TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Nowe wieści o serialu - UPDATE.

2007-03-18 10:33:03 RI

Dotarły do nas nowe informacje dotyczące fabuły przygotowywanego serialu Clone Wars 3D. Oczywiście jak przystało na takie wiadomości mogą być one całkowicie prawdziwe, całkowicie nieprawdziwe lub prawdziwe po części. Na początek SPOILERY:

(Spoiler):Pierwszy odcinek Clone Wars 3D ma miejsce między II i III Epizodem i koncentruje się na Anakinie, Obi-Wanie oraz Hrabim Dooku i Asajj Ventress. Anakin ma też młodą Padawankę, czerwoną Twi’lekiankę (czy pod opieką, czy w szkoleniu nie wiadomo). Natomiast akcja koncentruje się na próbie uwolnienia przez Jedi syna Hutta Jabby z rąk Separatystów. Warto zaznaczyć, że jeśli potwierdzą się informacje o Padawance Anakina lub synie Jabby otrzymamy kolejną wielką sprzeczność a zarazem nielogiczność w uniwersum, czyli to, do czego serial Clone Wars zdążył nas już niestety przyzwyczaić.(Koniec Spoilera)

Co ważniejsze same reakcje na serial nie były zbyt pozytywne. I choć pojazdy czy klony są renderowane bardzo realistycznie, inne postaci pozostawiają wiele do życzenia. O ile jeszcze obcy jakoś przechodzą, o tyle w przypadku ludzi trudno mówić o udanym efekcie. Z jakiś przyczyn również R2-D2 nie wygląda najlepiej. Serial jest przygotowywany w Singapurze. Ale według ludzi od marketingu, wcale nie jest on tak mroczny, jak zapowiadał Lucas. Jest on szykowany dla 12-latków. Co ważniejsze, podobno załoga Lucasa szykuje też inny serial animowany dla sześciolatków (Teletubisie w wersji SW?) oraz aktorski dla, uwaga, 16-latków (a więc płonne okażą się nadzieje na dojrzałość fabuły dorównującej choćby serialowi "Battlestar Galactica"). Choć znając życie to można się spodziewać, że i starsi fani będą oglądać wszystkie trzy seriale.

UPDATE:

Poniżej prezentujemy też kolejny obrazek z serialu:

KOMENTARZE (52)
Loading..