TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Trailer Clone Wars 3D

2007-05-27 20:37:00 StarWars.com

W dniu dzisiejszym najpierw jako niespodzianka na Celebration IV, a następnie na łamach StarWars.com ukazał się trailer zapowiadanego od dawna serialu Clone Wars 3D. Możecie go zobaczyć pod tym linkiem>>>.

O serialu rozmawiamy na Forum.

UPDATE (28/05/2007 0:40 - Freed):

Dla wszystkich tych, którzy z jakichś powodów mają problemy z obejrzeniem trailera, jest on dostępny do ściągnięcia także z naszego serwera w formacie .avi wraz z polskimi napisami. Klikajcie w ten link>>> aby ściągnąć plik (rozmiar 5.85 MB). Wszystkie marudy informuję, że to moje pierwsze napisy, dlatego z góry dziękuję za wszelkie sugestie w komentarzach. ;)


KOMENTARZE (114)

Wojny Klonów

Opowieści z Nowej Republiki – zwiastun!

2007-05-26 10:58:00 Tales of The New Republic

Niedawno informowaliśmy o nowym projekcie ze świata Gwiezdnych Wojen, animowanym serialu „Opowieści z Nowej Republiki”. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Na łamach strony Tales of The New Republic pojawiło się kilka nowych zdjęć.
Dodatkowo można obejrzeć zwiastun, ukazujący animacje serialu. Serdecznie zapraszamy w to miejsce.


KOMENTARZE (36)

Wojny Klonów

Animowane opowieści z Nowej Republiki - UPDATE

2007-05-24 11:27:27 Theforce.net i SW: Animated

Serwis theforce.net otrzymał następującego linka: www.talesofthenewrepublic.com...i nic więcej. Żadnego wytłumaczenia, ani podpisu. A na stronie same kadry:
Co to? Być może jest to projekt fanów, którzy postanowili podgrzać atmosferę w ten właśnie sposób podając informacje o swoim dziele. Ale z drugiej strony: w kilku swoich wypowiedziach George Lucas wspominał (może przejęzyczając się) o dwóch serialach animowanych. Kiedyś Lucas mówił też o scenach bitew kosmicznych z X-wingami i myśliwcami TIE. W dodatku logo tego projektu wygląda idealnie tak samo jak logo na "animowanych" figurkach Gentle Giants. Czyżby zanosiło się na dwa oficjalne seriale animowane? A może to jednak fani zajęli się tworzeniem projektu ambitniejszego niż "The Clone Wars"? Dowiemy się jutro.

UPDATE: Jeszcze 24 godziny temu na owej stronce znajdowały się jeszcze trzy inne screeny. Szczęśliwie fanom udało się je zawczasu zapisać:

KOMENTARZE (35)

Wojny Klonów

Plakat ''The Clone Wars'' na C4

2007-05-18 10:42:23 StarWars.com

Od dawna zapowiadało się, że na nadchodzącym Celebration IV poznamy szczegóły dotyczące nowego animowanego serialu pod finezyjnym tytułem "The Clone Wars". Panel o serialu ruszy w niedzielę 27 maja od godziny 10.30 czasu Los Angeles, czyli u nas będzie godzina 19.30. Dziś ukazał się plakat tego panelu, przedstawiający wizerunek głównych bohaterów serii:

Wkrótce oficjalna zacznie też umilać fanom oczekiwanie na serial dodając szereg reportaży z produkcji.
KOMENTARZE (66)

Wojny Klonów

Znamy już tytuł oraz producentów serialu animowanego

2007-05-12 22:53:00 StarWars.com

Zapowiadając kolejny panel na Star Wars Celebration IV, oficjalna zapowiedziała także nowy serial – „The Clone Wars” (poprzedni w oryginale nazywał się po prostu „Clone Wars”, prawie ta sama nazwa, ale jak widać, prawie robi różnicę).

Producentem serialu została Catherine Winder, a głównym reżyserem Dave Filoni. 27 maja na CIV zdradzą oni szczegóły na temat powstawania serialu oraz swojej utalentowanej ekipy. Pokażą też pierwsze fragmenty nowego i fascynującego serialu, który powstawał pod czujnym okiem George’a Lucasa.


Winder jest producentem wykonawczym w Lucasfilm Animation, zarządza zarówno produkcją jam i rozwojem. W swojej karierze była zarówno producentem, producentem wykonawczym jak konsultantem. Pracowała wcześniej w studiach Fox Animation, gdzie nadzorowała prace nad „Epoką Lodowcową”. Pracowała też jako producent nad serialami „Spin City”, „Spawn” (oba dla HBO) oraz „Aeon Flux” (dla MTV). Pracę w Azji rozpoczęła w japońskich studiach Walta Disneya a potem w Hanna-Barbera/Turner Pictures na Tajwanie i w Los Angeles.


Filoni ostatnio był reżyserem animowanego serialu „Avatar: The Last Airbender” dla stacji Nickelodeon. Rozpoczynał swą pracę w Film Roan jako asystent reżysera przy filmie „Król wzgórza”. Potem pracował w studiach Walta Disneya między innymi nad filmem „Lilo i Stitch”. Jest fanem Gwiezdnych Wojen od lat.
KOMENTARZE (18)

Wojny Klonów

Randy Stradley o Wojnach Klonów

2007-05-10 17:30:21 RI

Randy Stradley, redaktor w wydawnictwie Dark Horse, na swoim blogu wypowiedział się na temat serialu animowanego Wojny Klonów, który jest szykowany przez studio Lucas Animation. Okazuje się, że w zeszłym roku, Stradley miał możliwość napisać scenariusz jednego z odcinków. Jak sam dodaje, to ciekawe doświadczenie i lepiej płatne niż praca nad komiksami. Wpierw napisał streszczenie, potem je poprawił po uwzględnieniu uwag od producenta, reżysera oraz scenarzysty serii, a gdy zostało zaakceptowane napisał scenariusz. Potem, jak dodaje po raz kolejny dostał uwagi, więc musiał przepisać wszystko jeszcze raz. Na tym jego udział w przedsięwzięciu się zakończył, ale wie, że scenariusz został jeszcze parę razy przepisany, i dodaje, że wie o co najmniej jednej scenie, która pozostała bez większych zmian.

Może jedynie cieszyć fakt, że pisanie scenariuszy powierza się ludziom znającym się na Expanded Universe.
KOMENTARZE (9)
Loading..