TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Wycięta scena z ''The Clone Wars''

2008-10-29 22:40:19 GameTrailers

W bardzo ciekawy sposób poznaliśmy jedną z wyciętych scen z filmu „Wojny Klonów”. Otóż gra „The Clone Wars: Lightsaber Duels” zawierać będzie wiele fragmentów filmu. Jak się okazuje w tym także i te, które w wersji ostatecznej kinowego pilota się nie znalazły. Dzięki grze dowiedzieliśmy się jak miała początkowo wyglądać scena rozgrywana w sali tronowej pałacu na Teth, gdzie Jedi i Rotta odpoczywali. W przyjętej wersji Anakin i Ahsoka postanawili się przemieścić po podejrzanej rozmowie z kapitanem Rexem. Tutaj natomiast jest znacznie goręcej, bo do akcji wkracza Asajj Ventress wraz z droidami. Dzięki czemu w pomieszczeniu wywiązuje się regularna walka. Filmik z „Lightsaber Duels” z wyciętą scenką z „Wojen Klonów” oglądniecie poniżej:
Jak myślicie, warto było wycinać ten fragment? Temat na forum.
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

TCW #5 dziś w TV

2008-10-24 10:59:53 StarWars.com

Dzisiejszego wieczoru mieszkańcy USA będa mieli okazję obejrzeć piąty odcinek serialu The Clone Wars pt. „Rookies”.
Oddział rekrutów musi obronić się przed atakiem jednostki komandosów składającej się z droidów.

Wypowiedź twórców serialu na temat piątego odcinka znajdziecie tutaj. Wstęp w postaci komiksu znajduje się w tym miejscu.

Przypominamy, że serial można również oglądać online na CaroonNetwork.com w dziale „video”.

Poniżej znajduje się preview do piątego odcinka.

The Clone Wars 1x05: Rookies – previewTemat na forum.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

TCW: twórcy o odcinku czwartym i piątym

2008-10-22 10:58:33 StarWars.com

Kto już nie może doczekać się kolejnego odcinka "The Clone Wars" ten może przygotować się do kolejnego seansu czytając opowieść autorów o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i dlaczego to wszystko robią. Zacznijmy od odcinka z zeszłego tygodnia

Destroy Malevolence

W tym odcinku Padmé i C-3PO zostają porwani przez Generała Grievousa, a Anakin i Obi-Wan muszą uratować panią Senator i ostatecznie zniszczyć niebezpieczny "Malevolence". Jednakże Catherine Taber, która podkłada głos pod senator Amidalę (wcześniej grała jako Mission Vao w Rycerzach Starej Republiki) wcale nie uważa Padmé za kolejną damę w opresji. "Nie tak ją widzę. Jest z pewnością damą, ale rzadko oczekuje na pomoc. Czasem wpada w trudne sytuacje, ale zawsze z ważnych powodów, ponieważ zawsze jest gotowa walczyć w to w co wierzy. Ona naprawdę nie potrzebuje ratowania, zawsze potrafi się sama uratować. Potrafi być bardzo kobieca, ale jednocześnie jest gotowa pobrudzić sobie ręce, jeśli tylko trzeba. Odgrywanie jej jest wielką radością, ponieważ prawie mogę grać siebie, choć ona była królową, jest senatorem, więc musi być nieco bardziej wytworna."

Prócz możliwości pokazania niektórych nieodkrytych jeszcze stron postaci Padmé, odcinek pozwolił na inne wydarzenie, ważne dla Taber, ale i dla jednego z najistotniejszych związków w świecie Star Wars. "Co było świetne w tym odcinku, to fakt, że po raz pierwszy w "The Clone Wars" Padmé i Anakin są fizycznie razem. W filmie mieli okazję się spotkać tylko przez hologram, więc dopiero teraz jest okazja zobaczyć ich wspólnie walczących z droidami. To trochę taka gwiezdnowojenna wersja randki, a zawsze jest dobrze zobaczyć jak ta dwójka współpracuje. Ich sekretny związek jest bardzo ważnym motywem dla większej historii Star Wars, więc za każdym razem gdy są widzimy ich razem, możemy ujrzeć zapowiedź tego co ma później nastąpić."

Temat na forum.


Z kolei w najbliższy piątek w amerykańskim Cartoon Network premierę będzie miał odcinek...

Rookies

W odcinku pod tytułem "Rookies" samotna grupa klonów strzeże odległego posterunku. Komandorzy Rex i Cody muszą zainspirować młodych kadetów, żeby ci uwierzyli w siebie, aby powstrzymać inwazję złowieszczych Droidów-komandosów.

Reżyser odcinka Justin Ridge (wcześniej pracujący między innymi nad serialem "Avatar: The Last Airbender") mówi, że istotą tego odcinka było przedstawienie klonów jako jednostki, więc podstawową trudnością było stworzenie unikatowych osobowości dla każdego z nich. Ridge uważa, że kombinacja scenariusza Steve'a Melchinga, grafiki takich artystów jak Steward Lee, Bosco Ng i Le Tang, oraz nadzór głównego reżysera Dave’a Filoniego pozwoliły stworzyć wspaniały odcinek historii Gwiezdnych Wojen...bez ani jednego Jedi w pobliżu. "Scenariusz był bardzo zabawny, dobrze napisany, pokazywał w jaki sposób klony rozmawiają, jak ze sobą współpracują, pokazywał, że są oni poszczególnymi osobami, które wspólnie muszą wymyślić jak wygrać i przetrwać."

Mówi scenarzysta Steven Melching: "Cztery główne klony to jednostki prosto ze szkolenia, więc miałem przyjemność w tworzeniu ich postaci. Zostali wysłani do placówki wywiadowczej gdzieś na krańcu galaktyki, więc mają takie poczucie, że marnuje się ich trening. Chcieliby odlecieć tam, gdzie dzieje się akcja. Zamiast tego akcja przybywa do nich.

Dla Ridge'a możliwość wyreżyserowania odcinka, który w całości dzieje się w nocy była dodatkową radością. "W całej bazie, w której stacjonują klony panuje takie straszne, nieprzyjemnie uczucie. Z punktu widzenia reżysera dobrze było opowiedzieć historię dziejącą się cały czas w jednym miejscu, tak żeby publiczność też mogła czuć się opuszczona na księżycu Rishi, razem z żołnierzami, kombinując jak uratować się z trudnej sytuacji. Nie chcę psuć fabuły, ale cieszy mnie też możliwość wprowadzenia nowego rodzaju droidów Separatystów, które mogły się stać prawdziwym zagrożeniem dla klonów w tamtych warunkach."

Temat na forum.
KOMENTARZE (12)

Wojny Klonów

The Clone Wars Preview Special udostępnione

2008-10-17 19:30:48 oficjalna

W dziale „video” na oficjalnej stronie StarWars.com zamieszczono The Clone Wars Preview Special, który został wyemitowany w telewizji kilka tygodni temu. Wówczas w sieci krążyły różne fragmenty programu, które na bieżąco były kasowane przez producenta. Od dziś jednak możemy oglądać Preview Special legalnie dzięki Oficjalnej i to z dość prostego powodu – większa część materiału mieliśmy okazję już oglądać w pierwszych 3 odcinkach „The Clone Wars”.

20 minutowy program prowadzi Ashley Eckstein – aktorka użyczająca głosu Ahsoce Tano. Ashley „oprowadza” widzów po Skywalker Ranch i pokazuje fascynujące zakamarki tego magicznego miejsca. Rozmawia również z reżyserem serialu: Davem Filonim, który opowiada nam o bohaterach „The Clone Wars”, a także Matthew Woodem - dźwiękowcem. Program serwuje nam także: minutowy film o generale Grievousie, który zawiera kilka scen z odcinku: „The Lair of General Grievous” oraz Sneak Peek serialu (fragment „Rising Malevolence”). Całość jest naprawdę warta oglądnięcia, do czego was oczywiście namawiamy.

The Clone Wars Preview Special możecie oglądnąć w tym miejscu na Oficjalnej. Dla mniej wymagających mamy filmiki prosto z YouTuba:
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Czwarty odcinek TCW dziś w TV

2008-10-17 09:36:58 StarWars.com

Dzisiejszego wieczoru czasu wschodniego na amerykańskim Cartoon Network zostanie wyemitowany czwarty odcinek serialu The Clone Wars pt. „Destroy Malevolence”. Padme Amidala wraz z C-3PO zostają zakładnikami Generała Grievousa. Anakin oraz Obi-Wan wyruszają, aby uratować panią senator i i zniszczyć ostatecznie Malevolence.
Wstęp w postaci komiksu znajduje się w tym miejscu.

Przypominamy, że serial można również oglądać online na CaroonNetwork.com w dziale „video”.

Poniżej znajduje się preview do czwartego odcinka.

The Clone Wars 1x04: Destroy Malevolence – previewTemat na forum.
KOMENTARZE (36)

Wojny Klonów

Relacja z gali premierowej ''Wojen Klonów''

2008-10-13 22:19:40 SWExtreme

Oficjalna polska gala premierowa filmu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów odbyła się w kinie Atlantic, 26 września w Warszawie. Imprezę przygotowali dla fanów: serwis Star Wars Extreme, Star Wars Artistic Team oraz klub Hangaku.

Dwa tygodnie po premierze na łamach serwisu Star Wars Extreme pojawiła się relacja z gali premierowej „Wojen Klonów”. O tym jakie atrakcje przygotowali organizatorzy, a także jak bawili się widzowie możecie poczytać w poniższym artykule. Do czego was sami serdecznie zapraszamy! Tekst zawiera też liczne zdjęcia, której najlepiej potrafią odwzorować klimat i nastroje, jakie tego wieczoru panowały w kinie Atlantic.

Relacja z gali premierowej „Wojen Klonów”


A jak wyglądały pierwsze seanse „Wojen Klonów” w waszych lokalnych kinach?


KOMENTARZE (11)

Wojny Klonów

The Clone Wars TV Series Trailer #2

2008-10-10 19:42:37 YouTube

Od paru dni na YouTube krąży drugi trailer telewizyjnego serialu The Clone Wars. Można go także oglądać na oficjlanej stronie StarWars.com w tym miejscu. Trailer prezentuje nadchodzące odcinki serialu i to w bardzo udany sposób – z świetną muzyką i dobrym montażem fragmentów. Dla minimalistów filmik do obejrzenia poniżej, niestety w słabej jakości.
Natomiast ci którzy nie mieli okazji oglądać jeszcze dwóch pierwszych odcinków „The Clone Wars”, mogą je obejrzeć na CaroonNetwork.com w dziale „video”. Co najciekawsze, stacja postanowiła odblokować usługę dla użytkowników internetów spoza Ameryki. Warto skorzystać z tej okazji i oglądnąć Gwiezdne Wojny legalnie.
KOMENTARZE (67)

Wojny Klonów

Trzeci odcinek TCW dziś w TV

2008-10-10 09:31:27 StarWars.com

Dziś o godzinie 21.00 czasu wschodniego (czyli sobota 5.00 naszego czasu) w Stanach na Cartoon Network zostanie wyemitowany trzeci odcinek serialu The Clone Wars pt. „Shadow of Malevolence”. Pojawia się w nim postacie takie jak: General Grievous, Anakin Skywalker, Ahsoka Tano, Jedi Master Plo Koon oraz bombowce typu Y-wing.
Wypowiedź twórców serialu na temat tego odcinka znajdziecie tutaj, natomiast wstęp w postaci komiksu dostępnego online w tym miejscu.

Dodatkowo ci którzy nie mieli okazji oglądać jeszcze dwóch pierwszych odcinków „The Clone Wars”, mogą je obejrzeć na CaroonNetwork.com w dziale „video”.

Poniżej znajduje się preview do trzeciego odcinka.

The Clone Wars 1x03: Shadow of Malevolence – previewTemat na forum.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

Twórcy o trzecim odcinku TCW - Shadow Of Malevolence

2008-10-07 19:39:57 StarWars.com

Kto już nie może doczekać się kolejnego odcinka "The Clone Wars" ten może przygotować się do kolejnego seansu czytając opowieść autorów o tym co wymyślili w konkretnym odcinku, dlaczego pokazują to tak, a nie inaczej i dlaczego to wszystko robią. W najbliższy piątek w amerykańskim Cartoon Network premierę będzie miał odcinek...

Shadow Of Malevolence:
W drugim odcinku trzyczęściowej historii, pod tytułem "Shadow of Malevolence", ujrzymy Anakina, który z pomocą Ahsoki i Mistrza Jedi Plo Koona, oraz korzystając z zupełnie nowych bombowców dalekiego zasięgu Y-wing, wyrusza aby zniszczyć statek wojenny Generała Grievousa "Malevolence", który wyposażony jest w śmiercionośną broń.

Bombowce Y-wing po raz pierwszy ujrzeć można było w 1977 roku w "Nowej nadziei", wśród statków Sojuszu Rebelianckiego. Reżyser trzeciego odcinka serialu Brian Kalin O'Connell, scenarzysta Steve Melching, oraz główny reżyser Dave Filoni byli bardzo podekscytowani pomysłem, aby pokazać Y-wingi jako zupełnie nowe, jakby dopiero co opuściły fabrykę.

"Lubimy znaleźć sposoby, aby łączyć ze sobą Wojny klonów i oryginalną trylogię" mówi Melching. "W oryginalnych 'Gwiezdnych wojnach' X-wingi i Y-wingi były wyraźnie zniszczone przez czas, było widać, że przetrwały niejedną bitwę. Pomyśleliśmy, że będzie świetnie pokazać, że powstały one w okresie Wojen Klonów, że na naszych oczach zeszły z linii produkcyjnej prosto do bitwy."

O'Connell opowiedział, że artyści pracujący nad "The Clone Wars" byli uradowani możliwością pokazania debiutu Y-wingów, a także wprowadzenia głównych bohaterów po raz pierwszy w serialu w pierwszą większą bitwę kosmiczną. "Ludzie tacy jak Russell Chong i Killian Plunkett (artyści), razem z Dave’m (Filoni) wychowali się na starych Gwiezdnych Wojnach, więc doskonale rozumieją styl Ralpha McQuarriego z lat siedemdziesiątych i potrafią go naśladować" mówi O'Connell. "Nie chcemy zmieniać tradycji, chcemy do niej coś dodać. Przedstawiając początki Y-wingów dodajemy kolejnych wymiarów, dodajemy następny kawałek historii." O'Connell ma świadomość, że dla niektórych osób Y-wingu mogą być tylko zwykłymi pojazdami, ale dodaje: "Wiemy, że dla fanów to ważna sprawa, nie będziemy nigdy zapominać o samej fabule, ale zawsze dodajemy coś dla fanów, a kiedy to robimy, chcemy to zrobić dobrze".

Temat na forum.
KOMENTARZE (11)

Wojny Klonów

TCW najchętniej oglądanym na Cartoon Network

2008-10-07 00:37:19 TVWeek

Debiut "The Clone Wars" na kanale Cartoon Network stał się najchętniej oglądaną premierą w historii tej stacji telewizyjnej. Jak podaje Nielsen Media Research piątkowy program był najlepiej notowany wśród widzów dziecięcych i młodzieżowych, zarówno dzieci 6-11, jak i młodzieży 9-14, oraz 12-17, ale też wśród wszystkich widzów ogółem oglądalność podwoiła się w porównaniu z tym samym dniem rok temu. "To świetny start dla naszego nowego wieczorowego programu pełnego fantastyki, akcji i przygody" mówi zachwycony takimi wynikami Stuart Snyder, szef sieci telewizyjnej Turner. "Dzieci i ich rodzice zdecydowali się, aby śledzić uważnie niezwykłe historie i fantastyczną animację w "Wojnach Klonów" Lucasfilmu. Nie możemy się doczekać, żeby rozwijać się na tych podstawach, jesteśmy podekscytowani takimi wynikami i pobiciem rekordu Cartoon Network".

Teraz tylko pozostaje pytanie jak serial będzie sobie radzić dalej.

Przypomnijmy, że o serialu dyskutować można na forum w odpowiednim dziale.
KOMENTARZE (25)

Wojny Klonów

Nowe spoty TCW

2008-10-05 00:02:56 CartoonNetwork.com

Po emisji pierwszych odcinków „The Clone Wars” w sieci rozpleniły się nowe spoty telewizyjne serialu. Ich źródłem jest podstrona „The Clone Wars” na CartoonNetwork.com. Zostały one zrobione na wzór spotu „Ahsoka”, w którym to nasza młoda bohaterka opowiadała o wojnach klonów. Tym razem możemy uraczyć opowieści mistrza Yody i komandora Cody’ego. Dodatkowo możemy przyjrzeć się niektórym gwiazdom i przygodom jakie kryją.

Z uwagi na to, że dostęp do materiałów promocyjnych na stronie stacji CartoonNetwork mają tylko użytkownicy amerykańscy, trzeba szukać filmików na YouTube, lub innych serwisach tego typu. Wszystkie trzy spoty prezentujemy poniżej:

The Clone Wars TV spot – Yoda


The Clone Wars TV spot – Cody


The Clone Wars TV spot – A Galaxy of AdventureKOMENTARZE (22)

Wojny Klonów

TCW: twórcy o odcinku 1 i 2

2008-10-04 00:12:45 StarWars.com

Aby odpowiednio wprowadzić widzów w serial "The Clone Wars" oficjalna zaoferowała wiele ciekawostek, a jedną z nich są wypowiedzi autorów serialu o konkretnych odcinkach. Jak pisaliśmy już serial zacznie się od dwóch odcinków, dajmy twórcom wypowiedzieć się o ich produkcjach.

Ambush:

W premierowym odcinku pod tytułem "Ambush" reżyser David Bullock (“Justice League: The New Frontier”) i scenarzysta Steve Melching (“The Batman”) przypomną o Yodzie znanym z "Imperium kontratakuje". W tym odcinku Yoda i trzech szturmowców-klonów muszą odeprzeć złowrogą zabójczynię Ventress na usługach Dooku i jej liczną armię droidów bojowych, aby dowieść, że Jedi są wystarczająco silni, aby ochronić planetę strategiczną dla wojny, oraz utrzymać traktat Republiki.

"Chciałem przypomnieć część tego łobuzerskiego humoru Yody z Epizodu V, ale przenieść go w czasy Wojen Klonów, kiedy musiał dowodzić trzema żołnierzami w desperackiej sytuacji" mówi Melching. "Yoda stał się bardzo poważną postacią w Epizodach I do III, pomyślałem sobie, że nastąpiła świetna okazja, żeby pokazać jego mądrą i zabawną stronę, równie silnie jak tą dowódcy i wojownika".

Podczas gdy Melching pracował nad tekstem, Bullock i główny reżyser Dave Filoni skupiali się na podniesieniu jakości scen akcji, oraz zapewnieniu, że niewielkie rozmiary Yody, nie przeszkodzą w pokazywaniu intensywności scen bitewnych. Bullock bardzo dziękował innemu reżyserowi Robowi Colemanowi, który zaoferował kilka porad w jaki sposób pokazywać Yodę, aby nie zmieniać jego wizerunku. Coleman pracował jako szef animacji przy Epizodach I-III i był odpowiedzialny za słynny pojedynek Yody i Hrabiego Dooku. Kiedy rysowałem storyboardy scen walki w odcinku "Ambush" Rob (Coleman) powiedział mi, że George (Lucas) lubi kiedy Yoda najpierw zachowuje się spokojnie i powściągliwie, a zaraz potem staje się "sprężysty". Cały odcinek jest dobrą mieszanką psotnego Yody z "Imperium kontratakuje", trochę poważnych, refleksyjnych momentów i trochę Yody w stylu ninja. No i przyjdzie mu skopać kilka tyłków."

Bullock przyjął zadanie wyreżyserowania odcinka "Ambush" z wielkim szacunkiem. "Jestem bardzo dumny, że było dane mi reżyserować ten odcinek, wiedząc, że to 'odcinek Yody'", opowiada Bullock. "Z początku odcinek nie miał nawet tytułu, przez wiele miesięcy nazywany był po prostu odcinkiem Yody. Każda szansa pracowania z ważnymi postaciami ze Star Wars jest radością, ponieważ mamy możliwość dalszego opowiedzenia ich historii, ale jest też nieco przerażające, ponieważ wiemy, że to co zrobimy musi być dobre, inaczej fani tego nie kupią".

Temat na forum.


Rising Malevolence:

W drugim odcinku Jedi będą musieli zmierzyć się z przerażającą nową bronią Separatystów, którą włada Generał Grievous. W "Rising Malevolence" atak niezwykłej śmiercionośnej broni pozostawia statek Mistrza Jedi Plo Koona i jego szturmowców-klonów na pewną śmierć, a jedyną szansą na nadzieją ich będą Anakin Skywalker i Ahsoka Tano. Wtedy młodzi Jedi odkryją, że statkiem włada sam Grievous.

Odcinkiem zajął się główny reżyser całego serialu Dave Filoni, scenariusz napisał Steve Melching. "Rising Malevolence" zaprezentuje kilka ważnych debiutów serialowych, przede wszystkim pojawienie się po raz pierwszy Mistrza Jedi Plo Koona, Generała Grievousa, oraz jego złowrogiego okrętu "Malevolence". Ponadto po raz pierwszy w serialu pojawią się Anakin Skywalker i jego padawanka, Ahsoka.

Plo Koona widzieliśmy wszyscy w Epizodach I, II i III, ale jego postać można było tam oglądać, tylko przez kilka chwil. Mimo to, podobnie jak Boba Fett stał się ulubieńcem wielu fanów po "Imperium kontratakuje", Filoni zakochał się w postaci Plo Koona. To właśnie tą postać niemal nieznanego Mistrza Jedi wybrał jako pierwszy z projektów rozwijania postaci. "Bardzo lubię wygląd Plo Koona, podoba mi się też, że jest Mistrzem Jedi" mówi Filoni tłumacząc się ze swojej fascynacji tą postacią. "Jak wielu fanów Star Wars, zawsze zastanawiałem się jacy są Jedi, a Wojny Klonów dały nam możliwość odpowiedzi na to pytanie".

Melching opowiedział, że on, Filoni, oraz główny scenarzysta Henry Gilroy pracowali ciężko, aby dobrze uchwycić charakter Koona, a jednocześnie zaprezentować szersza perspektywę wizerunku Jedi. Co więcej w odcinku "Rising Malevolence" odkryli też ważne więź między Plo Koonem, a Ahsoką Tano, uczennicą Anakina. "Mieliśmy możliwość sprawdzić zarówno osobowość Plo Koona, jak i rozbudować postać Ahsoki, pokazując ich więź, oraz olbrzymią lojalność Anakina i Ahsoki wobec innych Jedi. Oni dobrze wiedzą, że Plo został osamotniony i może już nie żyć, ale dopóki jest szansa, że żyje, nie przestaną go szukać. Muszą zboczyć ze swej misji, żeby go ratować, ale przede wszystkim nie mogą ryzykować zaprzepaszczenia ich misji."

Odcinek zawiera szereg scen, w których Plo Koon i niewielka grupa klonów muszą przetrwać w zniszczonej kapsule ratunkowej, co, jak tłumaczy Melching, pozwala na przedstawienie przemyśleń, wrażliwości i unikatowych cech każdego szturmowca-klona."Klony to armia jednej postaci, przecież są tym samym człowiekiem. Jednak ich doświadczenia wojenne sprawiają, że są różnorodni, a to wpływa na ich relację z innymi klonami, oraz z przywódcami Jedi. Wszyscy wydają się być tacy sami, ale tak naprawdę mają różne osobowości, a my pracowaliśmy ciężko aby pokazać jak myślą. To pomaga zdefiniować każdy odcinek. W końcu to klony są podstawą w tej wojnie."

Temat na forum.
KOMENTARZE (15)

Wojny Klonów

The Clone Wars do oglądania w internecie

2008-10-03 23:58:04 StarWars.com

Jak wiecie już dziś wieczorem, o 9 p.m czasu wschodniego będzie miała miejsce premiera serialu The Clone Wars (u nas będzie wtedy 5 rano). Jednakże użytkownicy internetu, którzy nie mają dostępu do Cartoon Network nie muszą się martwić. W sobotę oba odcinki będą dostępne w sklepie iTunes, za ściągnięcie jednego będzie trzeba zapłacić niecałe dwa dolary, a za cały sezon 39.99 dolarów. Ponadto w iTunes będzie też dostępny półgodzinny materiał dokumentalny z powstawania serialu.

Ale to dopiero początek rewelacji. Już za tydzień oba odcinki będą dostępne za darmo do oglądania na oficjalnej StarWars.com, oraz na stronie Cartoon Network. W ten sposób każdy będzie miał możliwość obejrzenia nowego odcinka jedynie z tygodniowym opóźnieniem.

Co prawda Cartoon Network ma w tej chwili problemy techniczne, a filmy na oficjalnej nie wyświetlają się płynnie nawet na łączu 1 MB, ale pozostaje nadzieja, że twórcy uporają się z technologią i będzie dane nam oglądać TCW bez niepotrzebnego piractwa.
KOMENTARZE (19)

Wojny Klonów

Start serialu TCW – dziś wieczorem

2008-10-03 11:06:02 StarWars.com

Dziś o godzinie 21.00 czasu amerykańskiego na Cartoon Network rozpocznie się emisja długo oczekiwanego serialu The Clone Wars. Wyjątkowo będzie można obejrzeć dwa odcinki o tytułach „Ambush” oraz „Rising Malevolence”. Kolejne części będą się ukazywać w odstępach tygodniowych.
W Polsce serial najprawdopodobniej pojawi się w przyszłym roku.
Poniżej możecie się zapoznać z preview do pierwszych dwóch odcinków. Przestrzegamy jednak przed ewentualnymi spoilerami.

The Clone Wars 1x01: Ambush – previewThe Clone Wars 1x02: Rising Malevolence – previewTamat na forum poświęcony pierwszemu odcinkowi.
Tamat na forum poświęcony drugiemu odcinkowi.
KOMENTARZE (39)
Loading..