trafi to do Polski, zobaczymy. Swoją drogą, ciekawe czy w polskiej wersji zostanie dołączony dubbing.

Na koniec garść obrazków:


Okładka


Płyta


Wkładka z listą rozdziałów


Wkładka


KOMENTARZE (1)

Wojny Klonów

Kilka słów o III sezonie Wojen Klonów

2005-01-21 09:56:00 Now Playing Magazine

Niedawno na lamach serwisu Now Playing Magazine pojawił się wywiad z twórcą animowanego serialu Wojny Klonów, Gendy`im Tartakovsky`im, który udziela kilka informacji na temat II sezonu (właściwie III - ale zmieniła się nomenklatura), który pojawi się już w poniedziałek 21 marca, również w Polsce.

"W II sezonie zobaczymy kilku Jedi, z 20 odcinka. Jednym z wątków, który mogę teraz zdradzić jest skończenie motywu pojedynku Generała Grievousa z ocalałymi Jedi na planecie Hypori. W pierwszym odcinku II sezonu zobaczymy jak Mistrz Jedi Ki-Adi Mundi ucieka z planety, jeśli to mu się uda. Grievous będzie tutaj głównym czarnym charakterem.

"W nowej serii zobaczymy wiele akcji, a tym samym mnóstwo walk na miecze świetlne. Nie chcieliśmy powtarzać pewnych motywów z przed roku, dlatego staraliśmy się zrobić kilka nowych rzeczy, które gładko umieścimy do serialu. Pamiętacie sekwencje z Mace`em Windu, z 12 i 13 odcinka? W tym roku zobaczy my podobne sceny, ale teraz z Yodą w roli głównej. Teraz naprawdę ujrzymy tego Mistrza Jedi wyzwalającego swoją prawdziwą potęgę.
Obi-Wan w II sezonie będzie trochę na uboczu, ponieważ cała ta historia tyczy się teraz, Anakina Skywalkera. Tym razem skupiliśmy się bardziej na przedstawieniu Anakina, gdyż, mimo iż pojawił się on w kilku odcinka poprzedniego sezonu, nie ukazaliśmy ogromu tej postaci w pełni. Skywalker staje się teraz główną postacią.
Szczerze mówiąc lubię postać Mace`a. W II sezonie ponownie będzie miał ciekawą scenę. Windu zobaczymy w 3 odcinku nowej serii".

Według ostatnich doniesień, po III Epizodzie może pojawić się kolejny serial animowany. Tartakovsky nie wyklucza ponownego powrotu do świata wykreowanego przez Lucasa.
"To zależy. Zawsze starałem się wykonywać odmienne projekty, a tym samym wydobywać z mojego zespołu wiele kreatywnych pomysłów. Kiedy po raz pierwszy przystąpiliśmy do tworzenia tego serialu w zeszłym roku, powiedziałem wszystkim, iż musimy działać ostrożnie, gdyż w innym przypadku będzie powtarzać te błędy do końca naszej kariery. Tworzeni tego typu seriali pochłania bardzo wiele czasu, jednak bardzo to lubimy".
KOMENTARZE (8)

Wojny Klonów

Wojny Klonów na dużym ekranie

2005-01-19 16:32:00

Marzenie wielu fanów spełniło się. Wojny Klonów trafią w końcu na duży ekran, niestety w bardzo ograniczonym zakresie. Ograniczonym z dwóch względów. Po pierwsze będzie to jedynie nowa seria – odcinki 21-25. Po drugie tylko raz – na Star Wars Celebration III. A po trzecie wejście jest tylko dla członków Oficjalnego Fanklubu. Jednak daje to pewną nadzieję, że któregoś dnia cały serial zmontowany w dłuższy film zostanie pokazany na dużym ekranie.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Oficjalne materiały promocyjne Wojen Klonów DVD

2005-01-16 21:10:00 IESB


Na łamach strony IESB pojawiły się nowe zdjęcie promujące wydanie animowanego serial Wojny Klonów na cyfrowym nośniku DVD. Zostały one wykonane w wysokiej rozdzielczości. Co ciekawe możemy również zobaczyć okładkę Wojen Klonów DVD, dodatkowo została umieszczona jej wersja bez napisów.
Warto odnotować, iż znane wszystkim nam serie I i II, wydane na jesień 2003 oraz wiosnę 2004 roku, są teraz oficjalnie nazwane sezonem I. Tak, więc seria III Wojen Klonów, składająca się z pięciu 12 minutowych odcinków, nawiązujących do Zemsty Sithów, które będą wydane 21-25 marca tego roku, zostały nazwane mianem sezonu II.
Dla przypomnienia I sezon Wojen Klonów zostanie wydany na DVD 22 marca tego roku. Wygląda na to, że cała promocja wokół animowanego serialu twórców Cartoon Network, wypełniającego lukę pomiędzy Atakiem Klonów a Zemstą Sithów, zacznie się pod koniec trzeciego miesiąca roku.
Jedną z dobrych stron I jak i II sezonu jest fakt, iż obie serie mają praktycznie po tyle samo minut, czyli ok. 1 godziny. Wykaz dodatków I sezonu możecie zobaczyć w tym linku>>>. Okładkę wydania I sezonu Wojen Klonów na DVD, jak i zdjęcia promujące prezentujemy poniżej:

Okładka DVDZdjęcia promocyjne


KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

Tartakovky o Wojnach Klonów

2005-01-07 23:05:00

Genndy Tartakovsky udzielił niedawno wywiadu dla „Now Playing Magazine”, w którym opowiedział o „Zemście Sithów” oraz „Wojnach Klonów”. Najważniejsze wypowiedzi mówią o tym, że Tartakovsky stwierdził, iż nowa seria generalnie będzie opowiadać o tym, co zobaczymy w napisach początkowych „Zemsty Sithów”. Film rozpocznie się w miejscu, w którym zakończy się serial, a dokładniej jego trzeci sezon. Tartakovsky dodał, że pierwsze dwie serie go wyczerpały i nie miał ani pomysłu, ani ochoty by wracać do „Wojen Klonów”, z podstawowej przyczyny – obawiał się, że kolejna seria nie ma szans dorównać dwóm poprzednim. Chyba, że wymyśli się coś zupełnie nowego. I choć podpisano kontrakt, Tartakovsky obawiał się, że nowa seria nie będzie już tak interesująca. Wtedy spotkał się z Georgem Lucasem, który stwierdził, że chce, by rysownik zrobił historię bardzo silnie związaną z Trzecim Epizodem. To zmotywowało Tartakovsky’ego, gdyż dzięki temu tak naprawdę stanie się częścią mitologii Gwiezdnych Wojen, co nie było do końca przekonujące po dwóch pierwszych seriach. A Lucas wyraził olbrzymie uznanie dla tego co zrobił zespół Genndy’ego i powiedział wprost, że chce by opowiedzieli historię napisów z Epizodu III.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Wojny Klonów na DVD

2005-01-07 16:39:00 Resztki Imperium

Jak donosi serwis The Digital Bits, Fox ujawnił kilka faktów na temat animowanej serii Wojen Klonów na cyfrowym nosniku DVD.
Jak wiadomo będą one się składać z pierwszej i drugiej serii. Dodatkowo na płytach znajdziemy komentarz reżysera – Genndy’ego Tartatkovsky’ego, a także … komentarz fanowski.
Inne dodatki to galeria plakatów, ujęć, rysunków, storyboardów, szkiców. Dwa filmiki dokumentalne – w tym jeden na temat powiązań Wojen Klonów – „The Clone Wars Connection”, zwiastuny i dema gier, a także pełną zajawkę „Zemsty Sithów”.
KOMENTARZE (12)
Loading..