TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Nowe SPOILERY do serialu "Clone Wars"... - UPDATE - PRIMA APRILIS!

2007-04-01 10:03:21 NBC

Nie opadł jeszcze kurz po ostatnich doniesieniach, a już mamy dla Was nowe informacje. Otóż nie kto inny jak sam George Lucas udzielił wczoraj wywiadu amerykańskiej stacji NBC. Przepytywany o swoje dalsze plany uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej fabuły serialu. Oto czego można się było dowiedzieć:

(Spoiler): Jeden z odcinków ma skupiać się na Obi-Wanie Kenobim i jego przeszłości. Otóż Obi-Wan wraz z Anakinem i jego Padawanką (o której informowaliśmy wcześniej) trafi na planetę Urobos, która jak się okazuje jest miejscem, w którym się urodził. Jedi spotka tam swoich rodziców, a także - co ciekawe - brata Owena Kenobiego, który będzie generałem Separatystów dowodzącym armiami droidów na tej planecie. Druga informacja dotyczy postaci Dartha Plaguiesa - otóż jak się okazuje, wystąpi on w jednym z odcinków jako duch! Być może to jest powód anulowania powieści o tym Mrocznym Lordzie Sithów. Pozostaje nam jedynie czekać na efekty.(Koniec Spoilera)

Lucas nie dał z siebie niestety wyciągnąć nic więcej, mówiąc, że cała reszta jest tajemnicą, ale fani (zwłaszcza Ci najmłodsi) na pewno nie będą zawiedzeni.

UPDATE:

Niestety i ten news okazuje się być nieprawdziwy... Choć dla niektórych to zapewne prawdziwa ulga :) Po ostatnich doniesieniach można się już praktycznie spodziewać wszystkiego dlatego uważajmy, by nie stało się to samospełniającym się proroctwem :)

PRIMA APRILIS!

KOMENTARZE (25)
Loading..