TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

II tom Wojen Klonów do ściągnięcia

2005-03-27 16:42:00 StarWars.com

Miniony tydzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń ze świata Gwiezdnych Wojen. Jednym z ważniejszych było zapewne wyemitowanie II tomu Wojen Klonów, potocznie zwaną też 3 serią. Na łamach oficjalnej strony poświęconej Gwiezdnej Sadzie pojawiły się wszystkie pięć odcinków do ściągnięcia z darmowej strefy. Przypomnijmy, iż każdy z nich trwa 12 minut. Linki prezentujemy poniżej.

- Odcinek 21 (format: quick time, rozdzielczość: 320x163)
- Odcinek 22 (format: quick time, rozdzielczość: 320x163)
- Odcinek 23 (format: quick time, rozdzielczość: 320x163)
- Odcinek 24 (format: quick time, rozdzielczość: 320x163)
- Odcinek 25 (format: quick time, rozdzielczość: 320x163)


Wszystkie 25 odcinków serialu animowanego Wojny Klonów możecie pobrać z tego miejsca>>>.
KOMENTARZE (42)

Wojny Klonów

Ostatni odcinek Wojen Klonów

2005-03-26 10:49:00 pcg

Jakiś czas temu do sieci trafił 25 odcinek serialu animowanego Wojny Klonów. Możecie go pobrać wchodząc na forum>>>. (Spoiler):

Nowy odcinek rozpoczyna się w miejscu gdzie skończył poprzedni. Całość głównie toczy się na Coruscant, gdzie oddziały szturmowców-klonów wraz z Mistrzami Jedi, Mace`m Windu i Yodą próbują odeprzeć atak Konfederacji na planetę. Dodatkowo grupa trzech Jedi próbuje uratować Kanclerza przed porwaniem. Generał Grievous i jego ochroniarze używają wszelkich środków, aby wypełnić misję zleconą przez Sitha. W między czasie Anakin Skywalker dowiaduje się o tworzeniu armii składającej się ze zmutowanych wojowników z planety Neelvan. Wybraniec dokonuje dobrych jak i złych wyborów, które będą miały przyszły skutek w Zemście Sithów. Uwagę zwracają szybkie pojedynku na miecze świetne jak i dynamiczne ruchy wszystkich Jedi.
25 odcinek kończy się kilka godzin przed Epizodem III.

(Koniec Spoilera)

Update, 27 III
Na oficjalnej ukazał się już w darmowej strefie ostatni odcinek Wojen Klonów - XXV, który kończy się w momencie rozpoczęcia "Zemsty Sithów". Można go pobrać tutaj.
KOMENTARZE (51)

Wojny Klonów

24 odcinek Wojen Klonów

2005-03-25 19:42:00 pcg

Niedawno w sieci ukazał się 24 odcinek nowego sezonu Wojen Klonów do ściągnięcia. Wczorajszego wieczora w USA nie został wyemitowany 25 odcinek. Wygląda na to, że zobaczymy go właśnie dziś za kilka godzin. (Spoiler):

Nowy odcinek zaczyna się w momencie, w którym skończył się 23. Całość opowiada o porwaniu Kanclerza przez Generała Grievousa z Coruscant. Uniemożliwia to grupa trójki Jedi. Sceny są bardzo dynamiczne. Wszystko dzieje się w szalonym tempie. Rycerze Jedi wałcza z magna gwardzistami jak i samym Grievousem.
(Koniec Spoilera)
Jeśli chcecie ściągnąć nowy jak i poprzednie odcinki to zapraszamy w ten link>>> na forum.

Update
Na oficjalnej można ściągnąć kolejny odcinek serialu "Wojny Klonów" zupełnie za darmo, przynajmniej jeszcze przez jakiś czas, tutaj.
KOMENTARZE (50)

Wojny Klonów

Rozmowa z Paulem Rudishem

2005-03-24 12:00:00

Serial Wojny Klonów właśnie święci tryumfy na amerykańskim Cartoon Network, gdzie na DVD właśnie pojawiły się dwa pierwsze sezony, w zbiorczym wydaniu jako Tom Pierwszy. W Polsce na nowy sezon będziemy musieli poczekać jeszcze z miesiąc, ale i tak jest to bardzo dobry okres, by porozmawiać z jednym z twórców serialu, Paulem Rudishem. Paul jest dyrektorem artystycznym serialu i praktycznie prawą ręką Genndy’ego Tartakovsky’ego. Rozmowę z nim możecie przeczytać tutaj.
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

Animowanie "Wojny Klonów" nie w tym roku.

2005-03-23 16:13:00 ICO za Panoramą DVD

W serwisie Panorama DVD pojawił się poniższy artykuł:

Animowane "Wojny klonów" na DVD - w USA już są, w Polsce Imperial nie planuje ich wydania! A przynajmniej nie znajdują się one w planach wydawniczych DVD na rok 2005.

22 marca na płytach DVD w USA zadebiutowały "Wojny klonów", czyli seria 20 krótkich filmów animowanych rozgrywających się w świecie "Gwiezdnych wojen". Ich europejska premiera planowana jest 9 maja - na dziesięć dni przed pojawieniem się w kinach ostatniej części gwiezdnej sagi George'a Lucasa "Zemsty Sithów". Niestety, jak nas poinformowano w Imperialu, w tegorocznym katalogu premier polskiego dystrybutora nie przewiduje się wydania DVD "Wojen klonów" w naszym kraju.

Wiadomość ta zapewne zasmuci licznych fanów "Gwiezdnych wojen" w Polsce. Pozostaje mieć nadzieję, że europejskie wydanie - jak już często w przeszłości się zdarzało - posiadać będzie również polskie napisy i można będzie je wówczas kupić sobie na Zachodzie. Przypomnijmy, że animowane "Wojny klonów" rozgrywają się pomiędzy fabularnymi epizodami II - "Atak klonów" i III - "Zemsta Sithów", który będzie dopiero miał swoją kinową premierę 19 maja. Kreskówki rodem z Lucasfilmu i Foxa przypominają więc pod tym względem wcześniejszy projekt braci Wachowskich - "Animatrix", również będący łącznikiem między poszczególnymi częściami "Matrixa".

KOMENTARZE (22)

Wojny Klonów

23 odcinek Wojen Klonów

2005-03-23 00:38:00 torrentspy.com

Posiadacze programów ściągających pliki w formacie .torrent mogą obejrzeć już 23 odcinek animowanego serialu Clone Wars.
(SPOILER): Zobaczycie w nim między innymi: początek bitwy o Coruscant, która rozpocznie Epizod III, staniecie się świadkami porwania Kanclerza Palpatine`a przez Generała Grievousa, a także zobaczycie misję Anakina i Obi-Wana na pewnej lodowej planecie, gdzie Skywalker przejdzie kolejną próbę. (KONIEC SPOILERA)

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć 23 odcinek zapraszamy na forum>>>.

Update
Ocinek XXIII znajduje się tutaj. To oficjalna, więc wiadomo, zniknie za jakiś czas.
KOMENTARZE (116)

Wojny Klonów

22 odcinek Wojen Klonów

2005-03-23 00:17:00 VT-16

W sieci ukazał się 22 odcinek drugiego sezonu serialu animowanego Wojny Klonów. (Spoiler):

W 22 odcinku zobaczymy między innymi pojedynek pomiędzy Hrabią Dooku a Grievousem. Będzie to pewien etap szkolenia Generała Wojsk Konfederacji.
(Koniec Spoilera)
Poniżej prezentujemy zdjęcia z nowego odcinka:

- Zdjęcie 1
- Zdjęcie 2
- Zdjęcie 3


Jeśli chcecie pobrać nowy odcinek to serdecznie zapraszamy na forum>>>.

Update, 24 III
Od dziś na oficjalnej, zupełnie za darmo (przez jakiś czas), można legalnie ściągnąć XXII odcinek serialu Wojny Klonów. Wystarczy wejść w tego linka.

Zapraszam też do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłem podczas konferencji z Paulem Rudishem, który jest dostępny tutaj.
KOMENTARZE (11)

Wojny Klonów

Clone Wars volume I na DVD

2005-03-22 21:57:00

W USA, choć oficjalnie powinno zadebiutować dopiero jutro, już dziś na półki niektórych sklepów trafiło zbiorcze wydanie dwóch pierwszych sezonów serialu "Wojny Klonów". I choć w drugim regionie zacznie się on pojawiać przede wszystkim w kwietniu, na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora - firmy Imperial Enteraiment niestety brakuje go wśród zapowiedzi. Pozostaje mieć nadzieję, że zmieni się to niebawem.
KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

2 sezon Wojen Klonów – do ściągnięcia

2005-03-22 04:39:00 VT-16

Od niedawna w sieci można już ściągnąć 21 odcinek Wojen Klonów, animowanego serialu z Cartoon Network.
Warto przypomnieć, iż nowy odcinek trwa około 12 minut, jak również jest dokończeniem ostatniego pierwszej serii. Dokładny opis zamieszczaliśmy w tym linku>>>. Co ciekawe animacja w 2 sezonie jest trochę bardziej dynamiczna i wyrazistsza.
Jeśli chcecie obejrzeć nowy odcinek to serdecznie zapraszamy na forum.

Update, 23 III
W dniu dzisiejszym oficjalna strona Gwiezdnych Wojen, udostępniła do ściągnięcia za darmo pierwszy odcinek nowej serii Wojen Klonów. Można go ściągnąć w formacie QuickTime tutaj. Znając życie, link będzie działął jedynie kilka tygodni, potem zniknie.
KOMENTARZE (107)

Wojny Klonów

Plakat 2 sezonu Wojen Klonów

2005-03-12 14:01:00 StarWars.com

Na łamach bezpłatnej strefy StarWars.com pojawił się oficjalny plakat do 2 sezonu Wojen Klonów. Dla przypomnienia zostanie on wyemitowany w USA już za niespełna dziewięć dni, czyli w poniedziałek 21 marca na stacji Cartoon Network. W ten sam dzień również pojawi się w sieci, a konkretnie na łamach Hyperspace. Niestety w polskiej stacji Cartoon Network serial animowany trafi dopiero 25 kwietnia. Informowaliśmy o tym w tym linku>>>.

Drugi sezon Wojen Klonów będzie się składał z pięciu 12 minutowych odcinków. Opis pierwszego odcinka nowej serii możecie przeczytać tutaj. Zwiastuny emitowane na Cartoon Network możecie ściągnąć w tym linku.

Na pierwszym planie plakatu drugiego sezonu przedstawiono Anakina i Obi-Wana. Skywalker ma tutaj bardzo złowieszczy wygląd, w porównaniu z teaserowym plakatem pierwszego sezonu. Co ciekawe oba różnią się znacznie kolorystyką. Dodatkowo plakat drugiego sezonu nawiązuje również do teasorowego Zemsty Sithów. Chodzi konkretnie o podobne ułożenie animowanego Anakina, jak i aktora Haydena Christensena.
Dodatkowo na plakacie powyżej głów Anakina i Obi-Wana widać zakrytą mrokiem planetę Coruscant. Niżej widać jeszcze walkę Mistrza Ki-Adi Mundiego z Generałem Grievousem, której dokończenie zobaczymy w dwudziestym pierwszym odcinku. W tle widać jeszcze szturmowców-klonów.

Plakat drugiego sezonu Wojen Klonów prezentujemy poniżej.


KOMENTARZE (10)

Wojny Klonów

Trailery 2 sezonu Wojen Klonów

2005-03-10 19:04:00 YodaJeff

W sieci ukazały się dwa zwiastuny promujące 2 sezon serialu animowanego Wojny Klonów. Całość będzie wprowadzeniem do III Epizodu Gwiezdnych Wojen, którego premiera jest zapowiedziana na 19 maja 2005 roku. Drugi sezon Wojen Klonów będzie się składał z pięciu odcinków. Każdy z nich będzie trwał 12 minut.
Zwiastuny możecie obejrzeć poniżej:
- Zwiastun 1
- Zwiastun 2

Dodatkowo opis 21 odcinka serialu Wojny Klonów możecie przeczytać w tym linku>>>
KOMENTARZE (10)

Wojny Klonów

21 odcinek Wojen Klonów – dokładny opis

2005-03-10 18:53:00 AINC

Na łamach strony Ain’t It Cool News pojawił się dokładny opis 21 odcinka serialu animowanego Wojny Klonów. Prezentujemy go poniżej. (Spoiler):

Pierwszy odcinek nowej serii rozpoczyna się w tym momencie, w którym została przerwana akcja ostatniego sezonu. Zobaczymy tutaj wiele szybkich sekwencji, w których szturmowcy ARC kierują się do wraku krążownika Republiki na Hypori. W między czasie zrzucą kilka bomb a także zniszczą wiele super droidów bojowych. W momencie, kiedy kanonierka wleci do wraku, zobaczymy jeszcze walkę między Ki-Adi Mundim a Generałem Grievousem. Szturmowcy ARC wystrzelają wszystkie pociski, jakie mają w Generała Wojsk Konfederacji. Mimo to będą zmuszeni zostawić Mistrza Mundi, aby uratować resztę Jedi (Shaak Ti oraz Aayle Secure). Jedynie dwóch Jedi przeżyje masakrę. Grievous podniesie rękojeść miecza, przyczepi ją do pasa, a w momencie, kiedy klony zaczną tworzyć drogę ucieczki przez pozostałe droidy, Grievous ostrzeże ich „Uciekajcie Jedi, uciekajcie. Przedłużyliście tylko to, co i tak nieuniknione” (“Run Jedi Run, you have only prolonged the inevitable.”).

Następnie zobaczymy scenę z małym 10 letnim Anakinem wraz, z Qui-Gon Jinnem. Obaj będą rozmawiać na podobny temat, co Yoda i Luke w Imperium Kontratakuje, przed udaniem się do jaskini, aby sprostać swoim strachom.
Qui-Gon - „Panuj nad swoim strachem. Jestes Wybrańcem” (“Control you fear. You are The Chosen One.”)
Owa scena okazę się snem Yody, którym Mistrz Jedi nie będzie uradowany.

Akcja przeniesie się do sali Rady Jedi, gdzie będzie trwała dyskusja na temat zagrożenia, jakie stawia, Grievous. "Generał Grievous zmienia przebieg wojny", powie Mace Windu.
Z powodu wielkich strat Jedi w Wojnach Klonów, Obi-Wan (jako członek Rady) zaproponuje, aby zapomnieć o próbie, Jedi i awansować Anakina na stopień Rycerza. Spotka się to z mieszaną reakcją Mistrzów, którzy rozpoczną dyskusję na temat wad i zalet Anakina. Obi-Wan wysunie mocny argument, z którym nawet, Yoda się zgodzi „Niekonwencjonalna kariera młodego Skywalkera się stała. Jego próby ku temu były nazbyt widoczne. Pokładam nadzieje w Moc. Rycerzem powinien on zostać” (“Unorthodox young Skywalker’s career has been. So too will be his trials. Trust in the Force, I do. A Knight, he shall be”).

Następnie zobaczymy scenę, w której Anakin przemierza mnóstwo ulic na Coruscant. Będzie za nim podążała pewna tajemnicza postać, ubrana w czarny płaszcz. Skywalker szybkim ruchem włączy swój miecz świetlny, trzymając jednocześnie ową postać przy ścianie. Okaże się, iż tą postacią jest Padme. W tym momencie zacznie przygrywać motyw miłości z Ataku Klonów, czyli „Across of the Stars”.
Oboje omówią problemy, jakie tyczą się ich stanowiska wobec małżeństwa. „Zdawaliśmy sobie sprawę, że tak będzie. Może po wojnie wszystko się zmieni” (We knew it would be like this, perhaps things can change after the war,”) powie Padme. Następnie Anakin stwierdzi, iż Padme wygląda bardzo ładnie w czerni a następnie oboje się pocałują. Ich miłosny uścisk przerwie C-3PO, który będzie zaskoczony owymi wydarzeniami. Co ciekawe droid będzie miał na sobie całkowicie złotą zbroją. Pochwali się tym przed Anakinem mówiąc „W służbie dla pani senator, musi się dobrze prezentować”(“In the service of a senator, one must be presentable”). Anakin stwierdzi, ze 3PO wygląda imponująco, szalenie imponująco. Następnie Obi-Wan zawiadomi Skywalkera, aby udał się do Świątyni Jedi w celu nadania mu stopnia Rycerza.

Anakin spóźni się na ceremonie. Skywalker będzie miał dosyć nazywania go chłopcem, odpowiadając Obi-Wanowi „Tak daleko jak zachodzi mądrość, nie jesteś Qui-Gon Jinnem” (“As far as wisdom goes, you’re no Qui Gon Jinn.). Kenobi będzie zaskoczony, mimo to zgodzi się z tym stwierdzeniem „Nie tak jak dzień idzie swoim biegiem, ja nie stosuje się do jego poleceń” (“Not a day goes by I don’t look to his guidance,”). Jednak wielka niespodzianka będzie czekała właśnie Anakina.
Obi-Wan zaprowadzi Skywalkera do ciemnego pokoju, który zostanie oświetlony przez światło wydobywające się z mieczy świetlnych Mistrzów Rady Jedi. Anakin się uśmiechnie. Yoda powie „Z racji Rady, z woli Mocy, mianuje cię Rycerzem Jedi Republiki”, a następnie odetnie mu warkoczyk Padawana. Warkoczyk zostanie oczyszczony przez C-3PO, który następnie odniesie go Padme. Żona Anakina włoży go do pudełka, w którym będzie się również znajdował naszyjnik z drzewa Japoru, dany Amidali w Epizodzie I. W czasie tej sceny będzie grał Marsz Imperium.

Jako prezent, Padme podaruje Anakinowi droida R2-D2, która będzie się przypatrywać transmisji holograficznej. Będzie na niej widoczne umieszczanie R2 do myśliwca Eta2 Skywalkera, po czym odlot z Coruscant. Motyw „Across the Stars” znowu będzie słyszalny w tle.

KOMENTARZE (13)

Wojny Klonów

2 sezon Wojen Klonów w kwietniu w Polsce

2005-03-10 17:01:00 Stopklatka.pl

W kwietniu w programie Cartoon Network (dostępny w polskich sieciach kablowych) odbędzie się premiera animowanego serialu pt. "Clone Wars".

Fabuła cyklu kontynuuje opowieść od ostatniej sceny filmu "Gwiezdne Wojny: część II - Atak klonów", aż do początku następnej części sagi "Gwiezdnych Wojen: części III - Zemsty Sithów", która już w maju wejdzie na ekrany kin.

"Clone Wars" składa się z pięciu 12-minutowych odcinków, które przedstawiają pełną niezwykłych wydarzeń wojnę, w której dawna republika musi zmierzyć się z potężnym ruchem Separatystów, dowodzonym przez złe moce. W odcinkach tych pojawia się Generał Grievious, postać, która odegra istotną rolę w najnowszej części Gwiezdnej Sagi.

Kolejne odcinki "Clone Wars" będzie można oglądać codziennie od poniedziałku, 25 kwietnia, o godz. 19:00.


I jeszcze ten sam news z Cartoon Network:

W kwietniu zawita na naszej antenie długo oczekiwana seria Clone Wars, której fabuła kontynuuje opowieść od ostatniej sceny filmu Gwiezdne Wojny: Część II - Atak klonów, aż do początku następnej części sagi: Gwiezdne Wojny: Część III, która już w maju wejdzie na ekrany kin.

Nowy mini-serial składa się z pięciu 12-minutowych odcinków, które przedstawiają pełną niezwykłych wydarzeń wojnę, w której dawna republika musi zmierzyć się z potężnym ruchem Separatystów, dowodzonym przez złe moce. W odcinkach tych pojawia się Generał Grievious, postać, która odegra istotną rolę w najnowszym filmie fabularnym.

Wszechstronnie utalentowany George Lucas zadecydował, że wyczekiwane z niecierpliwością Clone Wars pojawią się właśnie na antenie Cartoon Network, co jest dla nas najważniejszą wiadomością w tym miesiącu!

Po obejrzeniu Clone Wars będziecie z pewnością doskonale przygotowani na Gwiezdne Wojny: Część III.

Nowe odcinki możecie oglądać codziennie od poniedziałku, 25 kwietnia, o godz. 19:00, a w sobotę, 30 kwietnia o godz. 10:00 wszystkie pięć odcinków pokażemy ponownie, jeden po drugim.


Polska premiera będzie trochę opóźniona względem amerykańskiej. Nie wiadomo na razie, czy premiera w Polsce zostanie opóźniona w stosunku d
KOMENTARZE (6)

Wojny Klonów

Clone Wars Volume II

2005-03-06 09:13:00 www.starwars.com

Nowe części animowanej serii Clone Wars zadebiutują w stacji telewizyjnej Cartoon Network już 21 marca 2005. Każdy odcinek wyświetlany będzie w godzinach popołudniowych (czasu amerykańskiego), a po kilku godzinach pojawiać się będzie na www.starwars.com. Jak jednak wiadomo, przywilej obejrzenia będą mieli tylko ci, którzy posiadają dostęp do usługi Hyperspace lub, znając życie, także osoby umiejące szperać po sieciach p2p. Wersja w mniejszej rozdzielczości będzie dostępna następnego dnia, na podstronie Oficjalnej poświęconej serialowi.

Star Wars: Clone Wars Volume II to pięć nowych odcinków, które w porównaniu z tymi z poprzedniego cyklu, są znacznie dłuższe (około 12 minut każdy!). Akcja zaczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym zakończył się odcinek 20. Grupa Jedi jest uwięziona we wraku niszczyciela gwiezdnego na planecie Hypori. Poluję na nią złowrogi Generał Grievous. To właśnie w tych pięciu nowych częściach zobaczymy, w jaki sposób udało się przetrwać Ki-Adi-Mundiemu oraz innym Jedi. Co ciekawe, w pewnym momencie opowieść przeniesie się nieco w czasie, by pokazać, jak walczą Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker, będący już Rycerzem Jedi.

Warto zauważyć, że seria zakończy się dokładnie w tym momencie, w którym rozpoczynać się będzie Epizod III - Zemsta Sithów. W ten sposób będziemy mieli m.in. możliwość zobaczenia, jak przebiegały pierwsze fazy ataku na Coruscant oraz jak Generał Grievous porwał kanclerza Palpatine'a.
KOMENTARZE (31)

Wojny Klonów

Synopis II części Wojen Klonów

2005-03-03 00:05:00

Na TheForce.Net znalazł się synopis II Części Wojen Klonów.

Grupa Jedi została zdziesiątkowana przez nowego wroga – potężnego Generała Grievousa, na początku 21 odcinka, Jedi muszą zmienić strategię by pokonać Generała i powstrzymać Separatystów. Yoda proponuje, że można by już przyznać tytuł Rycerza Jedi, kończąc jego nauki u Obi-Wana, mimo że jak sam twierdzi, ostateczny test Jedi dopiero nadejdzie. Tymczasem Obi-Wan i Anakin prowadzą Republikę do walki z Separatystami, podczas gdy przywódca Separatystów ... Darth Sidious planuje atak na planetę Coruscant. Anakin i Obi-Wan są na odległej planecie Koobi, by śledzić domniemaną grupę Konfederatów. To Mace Windu i Yoda będą musieli dowodzić obroną Republiki i zatrzymać Kanclerza Palpatine’a w bezpiecznym miejscu, zanim dopadnie go Grievous.
KOMENTARZE (0)
Loading..