TWÓJ KOKPIT
0

Wojny Klonów

Zebrane wieści o Wojnach klonów

2008-02-28 22:46:00

Samuel L. Jackson chce być znowu mistrzem Jedi

Za Filmweb.pl:
Samuelowi L. Jacksonowi trudno jest się rozstać z postacią Mace'a Windu, w którą wcielał się trzech epizodach "Gwiezdnych Wojen". Aktor wyznał ostatnio, że nadal chciałby być częścią kosmicznej sagi, którą 30 lat temu stworzył George Lucas.

Jak się okazało, powrót Jacksona jest całkiem prawdopodobny. Trwają bowiem przygotowania do realizacji dwóch seriali telewizyjnych osadzonych w uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Mistrz zakonu Jedi Mace Windu mógłby się pojawić w jednym z nich - animacji CGI "Star Wars: The Clone Wars".

Aktor rozmawiał już na ten temat z Lucasem. Ten wyraził ponoć zainteresowanie ponowną współpracą.


Jar Jar w TCW

Jak donoszą tajemnicze źródła strony IO9.com w serialu animowanym The Clone Wars pojawi się Jar Jar Binks. I to by było na tyle, ponieważ ma go niebyć zbyt wiele. W sumie trudno uznać to za spoiler, bo dokładnie czegoś takiego należało się spodziewać.

Film kinowy TCW ukończony?

Jak donoszą nieoficjalne pogłoski, TCW w wersji kinowej w dodatku 3-D nie tylko jest już ukończony, ale zostanie pokazany 13 marca 2008 w Las Vegas podczas prezentacji Warnera, na której będą zajawki ich nowych produkcji. Jeśli faktycznie tak się stanie, z pewnością w sieci zaroi się od przecieków.

McDonald's i TCW

Widać, w tym roku będzie jednak gorące gwiezdno-wojenne lato i jesień. Powoli poznajemy kolejne szczegóły. Według TheForce.Net tym razem również McDonald's dołączy do licencjonobiorców i w swoich sieciach (acz niekoniecznie we wszystkich krajach) będą jesienią gwiezdno-wojenne dodatki. Podobno mają być to:

* komunikator R2-D2
* świecący miecz Yody i Vadera
* pluszowy Ewok
* gra lcd Sokół Millennium
* Pióro Anakina i PAdme z dodatkami


Ahsoka ma głos

Jak donosi TFN, aktorka Ashley Eckstein znana też jako Ashley Drane ma podkładać głos pod postać Ahsoki w serialu (i filmie kinowym) The Clone Wars.

W chwili obecnej w swoim dorobku ma głównie gościnne występy w serialach w tym np. "JAG" czy "Różowe lata 70-te". Rolę podobno potwierdził agent aktorki.

Koncept Greviousa

Na oficjalnej zaprezentowano koncept Greviousa, a dokładniej transformacji jakiej podaną tę postać z animacji z III Epizodu, do poziomu nowego serialu The Clone Wars. Koncept poniżej:
Koncepty z TCW c.d.

Tym razem oficjalna zaprezentowała koncept kapitana Rexa, nowego klona z TCW. Na obrazku widać, że został on zaakceptowany przez Dave'a Filoniego jego charakterystyczną pieczęcią.KOMENTARZE (0)

Wojny Klonów

Panel poświęcony m.in. ''The Clone Wars''

2008-02-22 08:58:53 oficjalna


Już jutro, w sobotę, podczas konwentu WonderCon w San Francisco, główny reżyser Dave Filoni oraz producentka Catherine Winder spotkają się z fanami podczas panelu "Inside Lucasfilm with Steve Sansweet". Będą opowiadać oni o serialu oraz filmie "The Clone Wars". Możemy więc spodziewać się wkrótce nowych informacji o tej produkcji.
Steve Sansweet będzie mówił natomiast o "The Force Unleashed" oraz najnowszym filmie o przygodach Indiany Jonesa.
KOMENTARZE (34)

Wojny Klonów

''The Clone Wars'' - film dokumentalny

2008-02-13 20:20:00 oficjalna

Oprócz najświeższych informacji o premierze "The Clone Wars" na łamach oficjalnej można znaleźć film dokumentalny o produkcji serialu. Został on udostępniony dziś, a znajdziecie go w tym miejscu.

UPDATE (13/02/2008 20:20 Freed):
Sporo osób narzekało na fakt zacinania się filmu, oglądanego bezpośrednio na oficjalnej. Aby więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi, posiadających słabsze łącza, wklejamy dwie nowe możliwości obejrzenia dokumentu. Pod tym linkiem>>> dostępny jest do obejrzenia na stronie FDB.pl. Możecie go także ściągnąć z naszego serwera w formacie .avi (rozmiar 24,9 MB). Do pliku dołączyliśmy napisy, wykonane przez JediAdama, któremu dziękujemy. Aby ściągnąć film na dysk klikajcie tutaj.
KOMENTARZE (42)

Wojny Klonów

''The Clone Wars'' w kinie - oficjalna potwierdza!

2008-02-12 12:01:00 oficjalna

Niedawno informowaliśmy o tym, że serial "The Clone Wars" podobno ma mieć premierę w kinach. I dziś oficjalna strona Star Wars potwierdziła te informacje.


Ogłoszono współpracę pomiędzy Lucasfilm Ltd., Warner Bros. Pictures i Turner Broadcasting System Inc., która ma zaowocować nowym animowanym filmem oraz zapowiadanym od dawna serialem.

"Star Wars: The Clone Wars" trafi do kin w Ameryce Północnej w piątek, 15 sierpnia 2008 r. Data premiery światowej zostanie ogłoszona wkrótce. Emisja serialu rozpocznie się jesienią na kanałach Cartoon Network i TNT.

Jak zapowiadają twórcy co tydzień widzowie będą mogli ujrzeć "mini-film" trwający 30 minut.

"Czułem, że zostało jeszcze wiele historii do opowiedzenia ze świata Gwiezdnych Wojen. Bardzo chciałem przedstawić część z nich przy pomocy animacji i równocześnie popchnąć do przodu tę sztukę" Powiedział George Lucas.
Osoby zaangażowane w ten projekt wypowiadają się bardzo entuzjastycznie podkreślając, że jest to kolejny etap dla kosmicznej sagi, a zarazem animacji - powrót Gwiezdnych Wojen na ekrany w nowym stylu.W chwili obecnej ukończono już prace nad ponad trzydziestoma odcinkami, a kolejne są w produkcji.

Temat na forum.
KOMENTARZE (34)

Wojny Klonów

''The Clone Wars'' w kinie

2008-02-04 11:15:04 Rebeliancka Szumowina

Ledwo ucichła burza po ogłoszeniu nowej postaci w nadchodzącym serialu animowanym "The Clone Wars", a już mamy dla Was kilka innych smakołyków. Są to plotki i pogłoski, jakie dotarły do nas na temat zbliżającej się premiery serialu. Otóż na Hasbro Fall 2007 Analyst Event ogłoszono podobno, iż pierwsze odcinki pojawią się 8 sierpnia i to w kinie! Zaraz po tym reszta epizodów zostanie wyemitowana w nieokreślonej jeszcze stacji telewizyjnej. Z kolei źródła brytyjskie twierdzą, że serial pojawi się nie w sierpniu, ale we wrześniu (przynajmniej w Wielkiej Brytanii) również startując premierą kinową, podczas której zostaną wyświetlone 3 pierwsze epizody. Na koniec mamy dla Was prawdopodobny mały spoiler dotyczący możliwej fabuły wspomnianych odcinków kinowych. Otóż (Spoiler):mają one opowiadać o porwaniu Rotty the Hutta, syna lub bratanka Jabby i misji w celu jego uwolnienia(Koniec Spoilera).
KOMENTARZE (53)
Loading..